KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 4% osób
    Anusia490
    5 czerwca 2014 o 15:19
    Najgorszy jaki miałam :(
    Kupiłam ten korektor kilka lat temu, ponieważ miałam problemy z cerą - trądzik. Wybralam go ze wzgleduna rzekome antybakteryjne działanie. Korektor w ogóle nie krył, mial bardzo rzadka konsystencje i co gorsza robił smugi. Ciągle wypływał z pędzelka, a poza tym kolor był baaardzo ciemny, a dodatkowo, o zgrozo,ciemnial na twarzy. Korektor dosc drogi, problemu z dostepnoscia nie bylo. Nie polecam go nikomu Używam tego produktu od: dawna Ilość zużytych opakowań: kilka użyć, opakowanie wylądowało w koszu

murderondancefloor
    1 kwietnia 2012 o 16:18
    okropieństwo!
    kupiłam go kilka lat temu, ale pamiętam ten dramat doskonale! skusiło mnie jego rzekome antybakteryjne działanie. Korektor w ogóle nie krył, był rzadki, robił smugi, kolor jakiś pomarańczowy. W dodatku ciągle wypływał z pędzelka... Masakra jednym słowem. Używam tego produktu od: użyłam go kilka razy Ilość zużytych opakowań: 1, niecałe

thesemyconfessions
    6 lutego 2012 o 9:24
    dramat!
    kolor, chyba tylko jeden, co jest śmieszne.. uwydatniał niedoskonałości, zamiast je maskować, szybko się zmazywał, to mój jeden z pierwszych korektorów, któy niestety nie miło wspominam. Używam tego produktu od: dawna Ilość zużytych opakowań: jedno

NattiTt
    24 kwietnia 2010 o 17:20
    Niestety :/
    Daawno temu poleciła mi go uśmiechnięta pani z drogerii, kiedy usłyszała hasło korektor antybakteryjny. Kupiłam, i jakże się zawiodłam! To był mój pierwszy korektor, porównania nie miałam i chodziłam wszędzie z plamkami na twarz, bo nie dało się go dobrze rozprowadzić, okropny sposób wydostawania, zawsze za dużo albo za mało... Nigdy więcej :/ Używam tego produktu od: 3 lata, może więcej Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

kinmm
    24 marca 2010 o 17:57
    1 / 5
    Jedyny plus w tym wszystkim...
    Kupiłam go dosyć dawno i z tego co pamiętam zapłaciłam powyżej 10 zł. Niestety był to mój pierwszy korektor do którego tak się zraziłam. Jest kompletnie nieudany! jest go mało u mnie nie utrzymuje się na twarzy cena nieadekwatna do jakości źle się rozprowadza korektor szybko zasycha w pędzelku dla mnie za ciemny kolor często za dużo się wyciska Jedyny plus jaki zauważyłam w tym całym korektorze to pędzelek, który po oczyszczeniu z zaschniętego korektora całkiem dobrze nadaje się do rozprowadzania innych korektorów. Jest miękki, ale nie za miękki i bardzo delikatny. Używam tego produktu od: kupiłam z 2 lata temu Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego