KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 88% osób
    karen_walker
    27 kwietnia 2011 o 19:08
    Świetne serum!
    Podsumuję to jednym słowem, no może dwoma: FENOMALNE SERUM! Jeszcze nigdy w życiu nie trafiłam na tak dobrze wygładzający kosmetyk. Oczywiście, wiem, że to zasługa silikonów w składzie itd., ale dla mnie był świetny i bardzo przyjemnie mi się go używało. Opakowanie: Mała tubka, która nie sprawiała wielu problemów. Produkt bardzo łatwo można wydobyć ze środka. Tubka jest identyczna jak pasty do zębów. Kosmetyk się wyciska. Dzięki temu można zużyć każdy mililitr kosmetyku. Uważam, że to plus. Minusem jest jednak pojemność, która w połączeniu z ceną sprawi, że nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na częsty zakup kosmetyku. Przeszkadzało mi też czasami, że opakowanie w trakcie wyciskania momentami wyślizgiwało mi się z rąk, gdyż opakowanie jest takie śliskie, ale z rąk mi jeszcze nie wypadło. Wystarczy nie ściskać za mocno. Sam wygląd opakowania typowy dla Pantene. Zapach: Wielbicielki kokosowych zapachów na pewno będą wniebowzięte. Zapach jest przyjemny, kokosowy, znośny, nie tak bardzo chemiczny jak się na początku spodziewałam. Dla osób z bardzo wyczulonym węchem może okazać się zapach za słodki, ale takich osób jest chyba mało. Zapach po spłukaniu czuć, jest to delikatna woń, nie gryząca się z zapachem innych perfum. Konsystencja: Nie mam zastrzeżeń. Konsystencja idealna. Nie za rzadka, nie za gęsta. W każdym razie, nie spływa z włosów, ani nie ucieka między palcami, co jest bardzo przydatne dla osób z długimi włosami. Mało tego kosmetyk dzięki dobrze wyrobionej konsystencji doskonale rozprowadza się na włosach i wystarczy bardzo mała ilość -mniejsza nawet niż orzecha włoskiego- by pokryć całe gęste włosy sięgające do ramion. Wydajność: Jak pisałam, wydajność kosmetyku jest widoczna. Ja myję włosy 2 razy w tygodniu i za każdym razem nakładałam kosmetyk na samym końcu, po użyciu wszystkich preparatów jakie stosuję podczas mycia włosów. Tym sposobem tubka serum starczyła mi na równiutki miesiąc, czyli równo 8 użyć. W połączeniu z ceną, pojemnością i konsystencją, to nie jest dla mnie ani dla osób, które mogą rzadziej myć włosy najgorzej. Działanie: To najważniejsze kryterium dla mnie. Działanie tego kosmetyku było powyżej przeciętnej. W sumie, jakby się tak głębiej zastanowić, to nie dziwię się producentowi, że cena kosmetyku za taką pojemność jest taka wysoka. Jego działania to rekompensuje. Do rzeczy jednak. Włosy po użyciu tego serum i spłukaniu włosów były miękkie, bardzo elastyczne i sypkie. Do tego dorzućmy jeszcze blask, świetne rozczesywanie włosów, bezproblemowe właściwie oraz wygładzenie. Czy serum chroni kolor? Nie wiem, mam naturalny kolor włosów, ale włosy się tak błyszczą, że na pewno coś tam podkreśla farbowany kolor, ale nie ma co liczyć, na to, że farba jakimś cudem przestanie się wypłukiwać, a kolor będzie taki jak zaraz po farbowaniu. Pragnę zaznaczyć, że kosmetyk NIE obciążył mi włosów. Nic a nic, włosy umyłam po 3-4 dniach jak zawsze. Nie dostałam żadnego łupieżu, uczulenia, swądu itp. Cena: Jest bardzo wysoka. Ja zapłaciłam 6 zł w sklepie fryzjerskim, to dość dużo za jedyne 30 ml, ale działanie mi to rekompensuje. W dodatku, jak już wspominałam, kosmetyk jest tak wydajny, że spokojnie starczy na 2 tygodnie, przy częstszym myciu włosów niż 2 razy w tygodniu, więc cena nie jest jakoś strasznie zaporowa, ale gdyby serum kosztowało ok. 4 zł, to na pewno więcej osób, by je kupowało. Podsumowując raz jeszcze, polecam kosmetyk, ja osobiście pomimo tylu zalet, nie zakupię go ponownie, ale tylko dlatego, że firma Pantene TESTUJE na zwierzętach, a to dla mnie bardzo istotne. Nie mniej jednak kosmetyk oceniam bardzo wysoko. Pantene po raz pierwszy się postarał. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 tubka
    Używa produktu od:miesiąc

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    whateverlove
    18 stycznia 2015 o 10:46
    4 / 5
    wybawianie
    Próbka kosmetyku dotarła do mnie w sumie przypadkiem. Kiedyś przy kupowaniu jakiejś farby była gratis w opakowaniu. Schowałam serum głęboko do szuflady i zapomniałam całkowicie o nim. Dotarłam do niego w desperacji dopiero po ok 3 latach kiedy potraktowałam włosy "kąpielą rozjaśniającą" czyli rozjaśniaczem. Włosy były suche, tępe w dotyku, matowe. Jeszcze w ten sam dzień nałożyłam na włosy 5 odzywek w tym cuda domowej roboty i nic.. w przeczesywaniu pokoju znalazłam serum. Po użyciu nie mogłam uwierzyć, że włosy wróciły do stanu przed rozjaśnianiem a może i nawet do lepszego. Były śliskie, błyszczące i miękkie. W najbliższym czasie planuje zakup tego serum w większym opakowaniu lub podobnej odzywki. Używam tego produktu od: 1 dzień Ilość zużytych opakowań: jedno

indomitam
    28 listopada 2012 o 21:17
    Świetne
    Serum trafiło w moje ręce zupełnie przypadkiem, dostałam je w formie 10 ml próbki. Wyczytałam, że jest do włosów farbowanych, ale stwierdziłam, że nic mi się nie stanie jak je wypróbuję (farbowałam 2 czy 3 razy szamponetką). Serum ma gęstą, kleistą konsystencję, skleja włosy, dlatego trzeba je dokładnie spłukać. Nie zauwazyłam żadnych efektów, oprócz cudownego zapachu miodu i tego, że moje włosy były bardzo miękkie. Kosmetyk oceniam ogólnie na plus. :) Używam tego produktu od: 2 dni Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

divasatanica
    22 kwietnia 2012 o 22:41
    4 / 5
    Całkiem dobre serum
    Mialam przyjemność użyć tego kosmetyku tylko jeden raz, ale efekt był od razu zauważalny i dość długo się utrzymywał. Wiem, że to zasluga silikonów i kondycja moich włosów nie uległa poprawie, ale po użyciu serum włosy były niewiarygodnie mięciutkie i latwo się rozczesywały. Dla mnie hit - jedyny minus to cena i bardzo trudna dostępność. Używam tego produktu od: 1 miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka 10 ml

Zetowiczka
    15 maja 2011 o 11:59
    Świetne!
    Natrafiłam na to serum gdy farbowałam włosy Wellatonem. Farba jak farba, niszczy włosy. Jednak to serum widocznie wygładził, odżywił mi włosy. Z rozczesywaniem zero problemu. Polecam! Używam tego produktu od: od kiedy farbuję włosy Ilość zużytych opakowań: wiele
    Używa produktu od:nie określono