KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Avon Naturals, Pomegranate, Protecting Eye Gel (Żel do pielęgnacji okolic oczu `Owoc granatu`)

1,9 na 517 opinii

Kupi ponownie: 6% osób
  • 20 listopada 2011 o 13:22
    nic nie robi ;-)
    Używa od:rok lub dłużej
    To jeden z liderów klasyfikacji - kosmetyczne placebo :-) Ten kosmetyk nie robi właściwie nic ale jest bardzo przyjemny w użyciu i ładnie wygląda. Ma postać żelu połyskującego na opalizująco - różowo z drobinkami. Łatwo go dozować (fajny aplikator), szybko się wchłania. Nie podrażnia, nie uczula - niestety, poza tym nic nie robi. Brak działania w każdej opisanej przez producenta kwestii - nic nie robi z cieniami, nie napina, nie wygładza, nie nawilża, nie odżywia i tak dalej... Zużyłam całą tubkę tego produktu w sumie z przyjemnością - bo to takie słodkie cacko - ale niestety, działania nie ma tu żadnego. Jako placebo - jak najbardziej, jako kosmetyk działający - zdyskwalifikowany. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno całe
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 stycznia 2012 o 16:39
    Według mnie zasługuje na 4.
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Na początku recenzji zaznaczam, że jest to żel ochronny, a nie niewelujący oznaki starzenia czy coś w tym stylu, albo maskujący...nie, nie-ten żel jest ochronny, czyli dla młodych osób, które nie mają jeszcze zmarszczek, postarzałej skóry wokół oczu, a jedynie chcą ją chronić, nawilżyć, dodać jej blasku, czyt. zdrowego wyglądu oczom-u mnie wszystkie te kwestie sa spełnione dlatego daję mocną 4! Dlaczego nie 5? Bo raczej z cieniami sobie nie radzi, owszem odswieża oczy, ale cienie nadal sa widoczne (ale od czego są korektory? Niektórzy po prostu cienie mają, bo tak i już), ale jak nieprzespie nocy i mam zmęczone oczy, opuchnięte to ten żel pomaga. Dodatkowym plusem dla mnie jest również to, że żel rzeczywiście koi zmęczone oczy:) Poza tym jest bardzo wydajny i tani, ma sliczne opakowanie, ładny zapach. Wygodnie się go dozuje. Mega szybko się wchłania, a jego stosowanie nakłania nas do masazu (wklepywania żelu) co poprawia ukrwienie, ujędrnia skórę wokół oczu, a co za tym idzie spowalnia procesy starzenia (pamiętajmy, że na skórę wokół oczu kremy, żele itd itp nakładamy od zewnętrznego do wewnętrznego kącika oka na dole a na górze odwrotnie, starając się nie rozciągac skóry). Polecam młodym osobm w celu wzmocnienia, odżywienia skóry wokół oczu i zadbania o nią, żeby potem nei było w wieku 30 lat o jaaaacie jakie ja mam zmarszczki (oczywiście myślę, że do tego celu nada się większośc takich specyfików "lekkich" niekoniecznie jedynie to z Avonu, ale ja ten żel polubiłam). Myślę, że dla osób do 24 roku życia będzie jak znalazł potem już trzeba raczej inwestowac w coś innego:) Używam tego produktu od: Ok 2 mies. Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
    julaa20
    2 / 5
    3 czerwca 2013 o 15:54
    nie
    Używa od:nie określono
    kosmetyków z avonu już nie kupuje, 95% niesprawdzonych kosmetyków -co tu dużo mówić :D zel był moim 1 zelem pod oczy , -wyszły mi małe krostki pod oczami -nie zauważyłam rzadnej poprawy -nawilżenie, -jest zabawiony na fioletowy z drobinkami :D -co to ma być :P meczyłam go i meczyłam ale już nie wytrzymałam i trafił do kosza :) Używam tego produktu od: około roku Ilość zużytych opakowań: 1 (polowa)
  • 31 maja 2013 o 21:57
    nawilżenie w dobrej cenie
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    tani krem, nie spodziewałam się po nim wiele +nawilża skórę pod oczami +fajny zapach +trochę zapobiega opuchnięciom +co najbardziej mi się podoba, choć jest w żelu nie tworzy się po nim typowa dle tej konsystencji klejąca się warstwa -nawilża i tylko tyle, szału nie ma:P nie likwiduje zmarszczek itp Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
  • 10 kwietnia 2013 o 12:52
    taki ot, zwykły żel pod oczy
    Używa od:rok lub dłużej
    mój w zasadzie pierwszy krem/żel pod oczy. nie mam jeszcze zmarszczek ale 25. rok niedługo stuknie więc trzeba zacząć dbać:P konsystencja fajna, szybko się wchłania i pozostawia skórę lekko naciągniętą. nic więcej nie robi niestety wydajny dość drogi jak na mała tubkę i działanie na poziomi lekkiego kremu do twarzy będę szukać dalej bo czuję że ten po prostu nie będzie działał Używam tego produktu od: 4 m-c Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie