KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
3,4 na 5
Kupi ponownie: 51% osób
  • 30 grudnia 2013 o 22:33
    te chusteczki to jedno wielkie nieporozumienie
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Nie wiem do czego miałyby się nadawać te chusteczki, ale na pewno nie do twarzy!!! Używam peelingów już od wielu lat i regularnie złuszczam skórę twarzy, ale aż takiego tarcia jakie dają te chusteczki nie mogłam wytrzymać :/ One wręcz drapią, kaleczą skórę, nawet przy delikatnym i uważnym stosowaniu. Nie mogąc stosować ich do twarzy, próbowałam wykonać nimi peeling ciała, ale stosowane nawet na nogach dają wrażenie jakby się tarło nogi papierem ściernym. Ten produkt jest totalną porażką cleanic i wymaga sporego dopracowania, ponieważ pomysł faktycznie był dobry, ale chciałabym zobaczyć jak producent sam peelinguje sobie twarz tym papierem ściernym. Druga strona chusteczek, jak najb. Ok, typowe nawilżające chusteczki cleanic. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 31 marca 2015 o 14:56
    Dobry peeling!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Kupiłam ten produkt przez przypadek na przecenie w Rossmannie za niecałe 3 zł. :) Stwierdziłam, że za takie pieniądze trzeba przetestować produkt. Okazało się, że był to bardzo dobry wybór. Plusy: + łatwy, szybki i wygodny + powierzchnia chusteczek jest dość duża + usuwają cały martwy naskórek + mają delikatny zapach - dla mnie jest okej + nie pozostawia żadnych drobinek na skórze + no i przede wszystkim cena Minusy - zdecydowanie nie polecam dla skóry wrażliwej, gdyż peeling może okazać się za ostry - po zastosowaniu skóra jest lekko zaczerwieniona Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 (10 sztuk)
    aSHa85
    2 / 5
    20 stycznia 2015 o 18:59
    JEST MOC!
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Pomysł fajny, jednak chusteczki peelingujące Cleanic są dla mnie za mocne, granulki są zbyt ostre. Nawet w czasie delikatnego masowania skóry, twarzy po zabiegu była podrażniona i zaczerwieniona, Używam tego produktu od: 1 miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
  • 5 stycznia 2015 o 22:35
    Chyba nie dla mnie :/
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Kupiłam je przypadkiem ale nie mogę się do nich przekonać :( Chusteczki są zamknięte w wygodnym opakowaniu, które sprawdzi się również w podróży:) Są: wydajne - na jedno użycie starczy pół chusteczki, tanie i dostępne w każdym Rossmannie. Chusteczki jakoś mi nie przypadły do gustu, niby dobrze radzą sobie z oczyszczeniem skóry- usuwają martwy naskórek, resztki makijażu i inne zanieczyszczenia. Skóra pozostaje gładka, odświeżona ale trzeba uważać żeby z tym tarciem nie przesadzić bo łatwo o podrażnienia ;) Najbardziej przeszkadza mi ten ich dziwny zapach... a i mogłyby być bardziej nasączone jak dla mnie są za suche. Nie polecam zwłaszcza osobą z cerą wrażliwą, naczyniową i suchą - chusteczki są za ostre i mogłyby wyrządzić więcej złego niż dobrego :( Chyba jednak pozostanę wierna tradycyjnym peelingom:) Używam tego produktu od: kilku tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
  • 8 września 2014 o 17:24
    cudowne
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    znalazłam swój ideał peelingów,zamiast bawić się w wyciskanie z tubki,tutaj mamy skoncentrowany peeling w chusteczce Naprawdę mocny zdzierak za niewielką cenę +pomysłowe rozwiązanie +cena +świetnie usuwa martwy naskórek +nie uczula,nie wysusza ani nie podrażnia Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno