KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Aquolina Acqua Corpo Profumata Vaniglia e Patchouli (Koktajl do ciała `Wanilia i paczula`)

2,8 na 55 opinii

Kupi ponownie: 20% osób
    Twitter
    20 grudnia 2010 o 13:02
    3 / 5
    Piwniczna paczula rodem z perfum a nie z mgiełki!
    Nie spodziewałam się, że produkt Aquoliny może być tak nietuzinkowy, skierowany do mniejszościowego grona amatorów piwnicznej, ziemistej, mrocznej paczuli. Mgiełka Vaniglia et Patchouli jest taka w 100%! Zimna, mokra, ziemista, lekko słodkawa (dzięki wanilii, chyba) i nie mainstramowa. To nie jest słodki, waniliowy pluszaczek do którego można się beztrosko przytulić, tu mamy strefę chłodnego mroku. Podobieństwo do Cocona YR jest zauważalne. Świetnie komponuje się z Paczulą Demeter lub Micallef. Trwałość, jak na mgiełkę, przyzwoita. Polecam paczulolubnym. Używam tego produktu od: jakiegoś czasu Ilość zużytych opakowań: odlewka

Princeska87
    24 września 2010 o 10:09
    2 / 5
    Piżmo&Paczula
    Piżmo i paczula. Wanilii minimalna ilość dla złamania goryczy. Na mnie zapach na początku jest gorzkawy, mdły, zero słodyczy. Po pewnym czasie, zapach się zmienia i wychodzi lekka, delikatnie słodkawa nutka wanilii. Niestety do mnie nie przemawia;) Używam tego produktu od: - Ilość zużytych opakowań: próbka

studentkaAM
    3 sierpnia 2010 o 9:05
    3 / 5
    Paczula 85% wanilia 15%
    Mgiełki Aquoliny uwielbiam, a Paczulowanilia jest dla mnie nie lada zaskoczeniem. Wszystkie ich mgiełki są milusie, a Wanilia i Paczula jest mroczna, drapieżna, tajemnicza. Tak jak w tytule... 85% tego zapachu to paczula. Wibruje na skórze złagodzona nutą wanilii. Zapachem przypomina mi wyrób czekoladopodobny. I to bardzo :) Podobieństwo do Coconika YR duże. Trwałość 3 godziny. Używam tego produktu od:luty 2010 Ilość zużytych opakowań:odlewka 20 ml

Hexxana
    23 czerwca 2009 o 19:17
    4 / 5
    Wiecej paczuli niz wanilii;-)
    Lubie zapachy Aquoliny ale wiekszosc koktajli jakie testowalam byly bardzo nietrwale jednak tym razem zostalam pozytywnie zaskoczona:-) Wanilia i paczula/ale wiecej jest paczuli mocnej,korzennej okraszona jedynie wanilia,ktora jest jakby tlem/z czasem lagodnieje i cieplo uklada sie na skorze jednak wciaz intensywnie czuc paczule. Od jakiegos czasu mam faze paczulowa i musze powiedziec,ze jestem bardzo zadowolona z tej kombinacji.W pewnien sposob na mojej skorze przypomina Neonature Cocoon jednak bez tej czekoladowej nuty;-) Nie wiem czy kupie ja ponownie,aktualne opakowanie mam z owocnej wymiany a pojemnosc 150ml zaspokaja moje paczulowe potrzeby:-) Używam tego produktu od:od jakiegos czasu Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Paulinka_S
    28 lipca 2008 o 17:16
    2 / 5
    nie do końca...
    Lubie wanilię i lubie paczulę. Lubie też koktajle Aquoliny ;) Ale paczula&wanilia nie przypadła mi za bardzo do gustu... Zapach poczatkowo jest mocno paczulowy ale to nie jest taka paczula jakiej spodziewałabym sie po Aquolinie. Zapach jest mocny, ziemisty, mało słodki (gdzie ta wanilia?). Coś mi w tej paczuli nie gra. później pojawia się odrobinka waniliii ale zaraz potem zapach znika. Troche szkoda. To mogło być naprawdę ciekawe połączenie. A nie jest. Używam tego produktu od: kilku miesiecy Ilość zużytych opakowań: próbki