Iwostin, Re - Liftin, Liftingujące serum na szyję i dekolt SPF 15

Iwostin, Re - Liftin, Liftingujące serum na szyję i dekolt SPF 15

Cena PLN 55.00

Serum przeznaczone do codziennej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej przywracające jędrność i napięcie skórze po 40. roku życia. Napina i wygładza skórę szyi i dekoltu. Wzmacnia strukturę skóry. Skutecznie odżywia i nawilża. Chroni przed promieniowaniem UVA i UVB. Nie zawiera parabenów i barwników.
Kompleks Re - Structure: uzupełnia braki substancji budulcowych takich jak ceramidy, NNKT, kwas hialuronowy. Wzmacnia strukturę skóry i odmładza ją od wewnątrz. Skutecznie odżywia i nawilża.
Suberlift: opatentowany i przebadany lipopolimer. Dzięki zawartości suberyny (hydrofobowa substancja występująca w ścianach komórkowych).
Filtry UVB: SPF 15/UVA 10: skutecznie chronią przed działaniem promieniowania UV, czynnika przyspieszającego starzenie się skóry.

serum
przeciwzmarszczkowe, ujędrniające
kosmetyki do dekoltu
w tubie

Super na ciepla pore roku

Jest to super produkt w okresie letnim dzieki temu ze ma filtr. Co prawda nie jest on zbyt wysoki ale po miescie mi wystarcza. Tylko w te dni kiedy duzo jestem na zewnatrz uzywam dodatkowo spf 50 z Vichy.
Iwostin wchlania sie szybko, nie zostawiia sladow na ubraniu, dobrze nawilza.

Gdybym miala cos zmienic to dodalambym wyzszy filtr ale i tak to moj staly kosmetyk. Polecam!

Na wstępie napiszę jak wygląda moja poranna pielęgnacja szyi i dekoltu:
- stosuję serum z wit c
- następnie krem nawilżający
-i na to wszystko aplikuję emulsję z spf 30 lub 50
- potem trzymam kciuki, żeby wszystko się wchłoneło i nie kleiły mi sie do tego włosy :)

To serum znacznie uprościło mój poranny rytuał:
po prostu nakładam je na serum z wit c a czasami samo.
Kosmetyk bardzo dobrze nawilża i ma uva 10 więc teraz jesienią/zimą odpuszczam sobie spf 50 . (chociaż uva atakuje także zimą...ale co tam).

Mimo plusów związanych z ograniczeniem czasu, który poświecam na dbanie o skórę o to nie wiem czy kupię to serum ponownie. Kosmetyk ma tylko 40 ml i jest bardzo niewydajny. Tańsza od niego emulsja lirene spf 50 ma objętość 150 ml. To sprawia, że chyba powrócę do starych zwyczajów.

Używam tego produktu od: 2 mce