KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Marion Natura Styl, Farba do włosów

brak obrazka

Kupi ponownie: 57% osób
  • 23 czerwca 2012 o 14:24
    najlepsza farba jaka miałam
    Używa od:nie określono
    farba jest rewelacyjna przerabiałam juz wwszytkie firmy ale po marion i cenie ponizej 10zł nie spodziwałam sie cudów jednak to był strzał w 10 uzywam koloru miedz i jest po prost cudny kobiety mnie zaczepiaja na drodze i pytaja co to za kolor:)nie wypłukuje sie i nie spmierdzi przy aplikacji tak ze moge polecic z czystym sumieniem:)
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 lipca 2013 o 14:36
    w końcu znalazłam odcień idealny
    Używa od:nie określono
    długo nie wiedziałam na jaki kolor zafarbować włosy, zawsze kończyło się na jednorazowym farbowaniu konkretnym kolorem, zawsze marzyłam zeby znaleźć odcień idealny i... w końcu się udało !!! PLUSY: -cena -nie śmierdzi ( byłam w szoku :) ) -ładny kolor - błyszczące włosy - nie zniszczyła bardzo włosów - nie elektryzowały się ( tak zdarzało mi się to po farbowaniu) - największy plus NIE SZCZYPAŁA MNIE W GŁOWĘ!!! JESZCZE MI SIĘ TO NIE ZDAŻYŁO MINUSY: - tylko jeden, kupiłam odcień orzechowy brąz, kolor wyszedł mi zupełnie inny niż na opakowaniu ale pomino tego zakochałam się w kolorze który uzyskałam, więc sama nie wiem czy to minus czy nie :) orzechowy brąz przypomina mi taki średni naturalny brąz w ciepłej tonacji
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 11 marca 2013 o 12:13
    JESTEM NA TAK
    Używa od:nie określono
    Mnie również skusiła niska cena farby (6zł na allegro) oraz fajny kolorek. Jestem blondynką, zawsze farbowałam się farbami Joanna najjaśniejszym z blondów, bardzo chciałam mieć kolor popielaty i kupić farbę w niskiej cenie a nie za 20zł. W końcu wybór padł na firmę Marion kolor Platynowy Blond (nr 692). Nie lubię farb, które posiadają aplikator w postaci butelki, zawsze mieszankę łączyłam w miseczce dzięki czemu mogłam kontrolować ilość farby, postanowiłam zaryzykować i wcale nie szło mi tak źle jak na pierwsze farbowanie:) Na początku trochę się przeraziłam, bo farba miała odcień ciemnej śliwki i jak ją kładłam na odrosty (ciemny blond) to kolor wpadał w brąz. Odczekałam 30min i zmyłam farbę. Faktycznie szkoda, że nie dają do farby odżywki, ale każda z nas zawsze ma jakąś pod ręką:) Bez odżywki ani rusz, włosy się plątały, były strasznie suche po spłukaniu odżywki rewelacja. Niestety nie lubię suszyć włosów, więc poszłam spać z mokrymi i rano miałam na głowie siano. Dopiero kiedy je wyprostowałam włosy nabrały blasku i miękkości. I jakież było moje zdziwienie kolorem - miałam swój popielaty, taki jaki chciałam zawsze mieć. Jasny blond połączony z bielą, nawet jeszcze lepszy niż na opakowaniu:) Jestem więc szczęśliwą posiadaczką pięknego koloru za niską cenę. A co do odżywki to użyłam ampułki również firmy Marion - 14 dniowa terapia rozświetlająca. PLUSY: - bardzo tania - 6zł - farba nie śmierdzi - skóra nie szczypała - konsystencja odpowiednia - 1 opakowanie starcza na włosy trochę poza ramiona (w moim przypadku) MINUSY: - bez odżywki siano na głowie i splątane włosy, ale gdyby ją dołączyli zapewne farba by była droższa Załączam zdjęcia nowego kolorku, niestety nie zrobiłam zdjęć starego a kolor był już żółty. Używam tego produktu od: pierwszy raz Ilość zużytych opakowań: całe 1
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 21 grudnia 2016 o 21:19
    694 popielaty blond
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Pierwszy raz kupiłam tę farbę i użycie jej w czasie, gdy nosi się czapkę, to był dobry pomysł. Miałam półtoracentymetrowy, jasny odrost, poniżej jasny blond Palette, ciemniejszy od moich naturalnych włosów. Farby jest strasznie mało i jest bardzo rzadka. Dobrze, że przelałam ją z aplikatora do miseczki, więc wiedziałam, co mnie czeka. Po nałożeniu farby na odrost, zostało jej tyle, co nic. Mam dosyć długie włosy, więc oczywiście na całe nie starczyło. Farba ma jagodowy kolor, jakoś specjalnie nie śmierdzi, skóry mi nie pobrudziła. Po farbowaniu włosy są szorstkie, konieczna jest odzywka. Producent nie dołącza takowej. Gdy włosy wyschły, okazało się, że odrost nadal jest widoczny, tyle że w złagodzonej wersji. Na jaśniejszym odroście kolor jest taki, jak na pudełku. Reszta włosów trochę zmieniła odcień. Trochę. Przy odrobinie dobrej woli można nazwać ten odcień popielatym, jednak w świetle lampy włosy połyskują na złoto, niestety. Podsumowując - dla długich włosów konieczne są 2 opakowania, co przestaje czynić cenę farby atrakcyjną. Nie - dla włosów z odrostami. Tak - dla włosów o jednolitym kolorze, gdy chcemy podrasować ich odcień. Ja jestem zawiedziona.
    Szczegóły:
    • Opakowanie
    Drogeria Natura
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 14 sierpnia 2016 o 14:34
    bardzo dobra farba za niewielkie pieniądze
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Nie wiem skąd tak złe opinie o tej farbie i szczerze mówiąc sporo z nich jest moim zdaniem po prostu przesadzona. Zacznijmy i tego ze farba jest niewiarygodnie tania! Kosztuje około 5zł a w promocji nawet 3.50 zł. Więc czytając opinie ze saszetka niewygodna, a to ze opakowanie nie takie.... Ludzie to sa czynniki drugorzędne na ktorych producent zaoszczedzil po to aby właśnie cena produktu była konkurencyjna! Do rzeczy jednak- ja używam dwóch kolorów naprzemiennie z dostępnej palety - ciemny kasztan i ciemna wiśnia. Jestem bardzo zadowolona. Mimo że mam cienkie włosy to farba ani ich nie wysusza ani się nie wykruszaja. Kolor jest równomierny. Nie mam siwych włosów więc w tym temacie nie potrafię się wypowiedzieć, natomiast podoba mi się to ze farba wyplukuje się bardzo równomiernie, zdarzało mi się po farbach z Garnier ze robiły mi sie nieestetyczne pasemka bo farba spierala się np. bardziej z koncowek niż z reszty włosów. Natomiast co do trwałości wszystkie farby wyplukuja mi się szybko ponieważ regularnie uczeszczam na basen więc także się nie wypowiem. Ogólnie jestem z tej farby mega zadowolona, uważam że za te pieniądze warto ja wypróbować i samemu zdecydować.
    Szczegóły:
    • Wydajność