KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Olay Complete Care, Everyday Sunshine (Krem nawilżający z dodatkiem substancji opalających 'Słoneczna Cera')

3,4 na 537 opinii

Marien
    11 listopada 2010 o 22:52
    5 / 5
    Super.
    Ten krem nie ma minusów jak dla mnie. Moja cera po tym kremie wygląda jakbym się okładała jakimiś algami z kozy wieloryba i konia przez tydzień w spa :). Nadaje piękny kolory, naturalny i rozświetla. Idealny krem pod makijaż. Mam już którąś tubkę z kolei i wiem, że będą następne. Polecam.

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    dgorczynska
    7 maja 2011 o 22:54
    5 / 5
    Uwielbiam ten krem
    Nie opalam twarzy w solarium, poza tym mam dość bladą cerę, dlatego regularnie stosuję kremy opalające na twarz. Kiedy trafiłam przypadkiem na ten krem, to już z niego nie zrezygnowałam. Ładnie pachnie jest lekki nadaje ładny kolor, delikatny nie zatyka porów higieniczna forma dozowania: tubka ma filtr przeciwsłoneczny, co jest bardzo ważne. Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: 3 tubki
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    nevermindann
    20 marca 2017 o 11:17
    2 / 5
    Nie dla mnie
    Krem jest dla mnie zbyt ciężki, tłusty. Tworzy efekt maski, daje to bardzo nieprzyjemne uczucie. Trzeba przyznać, że nawilża, dlatego używam go jako maseczki na twarz, nadmiar ściągam, a resztę wklepuję. Jeżeli chodzi o opalenie skóry to pomimo bardzo jasnej cery nie dostrzegłam różnicy pomiędzy 'przed' a 'po'. Mojej na pewno nie opala :)
    Szczegóły:
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

varyatka
    16 listopada 2012 o 22:59
    4 / 5
    Bardzo przyjemny delikatnie brązujący krem na dzień
    Jest dość drogi, ja kupiłam go taniej, w zestawie innych kosmetyków. Krem sprawdzał się super, efekt opalenizny był naprawdę delikatny, a krem dobrze nawilżał cerę. Nie pozostawiał smug, nie brudził ubrań. Był wydajny. Ochrona SPF 15 jest jak dla mnie optymalna. Zapach niedrażniący. Polecam. Używam tego produktu od: roku z przerwami Ilość zużytych opakowań: jedno

Z u
    28 czerwca 2012 o 14:24
    3 / 5
    Całkiem dobry, ale uczula
    Daje bardzo delikatny, naturalny efekt opalenizny. Ładnie pachnie, konsystencja też jest całkiem ok, ale mnie uczulał. Nie mam skłonności do alergii, mimo że mam wrażliwą skórę. Po tym kremie zostawały mi jednak na twarzy malutkie krosteczki. Używam tego produktu od: tydzień Ilość zużytych opakowań: niecałe 1