KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

La Roche-Posay Mela-D, De-Pigmenting Daily SkincareKrem likwidujący przebarwienia

1,8 na 514 opinie

Konwalia11
    6 września 2011 o 14:55
    1 / 5
    Nie dla mnie
    Moze nie powinnam sie wypowiadac, bo ja z tym produktem mialam tylko jeden problem - absolutnie sie nie wchlanial! Rolowal sie na skorze i odpadal... W zwiazku z tym stracilam ochote na stosowanie go juz na poczatku kuracji i nie wiem, jak dziala na przebarwienia...

anche
    23 marca 2010 o 5:54
    2 / 5
    likwiduje przebarwienia?
    Jego zaletą jest konsystencja lekkiego (chociaż tłustego) mleczka, no i filtr SPF 15. Cera przetłuszczająca się mocno w strefie T może na tym specyfiku skorzystać - dzięki warstewce kremu pozostawionej do wchłonięcia a następnie delikatnie "odklepanej" z nadmiaru chusteczką higieniczną - skóra nie produkuje nadmiaru sebum (dla mnie jest to dobre połączenie z pudrem matującym isadory). Jeśli chodzi o jego skuteczność wybielającą przebarwienia, to nie spodziewajmy się za wiele. Używam go od ponad pół roku (ok. 8 miesięcy), ale nieregularnie; jedno przebarwienie, dość duże, faktycznie się rozjaśniło - ale możliwe, że w wyniku niedoboru słońca jesienią i zimą, a nie dzięki temu kremowi. Nie polecam jako krem na przebarwienia, dlatego dwie gwiazdki. Prywatnie dodaję jeszcze jedną - za współdziałanie z pudrem, które potwierdziłam 25.3.2010 (-; Używam tego produktu od: ponad pół roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

kotbalamot
    29 grudnia 2009 o 12:30
    1 / 5
    Zero
    Używałam ten kosmetyk przez kilka miesięcy w czasie ciązy i po ciąży , walcząc z plamami pociążowymi na twarzy. Zużyłam kilka tubek sumienie wmasowując go codziennie w twarz. Pomimo wielomiesięcznej kuracji nie było żadnego efektu a wręcz przeciwnie, moje istniejące juz plamy zciemniały,tak więc ten krem nawet nie tylko nie likwiduje ale i nie zapobiega powstawaniu nowych. Na plus - nie jest ciężki, nie zapycha. Używam tego produktu od:kilka lat temu Ilość zużytych opakowań: 4

antunka
    16 lutego 2009 o 20:14
    2 / 5
    Nie spełnia swojej roli
    Kupiłam ten krem bo poleciła mi go moja pani dermatolog. Stosowałam przez kilka miesięcy systematycznie na niewielkie przebarwienia potrądzikowe. Przebarwienia ani drgnęły. Nawet nie zblakły. Zawiodłam się bo naprawdę lubię tą firmę, ale krem nie spełnił swojego zadania. Dwie gwiazdki za dobre nawilżenie, brak podrażnień i innych niespodzianek. Używam tego produktu od: kilka miesięcy Ilość zużytych opakowań: 2

Tuptacz
    12 listopada 2008 o 17:10
    3 / 5
    Niewielki, ale efekt był
    Mam cerę, która robi się kolorowa przy chociażby odrobinie słońca. Efekt źle dobranych pigułek hormonalnych. Zanim nauczyłam się zabezpieczać twarz blokerami nabawiłam się fatalnych plam. Krem poleciła mi 2 lata temu farmaceutka. Ostrzegła, że nie za bardzo nadaje się do cery suchej, bo sam nieco wysusza cerę. Dla mnie to dobrze, bo moja buźka ma tendencję do błyszczenia się i wyprysków. Pielęgnował cerę ładnie, nie mam co do tego zastrzeżeń. Efekt wybielania plam był widoczny, ale nie porażający, jednak uważam, że w tym zakresie cenowym krem całkiem nieźle się sprawdził. Oczywiście efekt po użyciu znacznie droższego płynu zakupionego również w aptece był bardziej widoczny, ale płyn kosztował 2,5 raza więcej. Używam tego produktu od: 2 lata temu, przez 4 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1, zastanawiam się nad następnym
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej