KWC LogobyWIZAŻ logo

droga A
    2 grudnia 2012 o 11:07
    3 / 5
    za słaby
    Zużyłam jedno małe opakowanie i muszę przyznać, że kosmetyk jest bardzo wydajny. Ma postać zielonkawej masy (błotka) i równie nieciekawy zapach. Jednak nie jest to najważniejsza rzecz. Moim zdaniem on niewiele robił na mojej twarzy - odczuwałam jedynie lekkie odświeżenie, a nie gruntowne porządki na skórze. Ze względu na swój skład kosmetyk nie zawiera wyczuwalych granulek peelingujących, on sam ma taką szorstką konsystencję. I to niestety nie za bardzo się sprawdziło na mojej skórze. Zużyłam, nie zaszkodziło mi, ale powrotu nie będzie. Używam tego produktu od: kilka miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 małe
    Używa produktu od:miesiąc

lowelana
    3 lipca 2010 o 13:57
    4 / 5
    Bardzo dobra scrubo-maseczka
    Świetny scrub - a także maska. Działa błyskawicznie - najpierw wykonuję delikatny masaż twarzy - który złuszcza, potem zostawiam jeszcze kilka minut, żeby zastygło na buzi. Rezultat: wypoczęta, wygładzona skóra o ujednoliconym kolorycie. Naprawdę warto spróbować - działa szybko i skutecznie i na pewno nie podrażni nawet wrażliwej skóry. Jest dostępny też w mniejszych opakowaniach, więc na początek można sobie spróbować kosmetyku niewielkim kosztem. Używam tego produktu od:3 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1 małe
    Używa produktu od:nie określono

migota
    20 lipca 2009 o 13:26
    4 / 5
    Oj, taaak:)
    Kiedy przechodziłam koło firmowego sklepu LOccitane, kusiło mnie strasznie, żeby tam wejść. Odstraszała mnie jedynie cena produktów tej marki. Jednak w czasie wyprzedaży zdecydowałam się kupić mały słoiczek tego scrubu, prawie ośmiokrotnie tańszy od pełnowymiarowej wersji. Kupiłam, użyłam, zakochałam się i...zaraz kupiłam dużą wersję:) Scrub jest świetny- piękne opakowanie, piękny zapach i super działanie! Jest bardzo delikatny dla skóry, ale skutecznie ją oczyszcza, lekko złuszcza, pozostawia gładką, rozświetloną i nawilżoną. no i czystą. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Minus jedna gwiazdka za cenę,no i jest średnio wydajny. Używam tego produktu od:miesiąca Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno malutkie z promocji:)
    Używa produktu od:nie określono