KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 22% osób
    elbrus
    5 / 5
    30 czerwca 2011 o 20:54
    Na mojej skórze bardzo trwały
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wydawało mi się, że już kiedyś pisałam recenzję tego produktu, ale widzę, że albo mi się wydaje, albo zniknęła ; ) Tę wodę dostałam od Taty :-) A on kupuje wyłącznie zapachy, które nie są duszące. Jest bardzo słodka, ale nie przesadzona (jak pomarańczowa mgiełka z Biothermu) i - co dla mnie ważne - cały czas intensywna! Dziwią mnie recenzje, w których jest napisane, że to tak nietrwały zapach. Na mojej skórze jest MEGA trwały, a na ubraniach trzyma się do prania. Dla mnie to niepowtarzalny, seksowny i wakacyjny zapach! Pół gwiazdki odejmuję za nakrętkę, która mi się straszliwie nie podoba ; ) i drażni mnie przy każdym użyciu... Polecam Używam tego produktu od: kilku lat, głównie latem Ilość zużytych opakowań: 1 największej objętości
    IzaKa33
    1 / 5
    30 czerwca 2011 o 20:39
    Klasyka... ale sezonówek Escady :-)
    Używa od:nie określono
    Zrobiłam sobie ostatnio tzw "maraton sezonówek Escady" - miałam zachowane kilka próbek w tych charakterystycznych flakonach i codziennie próbowałam innej. Stąd moje zestawienie będzie prawie kompletne ;-) Jak wszystkie one - tak i Ibiza Hippie jest słodkawa, ulepkowata nieco i mało trwała. Na tle pozostałych wyróżnia się niewątpliwie najszybszym znikaniem ze skóry i niebywałą "płaskością" zapachu już po pierwszych kilku minutach. Pierwsze wrażenie - kwaskowo-kwiatowy, nieco ostry, ale błyskawicznie łagodnieje, ustępując miejsca delikatnej porzeczce i gruszce. I tak już znika... Gwiazdkę daję za ładny dziewczęcy wakacyjny zapach na początku. Używam tego produktu od: kilka prób z miniatury Ilość zużytych opakowań: w trakcie miniatury.
  • 12 listopada 2010 o 3:20
    Slodki, mlodzienczy
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Uwielbiam ten zapach, mam z nim wspaniale wspomnienia pewnie dlatego, ale poza tym ze jest landrynkowy i podobny do reszty zapachow escady, dla mnie ten jest sexy, mlodzienczy i rzeski. napewno kupie ponownie jesli uda mi sie dostac gdzies. Używam tego produktu od: 4 lat Ilość zużytych opakowań: 3 - 100 ml.
  • 10 sierpnia 2009 o 15:04
    Wakacyjne nic
    Używa od:nie określono
    Oczywiście nic nie czuję z tego co wymieniono, ot takie to to trochę ulepkowate, czuję za to na swojej skórze truskawki nie wiedzieć czemu? Znika w ekspresowym tempie zapodany o 10 o 13 już niewyczuwalny. Na mojej skórze płaski, bezwymiarowy, nie rozwija się. Używam tego produktu od: - Ilość zużytych opakowań: próbka
  • 1 czerwca 2008 o 21:27
    nijaka landrynkowość
    Używa od:nie określono
    Ibiza Hippie to chyba jedna z najmarniejszych Escad(już RockinRio lepsze).Rozpoczyna się całkiem miło-malinami i wonią tropikalnych owocow,ale szybko(za szybko)staje się landynkową,rozwodnioną i nijaką breją. Kategoria kwiatowo-zielona?Taa jasne. Trwałość taka jak u innych Escad(czyli beznadziejna-góra do pół godziny). Używam tego produktu od:wczorak Ilość zużytych opakowań:w trakcie miniatury