KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Wella Pro Series, Frizz Control Leave - In - Cream Odżywka wygładzająca bez spłukiwania

4,5 na 542 opinie

Super!
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Bardzo fajna, nadaje się do okiełznania włosów puszących się, przed prostowanie itd. +dobrze wygładza włosy +nie obciąża ich, choć trzeba uważać z ilością +ułatwia prostowanie włosów +poprawia wizualnie stan włosów +zapobiega puszeniu +bardzo wydajna
    Szczegóły:
    23 kwietnia 2014 o 0:04
    Marny w dobrym opakowaniu
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Popsuję ogólną opinię - wg mnie w ogóle nie działa. Działanie przeciw puszeniu się włosów nie oznacza jak na mój gust zlepiania włosów w strąki. A preparat Welli nie pomaga mi w pielęgnacji ani ułożeniu moich bardzo suchych, kręcących się włosów. Nawilżenia nie ma żadnego, wygładzenie nieznaczne, nie pozwalające nawet na łatwiejsze rozczesywanie. Zapach jest ok, do plusów mogę zaliczyć jeszcze porządny dozownik, wygodnie się go stosuje i wydobywa się przezeń odpowiednią ilość kosmetyku. Cena umiarkowana, choć jak na kosmetyk który po prostu nie działa, nie wart ani złotówki. Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 butelka
    Odonate
    5 / 5
    15 kwietnia 2014 o 13:39
    Bardzo przydatna rzecz
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Kupiłam ten produkt za namową babci, która bardzo sobie go chwaliła. Faktycznie, krem okazał się być strzałem w dziesiątkę. Nakładany na mokre włosy iealnie nadaje się jako "zabezpieczenie" końcówek włosów i środek ułatwiający rozczesywanie. Sprawdza się również na suchych włosach, do zdyscplinowania odstających pojedynczych włosków. Produkt przyjemnie, "fryzjersko" pachnie, pompka się nie zacina i dozuje odpowiednio duży kleksik kremu. Nie ma mowy o sklejaniu włosów, a wręcz przeciwnie, jak już pisałam, krem ułatwia rozczesywanie. Ponadto dużego plusa ma u mnie za to, że bardzo łatwo się zmywa z włosów, nawet łagodnymi środkami. Nie jest to może odżywka, która coś odbudowuje, ale zdecydowanie jest to produkt ułatwiający życie, szczególnie osobom o długich włosach. Używam tego produktu od: dwóch miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
  • 14 kwietnia 2014 o 10:18
    Bardzo dobry produkt
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Plusy: +Ładny zapach +włosy się ładnie układają +zero elektyzowania włosów +duża pojemność Minusy: -jak dla mnie cena wysoka Dlatego odejmuję pół gwiazdki . Używam tego produktu od: 1 miesiąc Ilość zużytych opakowań: ok 1/10 opak
    Asia19x
    2 / 5
    8 kwietnia 2014 o 16:31
    Nie dla mnie.
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Niestety popsuje opinie temu produktowi, bo wg mnie jest bardzo słaby. Do plusów mogę zaliczyć: +brak obciążenia +cenę +wydajność +opakowanie z dozownikiem Poza tym nie radzi sobie z puszeniem włosów, wygładza je, ale nie jest to długotrwały efekt. Nie nawilża włosów jakoś spektakularnie, nadaje się być może dla mało wymagających włosów, dla moich jest za słaby. Wg mnie nie robi praktycznie nic. Nie odpowiadała mi także konsystencja. Mnie nie przypadł do gustu. Używam tego produktu od: xxxx Ilość zużytych opakowań: Jedno