KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Manhattan Long & Swing (Tusz wydłużający i podkręcający) (stara wersja)

3,1 na 5173 opinie

Kupi ponownie: 33% osób
    kuki9
    2 / 5
    10 marca 2012 o 9:56
    Dla miłośniczek makijażu bez makijażu
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Nie wiem co mnie podkusiło, żeby kupić ten tusz. Zacznę od opakowania-ładne, proste. Szczoteczka jest mała, gęsta i wygięta.Niestety jest to połączenie fatalne, szczególnie mała i wygięta zupełnie do siebie nie pasują.A właściwie to nie pasują do oka.Mam oczy spore i wypukłe.A taka mini wygięta szczoteczka łapie linię rzęs w jakiś 2/3 i zupełnie nie pasuje do kształtu oka.Nie musze mówić, że utrudnia to malowanie rzęs? Sam tusz jest mokry.Niestety czerń nie jest zachwycająca bo jest jakas szara i przykurzona. Ok zacznę od plusów.Tuszem trudno sobie pozlepiać rzęsy i narobić owadzich nóg.Nie zostawia też grudek i sie nie sypie w ciągu dnia.To by było na tyle. Teraz minusy. Tusz jest zupełnie nieodporny na wodę.Ja doskonale wiem, że to jest tusz niewodoodporny i nie zarzucam mu, że nie wytrzymuje kapieli w basenie bo nie o to mi chodzi.Zawsze używam tuszy niewodoodpornych i zawsze są one niewzruszone na, no, powiedzmy jedną łezkę.Nie mam problemu z łzawiącymi oczami, nie płaczę ponad normę.Zdarza się czasem, że oko puści łezkę.Norma.I inne tusze nic sbie z tego nie robią.A ten puszcza od razu!Łezka i pach! Leci czarna smuga. Ale, żeby mi recenzji nie wycięli, że źle oceniam kosmetyk pod kątem właściwości, których mu brak to mówię, że to nie ma wpływu na ocenę.To tylko dygresja. Minusy właściwe.Tusz nie daje właściwie nic.Ma niby wydłużać i podkręcać.Buuuujda.On co najwyżej koloruje rzęsy na ciemny kolor(bo j.w. czernią nazwac tego nie można za bardzo). Bardzo trudno go nałozyć, żeby cokolwiek było widać.Rzęsy sa lekko przyciemnione...i to by było na tyle.I nie da się go nałożyć więcej, żeby uzyskać mocniejszy efekt.On po prostu w pewnym momencie przestaje się "czepiać" rzęs.I możemy sobie jeżdzić szczoteczką po rzesach do...wieczora a i tak nie będzie nic widać. Zmywanie-bez problemu. Jak dla mnie to porażka ale jak ktos lubi bardzo suuuubtelny efekt to może będzie zadowolony. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 5 czerwca 2011 o 18:26
    K W C - kocham Cie bo tylko ty ze mna jestes zawsze i wszędzie!!!
    Używa od:rok lub dłużej
    EJ !!! WY!!! my? Tak wy!!! te tusze z chanel! Jesteście do dupy! Serio? TAAAK! JA kocham ten tusz.. tak kocham... no i co? ktoś ma jakieś zastrzeżenia do tego że kocham mój tusz do rzęs? Mam prawo go kochać bo jest genialny! -NIE SKLEJA -NIE KRUSZY SIĘ - NADAJE BOSKI EFEKT FIRANEK -KOCHA WSZYSTKIE ZALOTKI! RAZEM TWORZĄ ŚWIETNA PARĘ! - JEST CZARNY -ŁADNIE PACHNIE -NIE JEST ANI ZA MOKRY ANI ZA SUCHY -ŚWIETNIE SIĘ ROZPROWADZA -GENIALNIE PODKRĘCA I ODROBINĘ WYDŁUŻA - ZAGĘSZCZA RZĘSY jakieś minusy? ŻADNYCH ... JAK DLA MNIE JEST NAJLEPSZY!!! POLECAM! OPŁACA SIĘ GO KUPIĆ! Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie i z pewnością kupię go jeszcze duuuużo razy
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 1 listopada 2012 o 13:11
    Świetny tusz!
    Używa od:rok lub dłużej
    Tusz najlepszy jaki dotychczas stosowałam! Kupiłam go, bo jako jeden z nielicznych po odkręceniu w Rossmanie nie "ciągnął" się (a zawsze zwracam na to uwagę). PLUSY: + nie wygląda "teatralnie" + wydłuża, ale nie skleja, przez co koleżanki pytają czy byłam na przedłużaniu, bo wygląda jakby były naturalnie długie i czarne + nie kruszy się + nie jest wodoodporny, ale wytrzymuje deszcz, łzy itd, jeśli oczywiście nie będzie się pocierało + wytrzymuje od rana do wieczora bez poprawek + wydajne, spore opakowanie (10ml) MINUSÓW: BRAK Używam już teraz trzecie opakowanie, jestem bardzo zadowolona (różni się trochę wyglądem od opakowania na zdjęciu wyżej, ale to ten sam produkt). Polecam :) Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Irysiik
    5 / 5
    4 grudnia 2015 o 19:59
    Bardzo sympatyczny tusz
    Używa od:kilka miesięcy
    Dobrze wyprofilowana silikonowa szczoteczka, rzęsy są wydłużone i podkręcone, witamina B5 nawilża i odżywia. Czerń w sam raz na co dzień do pracy :) Bardzo przyzwoita cena, opakowanie wydajne. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 10 kwietnia 2015 o 18:04
    Delikatny
    Używa od:rok lub dłużej
    Bardzo lubię ten tusz chociaż rzeczywiście jeśli ktoś lubi bardziej dramatyczny efekt to nie będzie zadowolony. Tusz jest delikatny, wydłuża rzęsy i dodaje czerni - to wszystko. Mi pasuje bardzo :) Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: kilka
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną