KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 63% osób
  • 27 marca 2013 o 14:30
    Tego szukałam
    Używa od:nie określono
    Zanim zdecyowałam się na jego zakup, długo korzystałam z próbek. Spodobał mi się więc postanowiłam kupic pełnowymiarowy produkt. Żeby moja recenzja do końca była uczciwa dodam, że nigdy nie używałam oryginalnych kremów BB a europejskie produkty tego typu traktuję po prostu jak kremy tonujące czy lekkie podkłady i tak też oceniam propozycję Avonu. Oceniam go ze względu na kilka ważnych dla mnie aspektów. * konsystencja - bardzo lekka, choc raczej zwarta, spodziewałam się czegoś lejącego, ale miło się rozczarowałam * aplikacja - nie przysparza żadnych trudności, na gładkiej nawilżonej skórze rozprowadza się idealnie, bez smug i plam, byc może ze względu na fajną konsystencję aplikuje mi się go bardzo wygodnie * krycie - wiadomo że zadaniem kremów tonujących jest wyrównanie koloru cery a nie krycie widocznych niedoskonałości; producent nazywa go upiększającym kremem-podkładem, z resztą całkiem słusznie, pod względem maskowania niedoskonałości rzeczywiście bliżej mu do podkładu aniżeli kremu koloryzującego, sprawia że wszelkie zaczerwienia, drobne przebarwienia stają się niewidoczne a cera zyskuje jednolity kolor; jestem pozytywnie zaskoczona, ponieważ nie nie spodziewałam się takiego krycia po tak lekkim produkcie; nie mam idealnej cery, a dzięki niemu mogę zapomniec o korektorze * mat - jestem posiadaczką cery mieszanej z przetłuszczającą się strefą T; krem zawiera rozświetlające drobinki, których nie widac gołym okiem, dają o sobie znac dopiero na skórze, przepięknie rozświetlają nie przetłuszczając przy tym skóry, ich obecnośc w ogóle mi nie przeszkadza choc o macie w tym przypadku można zapomniec, posiadaczki tłustych cer nie będą zadowolone * efekt na twarzy - super, cera wygląda zdrowo i promiennie a przy tym całkowicie naturalnie, kremu-podkładu nie widac na twarzy, idealnie się wtapia * trwałośc - wytrzymuje na mojej twarzy cały dzień, nie ściera się, nie spływa, nie znika z noska, co czyni u mnie większośc podkładów; mimo że niczym go nie utrwalam * wpływ na cerę - mam cerę mieszaną, skłonną do zapychania, jestem ostrożna z testowaniem nowych kosmetyków, zwłaszcza kolorowych, ale krem nie wyrządził mi żadnej krzywdy, nie pojawiły się żadne nowe wypyski, a tego najbardziej się obawiałam; nie przesusza skóry, ale też nie zauważyłam, aby nawilżał, choc tego nie wymagam; plus za obecnośc filtra, niewielkiego w prawdzie ale zawsze * opakowanie - malutka tubka zmieści się w każdej kosmetyczce; fajny minimalistyczny design; orygnalna kolorystyka; opakowanie z wygodnym zamykaniem, to lubię, krem wygodnie się dozuje, nie wypływa samoistnie z opakowanie * kolory - na podstawie próbki wybrałam kolor nude, który dobrze stapia się z moją dośc jasną cerę, delikatnie ją ociepla nadając jej słoneczny odcień; plus za to że można kupic próbkę i wypróbowac na własnej skórze bez konieczności kupowania całego opakowania * cena/wydajnośc - zakupiłam w promocji za niego 20 zł, jego regularna cena to 42 zł, więc troszkę za drogo, jednak wydajnośc to rekompensuje Podsumowując - najfajniejszy krem tonujący, jaki miałam i jeden z lepszych kosmetyków, które ostatnio kupiłam. Polecam, chocby spróbowac. Zdecydowanie mój typ. Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 26 lutego 2013 o 22:34
    Moja buzia go kocha, ja też :)
    Używa od:rok lub dłużej
    Krem BB- bez wątpliwości! Zamówiłam na wypróbowanie mniejszą tubkę w najciemniejszym kolorze, za ciemnym dla mnie (bez sensu, sama się dziwię czemu ?!) pomimo tego zużyłam ją w całości. To ważne, ponieważ podobnie uczyniłam z nieszczęsnym "bb" z La Roche i niestety nie dało się go stosować- dla ciekawych odsyłam do mojej recenzji. Tak więc mimo iż avonowski był zbyt ciemny, to i tak go używałam i jeszcze byłam zachwycona! +przepięknie rozświetlał >> miał drobinki, których się bałam, że będą karnawałowo świeciły! nic z tego, drobinki jakby wtapiają się w skórę po rozsmarowaniu i dają dyskretny blask. + nawilżył, ale nie sprawił, że skóra była bardzo tłusta + ciemniejszy odcień nie sprawił, że wyglądałam jak kolorystyczna wpadka ciemniejszego pudru, wyglądałam jakbym była trochę opalona :) + przy rozprowadzaniu wydawał mi się trochę suchy w konsystencji,bałam się że będę wyglądała jak wiór z podkreślonymi skórkami, ale nic z tego ! +delikatnie zakrył małe niedoskonałości Czułam się z nim bardzo komfortowo! Używałam bb z garniera, maybelline, eveline, la roche >> Avonowski okazał się mistrzem spośród swoich przyrodnich braci. Polecam z czystym sumieniem osobom, które tak jak ja nie używają podkładów lub po prostu chcą odpocząć od ciężkich konsystencji !
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 23 kwietnia 2013 o 12:37
    nie jest zły
    Używa od:nie określono
    to pierwszy krem bb z jakim miałam do czynienia, jednak mimo wszystko zainwestowałam 75 groszy w próbkę :) Wybrałam odcień najjaśniejszy(Ivory) I kolor jest bardzo bardzo trafiony ( jestem bladzioszkiem) Kremik nakłada się super. mega szybciutko, bez smug, takze super jesli nam sie spieszy :) ładnie wyrównuje koloryt. Jesli chodzi o krycie to porownałabym go do takiego srednio kryjacego podkladu ... takze nie jest źle!! :) jest przyjemny, tzn buźka jest taka nawilżona, ładna. no i nie podkreśla suchych skórek, a niektóre podkłady niesety to robią. ale odnoszę wrazenie, że minimalnie ciemnieje na buzi... ;/ i za to odejmuję jedno gwiazdkę. nie wiem czy kupię pełnowymiarowe opakowanie. Ale kusi mnie tym, ze jest taki szybki:) i naprawdę całkiem niezły... . myślę, że kupię jeszcze ze dwie próbki, a jak będzie jakaś fajna promocja na niego, to bedzie mój:) pozdrawiam!
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 30 września 2015 o 22:52
    Bardzo, bardzo lubię ten krem! :)
    Używa od:nie określono
    Jak dla mnie, ten krem jest świetny! Nawilża, rozświetla, świetnie się rozprowadza, nie zatyka porów, nie pozostawia efektu maski. Jak na krem BB ma bardzo dobre krycie. Stosuję na krem, w sumie bardziej jako podkład i nie na co dzień. Spokojnie wytrzymuje kilka godzin (czyli tyle ile jest mi potrzebny). Wymaga przypudrowania, przynajmniej w strefie T, choć zupełnie mi to nie przeszkadza, bo zawsze pudruje wszystkie podkłady. Mam kolor Shell i nie ciemnieje. Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 maja 2015 o 15:57
    Dla niewymagających
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Jest to mój pierwszy krem typu BB i prawdopodobnie ostatni. Kupiłam na szczęście jego mini wersje, więc wiele nie straciłam. Zdecydowanie łatwiej zacząć mi od minusów: - nie nadaje się do skóry mieszanej, ponieważ bardzo szybko skóra zaczyna się świecić - nie zakrywa ani trochę niedoskonałości i trudno nałożyć go więcej, bo powstają smugi - ciemniej na skórze (jestem posiadaczką ivory, podczas nakładania kolor wydaje się być idealny, po kilkunastu minutach jednak zaczyna wpadać w lekki pomarańcz), jak dla mnie jest to niedopuszczalne - osadza się nieestetycznie przy linii włosów - szybko się ściera Neutralne: * nie przekonał mnie do swojego działania nawilżającego * drobinki lekko rozświetlające - nie przeszkadzają mi, ale nie są też potrzebne Plusy: + lekka formuła + nie zapycha Jak dla mnie produkt nie jest wart swojej ceny. Nie polecam go osobom z niedoskonałościami. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedna mini wersja
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną