KWC LogobyWIZAŻ logo

kasztanka3
    23 września 2012 o 16:52
    3 / 5
    Niezły.
    Używałam tego szamponu jakieś 10lat temu. Miałam dobre skojarzenia z marką Sunsilk, bo jedna z ich odżywek uratowała moje włosy po nieudanym rozjaśnianiu. Ten szampon co prawda cudów nie zdziałał, ale zły nie był, nie obciążał, nie wysuszał, ładnie pachniał. I faktycznie po wysuszeniu włosów były one puszyste, szkoda tylko, że mniej więcej przez zaledwie godzinę. Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu Ilość zużytych opakowań: dwa lub trzy

Adzia15
    29 sierpnia 2010 o 17:17
    2 / 5
    Gdzie to 'Volume+"??
    Szampon najpierw kupiła moja mama,ale ponieważ nie służył jej,to oddała go mnie. Jak teraz o tym pomyślę,to wcale jej się nie dziwię... Po pierwsze: szampon w ogóle nie podnosi włosów,za to sprawia,że niemiłosiernie się elektryzują Po drugie: wzmaga przetłuszczanie się włosów(a nie mam z tym problemów) Po trzecie: przesusza skórę głowy. Jego jedynymi plusami są cena,wydajność,zapach i konsystencja,ale nic poza tym. Używam tego produktu od:miałam kilka miesięcy temu Ilość zużytych opakowań:1

misslili
    18 lipca 2008 o 12:08
    3 / 5
    spisał się aż za dobrze...
    dobrze się pieni, ma ładny zapach, fajna konsystencja i te jakby drobinki brokatu, :) Przedtem włosy były oklapnięte, a on je wspaniale podniósł. Nie powodował przetłuszczania się. Potem włosy zaczeły się ELEKTRYZOWAĆ!!! Myślałam że to wina odżywki i odstawiłam ją na jakiś czas, ale poprawy nie było. Zmieniłam szczotkę z plastikowej na drewnianą, i nic. Dopiero jak zmieniłam ten szampon na inny to przestały się elektryzować! Czyli tak: mozna zużyć 1 butelkę, żeby włosy się uniosły, a potem jak najszybciej zmienić szampon! Używam tego produktu od: 2lata temu Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

paula-zla
    5 grudnia 2007 o 14:17
    4 / 5
    lubię
    Bardzo lubię zapach tego kosmetyku. Dobrze się pieni, a włosy pachną szamponem przez jakiś czas. Włosy były faktycznie bardziej puszyste, świeże. Opakowanie jest praktyczne, wygodne. Raczej wydajny. Nie kosztuje dużo. Używam tego produktu od: obecnie nie używam Ilość zużytych opakowań: 2

Maziula
    28 czerwca 2007 o 11:03
    4 / 5
    Bardzo dobry!
    Moim zdaniem jeden z lepszych zwiększających objętość. Owszem nie ma się co spodziewać cudów. Od umycia głowy szamponem włosów nie przybędzie, ale są po nim lekkie, na pewno nie przyklapnięte i z pewnością bardziej odstają od skry głowy jeśli tak to mogę określić. Nie wiem czy podobny efekt jest przy długich włosach, ale przy krótkich i lekkich na pewno ! Do tego ładnie pachnie, pielęgnuje, nie powoduje łupieżu. Polecam również odżywkę do spłukiwania z tej linii. Używam tego produktu od: ponad roku Ilość zużytych opakowań: sporo, co najmniej 10