KWC LogobyWIZAŻ logo

• 27 sierpnia 2006 o 13:02
    Dobre
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Używałam tych pomadek namiętnie w liceum.Miałam winogrono,kokos,jabłko i tuskawkę.Wszystkie(no może za wyjątkiem truskawki która była nieco sztuczna)ładnie pachniały,dobrze nawilżały,natłuszczały i chroniły usta.Bardzo ładnie się rozprowadzały na ustach.Winogrono i jabłko nadawały bezbarwny połysk,kokos i truskawka zawierały dodatkowo małe drobinki.Opakowania mimo że plastikowe,nie wyglądające na trwałe,nie pękały mimo noszenia w plecaku pełnym rzeczy.Chętnie bym do nich wróciła ale nie widuję ich już w sklepach w moim mieście :(Używam tego produktu od:używałam parę lat temu Ilość zużytych opakowań:4
  • 9 stycznia 2005 o 15:37
    dobre
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    mialam zarowno kokosowa, jak i brzoskwiniowa, kokosowa nadaje usteczkom ladny polysk, ale nie mozna przesadzac z iloscia bo wtedy efekt na usteczkach okropny i wszystko sie klei i maze, wiec z umiarem kobietki :) zapach i smak ladny, lubi sie lamac niestety brzoskwiniowa natomiast ze smakiem niebardzo nawilzaja calkiem dobrze, ale przy kokosowej trzba uwazac po podkresla wysuszone usteczka wiec lepiej najpierw podleczyc je, a pozniej profilaktycznie uzywac tej pomadki, bo niestety przy bardzo wysuszonych usteczkach nie daje sobie rady ilość zużytych opakowań: 2 kokosowe i 1 brzoskwiniowa
  • 26 grudnia 2004 o 15:25
    gdzieś zaginęły! :(
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Miałam brzoskwiniową (pomarańczowa zakrętka). Pięknie niwelowała zadziorki na wargach (jak pracuję przy komputerze to bezwiednie zagryzam wargi) i dawała śliczny połysk, smakowała nie źle, do tego stopnia, że zaczął używać jej w zimie mój chłopiec i nawet połysk mu nie przeszkadza ;) Chętnie nabyłabym jeszcze raz ale gdzieś zniknęły :( Daję tylko 4 gwiazdki bo kilkakrotnie mi się złamała.
  • 5 maja 2004 o 21:47
    ach ten kokos
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Dam jej piatke mimo, ze ma pewna wade ; mianowicie nie jest zbyt wydajna, ale poza tym jest kokoswa a ja uwielbiam ten zapch jest przesliczny, nawilza w miare dobrze i pozostawia sliczny polysk na ustach
    Rzabba
    4 / 5
    28 stycznia 2004 o 1:37
    niezła
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Bardzo wydajna, mam ją już kilka miesięcy i dopiero kończę ;). Przyjemnie pachnie, dobrze chroni, daje dość intensywny połysk. Niestety pomadki słabo się na niej trzymają ale za to nieperłowym dodaje perłowego połysku :) Wszystko fajnie, tylko że poza połyskiem nie widzę różnicy w zapachu, konsystencji i działaniu między nią a balsamem do ust z avonu a kupiłam ją m.in. z myślą że zafunduję sobie coś innego ;)