KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Constance Carroll Natural Lash Mascara (stara wersja)

3,5 na 557 opinii

• 19 sierpnia 2012 o 17:56
    Może być
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Produkt dostałam od siostry, która pracuje w małej osiedlowej drogerii. Nie używam jako alternatywy tuszu do rzęs (w dzień wolę paradować z dobrze podkreślonym okiem :)), ale jako odżywki i sprawdza się w tej roli nawet dobrze :) Jestem szczęśliwą posiadaczką długich, dość grubych rzęsisk,więc staram się o nie dbać. Ten kosmetyk przyczynił się do ich zagęszczenia i ograniczył ich wypadanie (chociaż i tak nie mam z tym problemu :)) Plusy : + zagęszcza i minimalnie wydłuża rzęsy + stają się błyszczące, elastyczne + jest tani + dość wydajny + nawet ładnie podkreśla , chociaż wiadomo,że nie ma się co spodziewać jakiegoś efektu sztucznych rzęs, po takim bezbarwnym "glutku" :D Minusy : - na początku strasznie piekły mnie po nim oczy (mimo,że produkt wcale się do nich nie dostawał) - trudno dostępny (nie widziałam go w żadnej drogerii,np. Rossmann, Natura) - po dłuższym użytkowaniu kolor kosmetyku ulega zmianie - przestaje być przezroczysty, a jest tak jakby mętny Nie wrócę raczej do niego, gdyż wolę przetestować inne odżywki. Używam tego produktu od: ok.dwóch miesięcy Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego
  • 18 maja 2012 o 15:33
    Dobra
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Jakbym ją gdzieś znalazła to bym kupiła. MIałam ją raz, rzęsy mniej wypadały i były odżywione:)) Kupiłam ją wtedy za 7-8zł. Była poręczna i nie sklejała rzęs. Używam tego produktu od: raz miałam i starczyła na rok Ilość zużytych opakowań: 1 całe
  • 17 września 2011 o 13:38
    Dobra i tania
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Stawiam na naturalnosc - dlatego nie tuszuje rzes. Dzieki tej odzywce moge sobie na to pozwolic -podkresla moje rzesy bez koniecznosci uzywania maskary. Używam tego produktu od: od lat Ilość zużytych opakowań: kilka
  • 12 sierpnia 2011 o 20:38
    polubiłam .
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Kupiłam w jakiejś niewielkiej drogerii za całe 6,20. I ten zakup okazał się być dobrym pomysłem ;) Nienawidziłam odżywek do rzęs. Zawsze kleiły się nie miłosiernie i sklejały rzęsy. Dlatego zawsze używałam tuszu i ostatnio zauważyłam, że rzęsy trochę zmarniały. Postanowiłam zacząć używać odżywki. Ta spełniła swoją rolę,bo je zregenerowała. W końcu zaczęły być trochę podwinięte. Jak za tą cenę są bardzo przyzwoita. Nie lubię tylko jej efektu na lewej rzęsie, która jest mniej podwinięta. Czasami ją skleja, ale można to przeboleć, bo potem rzęsa jest ładnie podwinięta. Raz z ciekawości pomalowałam rzęsy tuszem i od jednego pociągnięcia miałam piękne firanki. Nie polecam używania odżywki i na nią mascary - okropny efekt. Poza tym wydajność jest na plus. Używam ją codziennie rano i wieczorem, a niewiele ubyło z opakowania. Nie kupię jej ponownie, bo chciałabym spróbować lash & brow z Natury. Używam tego produktu od: 1 msc. Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    k_aaam
    4 / 5
    24 lipca 2011 o 13:03
    Ujdzie.
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Mi jakoś ten produkt się nie spodobał. Bardzo sklejał moje rzęsy, nie nadawał im pożądanego efektu, nie rozdzielał ich, no nie robił nic.. Jednakże sprawdził się do dobrego ułożenia brwi. Używam tego produktu od: paru miesięcy. Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego.