KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 45% osób
  • 4 września 2011 o 21:24
    :):):)
    Używa od:rok lub dłużej
    Maseczkę kupiłam szukając czegoś co doprowadzi moją cerę do dobrej kondycji po tropikalnym urlopie. Do wesela najbliższej kuzynki zostało ledwie 10 dni a skóra roluje mi się z przesuszenia. Maseczka bardzo pomogła. Używałam jej kilka dni pod rząd na zmianę z moją ukochaną maseczką (różową) z Body Shopu...Rewelacja. Skóra stała się nawilżona przyjemnie delikatna w dotyku ...twarz zdrowsza jakby.Drobne zmarszczki są jakby mniej widoczne. Mam nową wersję. Jestem zadowolona. Kupię po raz kolejny. Mam skórę suchą kapryśną przez zmiany klimatu.. Ostatnio przetłuszczającą się na czole ;p
    empas
    4 / 5
    19 maja 2009 o 21:24
    śmietanka
    Używa od:nie określono
    Rzeczywiście, ma bardzo gęstą, delikatną konsystencję, nakładanie jej to sama przyjemność. Oprócz tego, że jest wygodna w aplikacji, to jeszcze daje oczekiwany efekt :P. Skóra jest odświeżona i nawilżona. Maseczka nie uczula. Poza tym, rewelacją jest dla mnie to, że można nakładać ją wokół oczu. Jak do tej pory, najlepsza jaką miałam. Tylko szkoda, że taka droga. Używam ją po uprzednim zastosowaniu pomarańczowego peelingu Clarinsa (One-Step Gentle Exfoliating Cleanser) mniej więcej raz w tygodniu. Używam tego produktu od: kilka miesięcy Ilość zużytych opakowań: niecałe 1
  • 1 maja 2008 o 11:47
    miła ale słabo nawilża
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Faktycznie maseczka ma świetną śmietankowo-aksamitną konsystencję co sprawia, że jej używanie jest bardzo przyjemne. Dochodzi do tego zapach, który nie podrażnia - nakładam maseczkę również pod oczy. Nie jestem jednak zadowolona z efektów. Moja trochę odwodniona i wymagająca nawilżania skóra słabo ją chłonie, co potwierdzają efekty po jej zmyciu - bardzo powierzchwnie nawilżony naskórek i na bardzo krótko. Używam tego produktu od: 1 m-ca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
  • 26 lutego 2007 o 21:03
    Dobra maseczka
    Używa od:kilka miesięcy
    Maseczka jest bardzo przyjemna w stosowaniu, ma gesta, kremowa konsystencje. Mozna ja położyć pod oczy, co jest dodatkowym plusem. Nawilża bardzo dobrze, skora jest miękka i gładka w dotyku, zrelaksowana. Nie wchłania sie całkowicie, a mam sucha cerę. Zapach jak dla mnie przyjemny. Wydajna, mój tester wystarczył mi na miesiąc czasu, a stosowałam maskę dwa razy w tygodniu. Używam tego produktu od: miesiaca Ilość zużytych opakowań:tester 15 ml
    Mariah
    5 / 5
    1 listopada 2006 o 17:42
    pełen komfort
    Używa od:nie określono
    Dostałam próbeczkę podczas zakupów w osiedlowej perfumerii. Maseczek nawilżających używam sporadycznie, bo po pierwsze moja mieszana cera nie potrzebuje ich regularnie a po drugie większość mnie zapycha :( . Stosuję kiedy moja cera jest przesuszona warunkami atmosferycznymi. Nakładałam cieniutką warstwą i po 10 min ścierałam nadmiar chusteczką. Producent proponuje także wmasowywanie resztek, ale szczerze mówiąc nie wiem, jak to jest możliwe, bo mnie się wtedy wszystko zaczynało rolować :confused: Maseczka ma kremową konsystencję i bardzo przyjemny zapach. Nałożona na twarz natychmiast nawilża i daje uczucie relaksu. Czuć, że skóra się odpręża i chłonie cenne składniki. Po starciu resztek buzia jest mięciutka, gładka i dobrze nawilżona na wiele godzin. Nie ma potrzeby dodatkowo aplikować krem. Pełen komfort :love: Jeśli komuś szkoda wydawać tyle pieniędzy na maseczkę to polecam serię Oceanica AquaIce - też ma jakąś tam algę i nawilża równie dobrze, a jest trzy razy tańsza (a saszetki to już w ogóle). Używam tego produktu od: czerwca Ilość zużytych opakowań: próbka 5ml (6-7 użyć)