KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

L'Oreal Paris Volumissime x 4 (tusz pogrubiający)

3,8 na 5159 opinii

Kupi ponownie: 36% osób
    Pintalabios
    5 sierpnia 2011 o 16:23
    4 / 5
    czuc w nim te lata, ale jest b.dobry
    Mam pewien sentyment do tego tuszu, taki sam jak niektore Wizaznki do 2000 Calorie MF. Pierwszy raz uzylam go rowno 13 lat temu,a potem przez moje zycie przewienelo sie wiele, wiele, wiele innych maskar. No i tak: kiedy bylam mloda, lubilam malowac rzesy mocno (a mam naturalnie dlugie, geste, czarne i podkrecone, rzesy w przeciwienstwie do malzenstwa mi sie udaly;) ), natomiast z biegiem lat ograniczam sie do jednej, gora dwoch warstw. I przy takim stosowaniu ten L\'Oreal mi sie nie osypuje. Nie rozmazuje sie, nie odbija na gornej powiece i nie podraznia (cud! cud! mnie podraznia prawie wszystko oprocz Hypnose Lancome i AV Sephory), szczoteczka porzadnie rozczesuje rzesy i ich nie koltuni. Rzesy sa pogrubione, wydluzone, bardzo ladne uwodzicielskie wachalrzyki. Od czasu wprowadzenia tego tuszu na rynek pojawilo sie nowoczesniejszych maskar (ten ma taka starodawna, sucha i zbita konsystencje), ktore o wiele latwiej sie naklada, ale uwazam, ze z tej polki cenowej jest najlepszy. Zreszta, L\'Oreal ma swietne tusze, LA jest boski, lecz niestety mnie podraznia :( Ja polecam:) Używam tego produktu od: 13 lat uzylam pierwsze Ilość zużytych opakowań: sporo
    Używa produktu od:rok lub dłużej

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    kajot71
    17 lipca 2014 o 14:52
    4 / 5
    dobry tusz, choć L\'oreal unikam, jak ognia
    Kilka lat temu ten tusz byłby z pewnością Moim Typem, ale gusta i wymagania się zmianiją, więc poszedł w odstawkę. Tusz faktycznie pogrubia i wydłuża. Aplikacja może sprawiać trudność mniej wprawnej ręce, ale kiedy opanujemy posługiwanie się nim- efekt murowany. Szczoteczka jest dość gruba, nie jest wyprofilowana, o takie samej grubości (poza czubeczkiem). Można odnieść wrażenie, że nabiera się na nią ciut za dużo produktu, ja zawsze usuwałam z niej nadmiar poprzez wytarcie w gwint tubki. Po nałożeniu 3 warstw faktycznie rzęsy wyglądają ładnie, oczy są mocno podkreślone. A więc co przesądziło o odstawieniu produktu: - szybko wysycha, a kiedy nie jest świeży kruszy się i podrażnia (moje niewrażliwe oczy), musiałam kupowac nowy co 4 tygodnie - 3 warstwy to dla mnie minimum, po nałożeniu ich większej ilości tusz ten obciąża rzęsy i negatywnie wpływa na ich kondycję (zauwazyłam, że wysuszył i kruszył rzęsy). Czasami, kiedy byłam nim pomalowana, miałam dosłownie wrażenie, że rzęsy są tak obciążone, ze bolą przy dotknięciu - jego działanie nie jest tak spektakularne, kiedy rzęsy sa w słabszej kondycji, tzn. są krótsze - ciężko uzyskać efekt wywinięcia rzęs (myśle, że z powodu obciążenia). Pomimo tego, uważam, że jest to produkt wart wypróbowania i przetestowania na sobie. Raczej dla posiadaczek ładnych i zdrowych rzęs, niż tych kłopotliwych. Używam tego produktu od: dawien dawna, nawet nie pamiętam :) Ilość zużytych opakowań: sporo, z pewnością powyżej 5

motylek77777
    21 września 2013 o 13:34
    Dobry
    Tusz idealnie podkreśla rzęsy. Plusy: -pogrubia -wydłuża -wydajny -fajna szczoteczka -nie kruszy się Minusy: -cena -dla osób które lubią firanę rzęs nie będzie dobry Używam tego produktu od: jakiś czas temu Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

201604211211
    12 sierpnia 2013 o 18:48
    5 / 5
    świetny!
    Kosztował ponad 50 zł i gdyby kosztował więcej także bym go kupiła bo jest naprawdę dobry! Opakowanie nie powala na kolana i nie obiecuje wiele ale kryje w sobie cudo:) Świetnie pogrubia, nieziemsko wydłuża, nie osypuje i nie rozmazuje się. Przy jego pomocy można zrobić naprawdę dobry makijaż oczu. Starczył mi na długo. Plus za prostą szczoteczkę. Używam tego produktu od: około roku temu Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Blackigirl
    14 maja 2013 o 14:16
    5 / 5
    bardzo ladne rzesy mam po tym tuszu
    mam kolejne opakowanie tego tuszu uzywam go juz tak dawno ze nie wiem ktore to jest z kolei tusz robi efekt wow firanke kruczoczarnych pogrubionych rzes bardzo ladnie maluje odpowiednio pogrubia rozczesuje nie odbija nie kruszy sie gdyby tylko nie byl tak ciezki w zmyciu byl by moim KWC za to odejmuje pol gwiazdki lubie tusze latwozmywalne nie zauwazylam tez nadmiernego wypadanie rzes jak po innych tuszach Używam tego produktu od: 10 lat Ilość zużytych opakowań: 10 calych
    Używa produktu od:rok lub dłużej