KWC LogobyWIZAŻ logo

4 czerwca 2012 o 21:21
    Dno.
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Plusy ; + zapach . Piękny lecz krótko trwały. + konsystencja. + wydajność. + dość szybko sie wchłania + nawilżona skóra. Zapach piękny. Po regularnym stosowaniu małych ilości moja skóra teraz wygląda jakby była strasznie spieczona i wcale atrakcyjnie nie wygląda. Lekko ciemny kolor wcale pięknie nie wygląda, gdyż skóra wygląda na niezdrową. Moje ręce wyglądają jakbym opalała je na solarium. : ( Używam tego produktu od: Pół miesiąca. Ilość zużytych opakowań: Jedno, niecałe.
  • 15 lipca 2009 o 22:18
    Taki sobie...
    Używa od:nie określono
    Kupiłam go, gdyz chciałam aby moje ciało nabrało kolorów. Zacznę od plusów: + ładnie podkreśla opaleniznę +/- leciutko brązuje (prawie niewidocznie) + fajnie rozświetla A minusy... - niewydajny - nieładny zapach - nie nawilża - zapycha! (zawsze na następny dzień po nałożeniu mam mnóstwo małych krostek) Podsumowując- nic ciekawego. Używam tego produktu od: dwóch miesięcy (sporadycznie) Ilość zużytych opakowań: w połowie 1
  • 28 marca 2009 o 14:42
    :-)
    Używa od:nie określono
    +ładny zapach,ale bez przesady +niska cena +ładne rozświetlenie skóry +fajne drobinki +dość szybko się wchłania -słabo brązuje -nie podoba mi się konsystencja, ciężko się wsmarowuje,bardzo marze się na skórze..ogólnie okej:) Używam tego produktu od:tygodnia Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1
    rose 77
    3 / 5
    9 października 2008 o 9:03
    Rozświetlenie jest
    Używa od:nie określono
    Balsam świetnie się spisuje do skóry już opalonej wtedy ładnie ją rozświetla inaczej skóra jest rozświetlona, ale z tym brązowieniem bardzo kiepsko.Konsystencja bardziej wodnista i chyba, dlatego jest wydajny,trzeba troszkę poczekać zanim się wchłonie,zapach nawet przyjemny,skóra faktycznie nawilżona i wygładzona.Może jeszcze kiedyś się na niego skuszę. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 1
    lea88
    4 / 5
    16 lipca 2008 o 12:39
    kiedys super, ostatnio gorzej
    Używa od:rok lub dłużej
    Kiedys kupowalam go, bo pachnial slicznie kokosem (troche jk malibu) i nadawal piekna opalenizne skorze, nie kosztujac przy tym duzo. Ostatnio skuilam sie n niego i z przkroscia odkrylam, ze to juz nie to samo. Zapach jes mono orzechowo- samoopalaczoy, brazuje niby nadal calkiem niezle, ale ilosc drobinek jest mniejsza i mniej widoczna. Plus za cene i za to, ze nie pozostawia plam. Generalnie na tle innych tego typu produktow jak najbadziej ok. W porownaniu do tego jaki byl kiedys to raczej sredni.Używam tego produktu od: paru lat Ilość zużytych opakowań:3-4