KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Ziaja Sopot, Balsam brązujący relaksujący (stara wersja)

3,5 na 5506 opinii

Kupi ponownie: 48% osób
  • 11 sierpnia 2005 o 11:59
    Dla mnie jest okey!!
    Używa od:nie określono
    Balsamu tego uzywam odkad pamietam:P Na studniowke zamiast na solarium codziennie smarowalam sie tym balsamem - i jaki byl efekt?? Bylam opalona bardziej od moich kolezanek, a kosmetyku uzywalam prze jakis tydzien (i ile zaoszczedzilam na solarium:P). Kolor, ktory nadaje balsam jest w zaleznosci od intensywnosci zuzycia - mniej lub bardziej intensywny(logiczne):P U mnie balsam daje super efekt - skora jest brzoskwiniowa - po prostu sliczna!! Nawet teraz, w lato, kiedy jestem intensywnie opalona nawilzam cialo tym balsamem i wygladam naprawde swietnie:):):) Zapach lekko nieprzyjemny jest owszem, ale... poczujcie zapach prawdziwych samoopalaczy, to nie bedziecie narzekac. Balsamem smaruje sie na noc, wiec ta nieprzyjemna won:) utrzymuje sie przez noc, a w dzien po "wzieciu szybkiego prysznica" i nasmarowaniu sie oliwka, przechodzi - nie ma wiec co narzekac. Sztuczne opalanie musi miec lekko nieprzyjemny zapach - skora po solarium rowniez smierdzi!!!!!!:P Polecam produk, bo ja uzywam tego balsamu do calego ciala i nawet do twarzy - mieszajac lekko z kremem nawilzajacym, aby nie byl az tak gesty:) - i jestem ZADOWOLONA!! Jak dla mnie bomba:):):)
    cora
    4 / 5
    18 czerwca 2010 o 18:48
    przed wakacjami warto
    Używa od:rok lub dłużej
    Żeby skóra miała naprawdę opalony kolor, należy stosować ten balsam przez kilka dni, na noc. Ale efekty widzimy już po pierwszym użyciu, kolor jest delikatny, ale już przyzwoity. Jeżeli chodzi o smarowanie, to on rozprowadza się bardzo dobrze, nawet ja nie robię nim sobie smug, czyli jest dobrze. Nie ma brzydkiego zapachu, bo wierzcie mi, spotkałam już tego typu kosmetyki, które wyeliminowałam z powodu ohydnego zapachu. Ten balsam jest znośny, daje ładny kolor, jest niedrogi. Noszę się z zamiarem ponownego, wielokrotnego zakupu, jestem zadowolona. bdb:) Używam tego produktu od: 3 mies. Ilość zużytych opakowań: 1 kończę
    justevi
    5 / 5
    12 stycznia 2011 o 12:13
    najlepszy
    Używa od:nie określono
    używam go ponieważ na słońce moja skóra reaguje poparzeniami i podrażnieniem, a solarium nie lubie. Więc raz na jakiś czas bądz przed większym wyjściem przyciemniem sie tym balsamikiem. +szybko się wchłania +specyficzny zapach bronzera ledwo wyczuwalny +ładny odcień opalenizny +szybki efekt +nadaje równomiernie odcień +baaardzo tani minusów nie widze żadnych :), hmm może jeden, jak się czlowiek lekko spoci to brudzi bielizne. Niektóre dziewczyny chyba nie pamietają jak nakłada sie takie specyfiki, że są w plamach itp. raz na tydzień trzeba zrobić peeling całego ciała i wysmarować się normalnym mazidłem, aby skóra była gładka i dobrze nawilżona na suchej skórze mogą się zrobić plamy. Używam tego produktu od: od dawna Ilość zużytych opakowań: b. dużo :)
  • 12 czerwca 2015 o 23:28
    ideał!
    Używa od:nie określono
    Mam bardzo jasną skórę, opalam się dość szybko ale obawiam się chodzenia non stop na solarium a opalanie na słońcu jest czasami czasochłonne i nie zawsze możliwe więc sięgnąłem po ten balsam brązujący który okazał się strzałem w dziesiątkę! Mam go w okrągłej buteleczce więc to chyba nowa wersja, używam go po kąpieli i czasami z przerwami co 2-3 dni jeżeli skóra zaczyna robić się zbyt ciemna i z odcieniem pomarańczy. Podsumowując: Plusy- * Cena * Wydajność  * Poręczna buteleczka z dobrym zamknięciem * Ładny naturalny kolor opalenizny * Zapach nie jest drażniący * Trwałość opalenizny * Konsystencja balsamu * Łatwa aplikacja Minusy - * Po codziennym stosowaniu może przybierać kolor pomarańczy * Po nakładaniu koniecznie trzeba umyć ręce * Brudzi odzież * Łapie mocniej kolana i kostki co bardzo mnie denerwuje bo nie potrafię nakładać go mniej :( Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
    isirona
    3 / 5
    19 marca 2015 o 22:05
    Średni
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Jak dla mnie za tłusty i brzydko pachnie, kolor raczej pomarańczowy opalenizny niz brązowy czy złoty, brudzi włosy Przy skórze głowy na rudy kolor, ciezko opalic nim ręce. Plus za cenę. Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku Ilość zużytych opakowań: więcej niż 5
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną