KWC LogobyWIZAŻ logo

4 / 5
    31 lipca 2013 o 17:11
    Całkiem ok :]
    Używa od:rok lub dłużej
    Zalety: +bardzo przyjemny zapach lasu deszczowego +tani +nie uczula +daje mile uczucie odświeżenia Wady: -zapach krotko utrzymuje sie na skórze Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 całe
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 listopada 2016 o 16:37
    Świeży wakacyjny zapach
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Zalety: - podoba mi się jego nieco tropikalny, świeży, kobiecy zapach - żel dobrze się pieni, wytwarza pianę która dobrze oczyszcza ciało na długi czas - ma ładne opakowanie - niska cena - jest bardzo wydajny, jedno opakowanie przy stosowaniu codziennym, co drugi dzień wystarczyło mi na 2 miesiące - dobra dostępność w każdym katalogu Wady: - to typowy oczyszczacz- nie nawilża skóry - jest bardzo perfumowany, mnie podrażniał - pozostawia nieprzyjemne uczucie napięcia skóry
    Szczegóły:
    5 / 5
    11 czerwca 2013 o 10:45
    Przyjemny
    Używa od:miesiąc
    Przyjemny żel który kojarzy mi się z wakacjami Plusy: +ładny zapach +wydajny +tani +dobrze się pieni +wygodne opakowanie Minusy: -nie zauważyłam Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie 400ml
  • 1 stycznia 2013 o 15:26
    Bardzo pozytywnie
    Używa od:miesiąc
    KOSMETYK: Konsystencja jest ani za rzadka ani za gęsta. Bardzo dobrze, obficie się pieni i bardzo ładnie pachnie. Całkiem wydajny. DZIAŁANIE: Dobrze myje, nie nawilża w sposób bardzo zauważalny (ale przecież od tego mam balsam do ciała). OPAKOWANIE: Ładne i estetyczne, nie ma problemu z wydobyciem kosmetyku co do ostatniej kropelki. CENA: Adekwatna do wydajności i działania. DODATKOWE UWAGI: Brak Używam tego produktu od: około miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml
  • 9 czerwca 2011 o 0:58
    zwykły
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Ten żel pod prysznic nie ma w sobie nic ciekawego. Nie oczekuje od takich kosmetyków(które mam na sobie aż 2 minuty;-)Bóg wie czego, ale..ten nie ma w sobie nic ponad to,że myje. Dałabym 4 przyzwoite gwiazdki, gdyby nie to,że wiele sobie po nim obiecywałam. W porównaniu do Olejku pod prysznic nivea czy żeli z YR (wetiwer!!)to strata kasy (dobrze,że tylko 8zł;-) Minusy: - pachnie tylko w butelce, w trakcie kąpieli go nie czuje, później też nie. Mało tego-to nie jest zapach "rześki", "leśny", "deszczu"..tylko taki odświeżający, - mało wydajny. Na 1 kąpiel zużywam 2 razy więcej niż tego z YR, - pamiętacie tą reklamę Dove, na której po umyciu innymi żelami pozostawał na skórze "mydlany"film?Mam wrażenie(po raz pierwszy),że ten faktycznie tak robi, - nie ma aromaterapii, nie nawilża, nie wygładza, nie poprawia nastroju, nie jest fajny w stosowaniu, zwyczajny- nałożyć-spłukać-tyle. Plusy: - spodoba się osobom niewymagającym- facetom ;-)? - ładny kolorek, - tani, Używam tego produktu od: kilku tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania