KWC LogobyWIZAŻ logo

• 3 kwietnia 2012 o 12:18
    jak dla mnie rewelacja
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    kupiłam jak tylko pojawił się w SP. za 24 zł :) może nie daje jakiegoś suuuuuper mega efektu sztucznych rzęs, ale za to bardzo ładnie je wydłuża! a przy tym wyglądają bardzo naturalnie! i szczerze mówiąc jeszcze czegoś takiego nie widziałam. bardzo ładnie rozdziela rzęsy. na początku przeraziła mnie szczoteczka bo na żywo wyglądała nieco inaczej niż na zdjęciach ale mimo to się skusiłam i nie żałuję! na szczoteczce po wyjęciu jej nie pozostaje nadmiar tuszu. jest go tyle ile być powinno! bardzo dobrze się zmywa! jak dla mnie najlepszy tusz od Maybe! gorąco polecam bo żadnych minusów nie znalazłam! specjalnie próbowałam nałożyć kilka warstw, żeby sprawdzić, czy rzęsy przerodzą się w "łapki" i się pozytywnie zaskoczyłam bo jedynie mocniej je oblepił i straciły efekt naturalności. nie rozmazuje się i nie kruszy. noszę szkła kontaktowe więc tym bardziej polecam :) szczoteczka nie jest twarda i cudownie się nim maluje rzęsy. oczywistą rzeczą jest to, że pierwsze użycie może nieco "zmęczyć" bo każdy używając tylko swoich ulubionych jest do nich przyzwyczajony :) radzę dać mu szansę nikt nie pożałuje :) rzęsy nie opadają, nie ma efektu "pandy" :) Używam tego produktu od: ok tygodnia Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 17 kwietnia 2012 o 21:01
    Legalne wydluzenie rzes
    Używa od:nie określono
    Kupilam te maskare zanim obejrzalam reklame wiec byl to zakup z czystej ciekawosci. Po obejrzeniu reklamy bylo wiadome, ze nie ma szans na taki sam efekt (nie oszukujmy sie :P), a ze mam dlugie rzesy to bylam ciekawa czy ta maskara da im nielegalna dlugosc. Pierwsze wrazenie jakiego doznalam po wyjeciu szczoteczki z opakowania to to, ze jest bardzo licha ;/ Odkad zaczelam przygode z tuszami z silikonowa szczoteczka moje rzesy siegaja brwi wiec juz raczej nie wroce do standardowych. No ale skoro juz taka zakupilam to czemu nie uzywac jej na co dzien. I faktycznie, efekt wydluzenia rzes jest, moze nawet te 4mm. Jest jednak bardzo naturalny, no ale producent nie obiecuje pogrubienia czy zwiekszenia objetosci, wiec nie moge uznac tego jako minus. Zeby jakikolwiek efekt uzyskac, trzeba sie troche naszczotkowac, a poza tym jak juz pisaly poprzedniczki, trudno jest dotrzec szczoteczka do rzes w wewnetrznym kaciku oka (jak widac w zalaczonym zdjeciu nr 2). Tusz sie nie osypuje, nie kruszy ani nie rozmazuje, ale wydluzone rzesy dotykajac skory pod linia brwi zostawiaja tam slady tuszu, wiec jest to definitywny minus, na ktory trzeba uwazac w ciagu dnia. Podczas nakladania tuszu sa male szanse na sklejenie rzes czy grudki (konsystencja tuszu), wiec z tym raczej nie powinno byc problemu. Nie jest to moze najgorszy tusz, ale na pewno nie powalil mnie na kolana. Mysle, ze jesli liczysz na naturalne wydluzenie to bedziesz zadowolona, na wieczor polecam inne maskary. Używam tego produktu od: kwiecien 2012 Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 grudnia 2012 o 14:06
    never once\\\\\\\'
    Używa od:nie określono
    nie dziwię się że illegal bo sama bym takiego czegoś nie zalegalizowała. jedna wielka beznadzieja choćby nie wiem jak go użyć. pierwszy tak niezdarny tusz który wpadł w moje ręce i nawet ja nie mogłam nic z tym zrobić. tylko dla dziewczyn które mają gęste podkręcone i długie rzęsy a potrzebują tylko podkreślenia... co prawda nie skleja po 1 razowym nałożeniu.
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
    vitam
    1 / 5
    23 marca 2017 o 21:44
    Tragedia
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Najgorszy tusz jaki kiedykolwiek mialam!!! -bardzo uczulal moje wrazliwe oczy - sklejal rzesy - osypywal sie - rzesy wygladaly po prostu brzydko Nie polecam nkomu !!!
    Szczegóły:
    24 listopada 2015 o 21:04
    Prawie doskonały
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Lubię tusze tej firmy bo nie osypują sie, są trwałe i ciemnie -mocno na pigmentowane. Ten tusz na moich delikatnych, jasnych, średniej długości rzęsach spisuje sie doskonale. Mój jedyny sprawdzający sie tusz wydłużający...innych wydłużających po prostu u mnie nie widać... +Wydłuża dość mocno +Lekko pogrubia +Nie obciąża - rzęsy nie są twarde +Wydajny - cena mogla by być niższa - ciut za długa szczoteczka musze pilnować przy malowaniu aby sie nie rozmazać Ja go polecam ale podobno maja go wycofywać tak mi powiedziano w jednej z drogerii szkoda. Używam tego produktu od: paru lat Ilość zużytych opakowań: 5 szt.
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną