KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Garnier Mineral Deodorant, Invisible 48h Non Stop Spray `Przeciw plamom i śladom`

3,5 na 566 opinii

• 11 stycznia 2018 o 15:47
    I tak i nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Sięgam po różne antyperspiranty, raczej nie mam faworytów ani w produktach ani w marce. Kończy się stary? Idę do drogerii i kupuję ten, który jest aktualnie na promocji.
    Zalety:
    • Ma ładny zapach jak na taki kosmetyk. Drażni mnie, że większość tego typu produktów jest aż dusząca, ciężka. Ten jest kwiatowy, nawet przyjemny. Kiedyś Mama myślała, że to perfumy ;). Utrzymuje się do końca dnia.
    • Napewno absorbuje pot pod pachami, nie mam jakiegoś problemu z poceniem, ale ten produkt w sytuacjach stresowych czy mocno gorących pomaga go zniwelować do zera
    • Nie zostawia faktycznie śladów na ubraniach wewnątrz, nie niszczy materiałów, ale nie usztywnia.
    Wady:
    • Jednak jak każdy antyperspirant potrafi przy zakładaniu ubrudzić ciemną tkaninę gdy się o niego otrzeć ;)
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 27 marca 2018 o 0:51
    W sumie dobry
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Oceniam obie wersje zarówno w kulce jak i w sprayu. Należę do osób , które umiarkowanie się pocą i potrzebuję w miarę dobrej ochrony, W tej linii podoba mi się to, że ani kulka ani antyperspirant nie brudzą ubrań ani nie pozostawiają tłustych plam. Ponadto moim zdaniem każdy z nich sensownie ogranicza pocenie używane pojedynczo lub razem, szybko wysychają pod pachami, można używać po depilacji bez obaw o podrażnienie, plus za to, że nie zawierają alkoholu, oba są w miarę wydajne. Niestety dosyć szybko ulatnia się zapach, a ochrona pach to raczej 12godzin . Jak na kosmetyki w tej cenie to nie narzekam, naprawdę spodziewałam się, że mogłyby być droższe. Jeśli chodzi o zapach to mi akurat odpowiada choć niektórzy uważają że nie jest zbyt przyjemny.
    Zalety:
    • Dobre cenowo
    • Wystarczająco chronią przed potem
    • są wydajne
    • nie podrażniają
    Wady:
    • nie nadają się dla osób o nadmiernej potliwości
    Drogeria Super-Pharm
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 3 października 2016 o 21:14
    Nawet nawet
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Od lat kupuję kulki Garniera i jeszcze na żadnej się nie zawiodłam. Tak też jest przy tej. Zalety: - cena - wygodne opakowanie - wydajność - przyjemny zapach - szybko wysycha - nie zostawia śladów na obraniu - nie podrażnia skóry - u mnie spisuje się świetnie, dobrze i na długo chroni Wady: - brak
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 9 marca 2018 o 18:59
    uwielbiam
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Ma bardzo wygodny atomizer, dzięki czemu używamy tyle produktu, ile akurat potrzebujemy. Nie jest duszący, nie sprawia, że w koło mnie jest pełno produktu i się wręcz "duszę". Pięknie pachnie i świetnie chroni przed potem (i w trakcie wysiłku fizycznego i upałów), naprawdę bardzo go lubię. Nigdy nie zdażyło się, żeby "puścił" zapach potu. Nie brudzi ubrań.
    Zalety:
    • zapach
    • świetnie chroni przed zapachem potu
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 10 lutego 2018 o 0:05
    Nie chronił ani przed potem ani przed śladami
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Bardzo spodobał mi się design tego produktu, zgrabne opakowania, kobieca kolorystyka- wzięłam zarówno wersję w kulce jak i dezedorancie. Zapach ok, delikatny, kobiecy, kulka dość rzadka konsystencja, wolę jednak gęściejsze, ale najbardziej zawiodłam się na działaniu. Niestety , nie uchronił mnie nawet w pracy przy siedzeniu na stołku od pocenia się i śladów potu . Zostawia również ślady na ubraniach, żółte na białych , białe na czarnych, Daję 3 gwiazdki, za fajny desgin, zapach i uczucie odświeżenia.
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną