KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Wella Pro Series, Frizz Control Conditioner Odżywka do włosów

4,3 na 543 opinie

8 stycznia 2014 o 10:59
    Robota głupiego
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Charakterystyka moich włosów: Długie, proste, cienkie, delikatne, z tendencją do oklapnięcia. Szybko przetłuszczają się przy głowie, natomiast przesuszają na końcach, często zlepiając się tzw. strąki. Trudno układające się. Wymagają mycia co 1-2 dni. Od 1,5 roku niefarbowane, w naturalnym odcieniu ciemnego blondu. Przetestowałam już wiele odżywek i masek. Jedne bardziej sprawdzały się przy włosach farbowanych, inne przy naturalnych, kolejne przy suchych tudzież cienkich i delikatnych ze skłonnością do przetłuszczania a jeszcze inne w ogóle. Ta odżywka należy do tej ostatniej grupy. Krótka charakterystyka: Konsystencja: jak na odżywkę nieco za rzadka, spływa z włosów Zapach: delikatny, ledwo wyczuwalny Barwa : biała, lekko rozwodniona Pojemność: 500 ml Wydajność: taka sobie, nakładałam dosyć dużo produktu, gdyż za bardzo spływał z włosów Efekty: Niezależnie od czasu przetrzymywania kosmetyku na włosach, po spłukaniu produktu wyglądały one zawsze tak samo. Były matowe, lekko przesuszone. Zatem po co więc się męczyć? Plusy: + niska cena + pomaga rozczesać włosy Minusy: - włosy po odżywce wyglądają gorzej niż przed jej użyciem, są matowe, nie pachną - odżywka lekko obciąża włosy - jest nieco za rzadka Nie wiem, jak odżywka sprawdziłaby się na innym rodzaju włosów. Tymczasem, na moich nie najlepiej. Nie polecam. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno w użyciu
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 29 października 2014 o 15:44
    Jedna z ulubionych
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Odżywki używałam wieki temu razem z szamponem z tej samej serii. Ogólnie byłam bardzo zadowolona z działania tego zestawu, ale po rozpoczęciu przygody z włosomaniactwem zupełnie zapomniałam o tej odżywce. Teraz kupiłam ją ponownie i się na nowo zakochałam. Skład nie powala, ale działa i to jest najważniejsze :) Na plus *wygładza *zmiękcza *ogranicza puszenie *nabłyszcza Na minus: *może obciążyć jeśli damy jej za dużo Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
  • 22 września 2014 o 12:52
    Świetna!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Witam ;) Zacznę od tego , że od zawsze miałam problem z włosami. Są bardzo grube , nie mogłam ich rozczesać i strasznie się puszyły . W prawdzie kupiłam ją przez przypadek , ale jak widać wszystko w życiu ma swój cel. Włosy po użyciu dają się okiełznać ! Rozczesuję je z łatwością , nie puszą się ani trochę ! Opakowanie jest bardzo wydajnie , cena również nie jest jakaś kosmiczna. Jest po prostu cudowna i nie wyobrażam sobie mycia głowy bez niej ;) Dla wzmocnienia efektu stosuje również odżywkę bez spłukiwania. Używam tego produktu od: 3 m-cy Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, duże
    jenny_r
    5 / 5
    20 sierpnia 2014 o 20:10
    Super odżywka dla włosów rozjaśnianych do codziennego stosowania
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    +widocznie wygładza włosy +ułatwia rozczesywanie +nawilża włosy +włosy się nie elektryzują, nie puszą +nie obciąża zbytnio włosów +poprawia wygląd włosów +nadaje połysk +zmiękcza włosy, nadaje im gładkość +piękny, intensywny zapach +dobra konsystencja +stosuję ją również jako maskę (na osuszone włosy i trzymam 15-20minut, spłukuję chłodną wodą - REWELACJA!!!) +promocyjna cena ok.10zł/500ml (!!!) Używam tego produktu od: Około roku (obecnie zamiennie z odżywką timotei drogocenne olejki oraz maską elseve total repair extreme) Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam... 5? 6? 7?
  • 18 sierpnia 2014 o 10:33
    E tam. . .
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Jako, że to taka znana i podobno profesjonalna marka kupiłam tą odżywkę z ciekawości mając nadzieję na ujarzmienie niesfornych włosów. Napewno odżywka nawilża i to jest plus. Ułatwia też rozczesywanie chociaż cudów nie ma. Nie poprawiła w absolutnie żaden sposób stanu włosów, nie ułatwiła prostowania , nie wyeliminowała puszenia. Wydajna z fajną, lekką konsystencją. Opakowanie wygląda na profesjonalne ale kryje nie profesjonalny produkt. Używam tego produktu od: bardzo dawno temu ;) Ilość zużytych opakowań: całe