Joanna, Color Professional (Profesjonalna farba do włosów)

Joanna, Color Professional (Profesjonalna farba do włosów)

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Pojemność 50 ml
Cena 12,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Farba do włosów Joanna Color Professional została specjalnie opracowana dla salonów fryzjerskich. Pozwala na uzyskanie efektywnych odcieni oraz gwarantuje doskonałe pokrycie siwych włosów. Receptura wzbogacona o składniki kondycjonujące zapewnia dodatkową pielęgnację już w trakcie procesu farbowania. Doskonała kremowa konsystencja umożliwia otrzymanie jednolitej mieszanki oraz sprawia, ze farba dociera do każdego pasma i nie spływa z włosów. Do użytku profesjonalnego.

Cechy produktu

Właściwości
odżywcze, pokrycie siwych włosów, odświeżenie koloru
Formuła
zapachowa
Trwałość
długotrwałe
Rodzaj
farby
Konsystencja
fluid / krem
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 10

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Zapach: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

Ja nie mogę polecić

Farba jest tania, nie niszczy włosów, wszystkie właściwości typu zapach, łatwość rozmieszania w normie. Wybór kolorów niezbyt duży, brakuje mi blondów mocniej rozjaśniających.
Miałam kolry 9.0 i 9.1. Różnicy w efekcie nie było, farba słabo rozjaśnia (z wodą 9%) daje efekt rudych włosów. To nawet nie jest żółty blond, włosy były po prostu rude.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Baaardzo dobra!

Bardzo trwała i nie spłukuje się o co mi najbardziej chodziło! Używając farb z palety czy Garniera kolor optymalny efekt utrzymywał się do 6 myć max., gdzie tutaj włosy po wielu myciach są takie same. Nie niszczy włosów, przystępna cena.

Używam tego produktu od: październik
Ilość zużytych opakowań: 6 tubek

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie polecam

Oceniam kolor 7.4

Plusy:
- cena
- nie najgorszy zapach

Minusy:
- mało wydajna (na włosy za ramiona 2 opakowania)
- innym kolor (bardziej złoty niż miedziany, kolor nieciekawy, matowy)
- niszczy włosy (po użyciu farby zauważyłam masę połamanych końcówek)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: dwa

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

10.03

Mam długie, grube włosy w kolorze ciemny blond/jasny brąz, taki typowo polski, mysi kolor. Widać na zdjęciu. Rozjaśniane wieloma różnymi farbami, co spowodowało, elegancko mówiąc, wielowymiarowy, ciekawy kolor;)
Farbowałam blondem 10.03 z utleniaczem Stapiz 9%, a drugi raz z Joanną 9%. Sama koloryzacja przebiegała bez problemów, długie włosy rozdzielam na 6 części (3 kucyki po każdej stronie) i począwszy od tyłu, pokrywam farbą. Farba nie spływa (nigdy mi się to zresztą nie zdarzyło), ma gęstą konsystencję. Wystarcza, ale z trudem, na długość do łopatek. Żeby wycisnąć ją z tuby, polecam odciąć zawiniętą końcówkę, a nie odkręcać nakrętkę. Nie śmierdzi, nie piecze, nie szczypie. Kolor złapał w miarę ok, był ciemniejszy od tego na próbniku, ale był taki jak chciałam.
Dam mu jedną gwiazdkę, ponieważ kolor spłukał mi się po 2 tygodniach do lekkiego blond połysku, a nie po to farbuję, żeby mi coś spłukiwało. Dałam mu drugą szansę, ale to spłukiwanie to nie moja wina, tylko farby, bo używałam i maski zakwaszającej po farbowaniu, i utleniacza tej samej firmy. Po 2 opakowaniach stwierdzam, że farba zgodnie z kilkoma opiniami jest słaba - dlatego tak trudno ją dostać nawet w sklepie fryzjerskim.
Więcej nie kupię i nie polecam. Przynajmniej blondów. Szukam dalej...

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nareszcie POPIELATY blond :)

Farbę kupiłam całkowicie spontanicznie, planowałam Alfaparf ale postanowiłam dać szansę krajowemu produktowi i zaoszczędzić przy okazji.

W marcu zeszłam z czerni, od tej pory uparcie dążyłam do jasnego, chłodnego, popielatego blondu, niestety drogeryjne farby czy to Garnier, czy Palette zostawiały wciąż żółte i rude prześwity a po kilku myciach na głowie miałam nieodmiennie żółte sianko ;)

Postanowiłam więc przerzucić się na farby profesjonalne, nie miałam wcześniej z nimi do czynienia. Po kontemplacji nad paletą kolorów w sklepie fryzjerskim wybrałam

10,01 Ultrajasny Świetlisty Popielaty Blond.
Pani doradziła mi do niego wodę 9% i za kilkanaście złotych stałam się posiadaczka dwóch tubek farby i utleniacza również Joanny.

Farbe miesza się w proporcji 1:1,5, jest bardzo gęsta, z trudem wydusiłam ją z tuby ;) Po zmieszaniu składników otrzymałam gęstą, kremową konsystencję w lekko pomarańczowawym kolorze, co napełniło mnie strachem ;)

Nakładało się łatwo i bezproblemowo, nie upaprałam łazienki i siebie samej, co jest zasługa konsystencji :)

Kolejnym plusem jest to, że farba NIE ŚMIERDZI, spodziewałam się ostrego odoru amoniaku, do którego przywykłam przy drogeryjnych farbach, Joanna natomiast amoniaku ma w zapachu ledwie nutę, dominują kwiatki i porzeczki, przynajmniej wg mojego nosa ;)

Przy spłukiwaniu natknęłam się na jedyny minus tej farby, włosy były sztywne, tępe jak po umyciu kiepskim szamponem. Po nałożeniu odżywki stały sie jednak mięciutkie, sypkie i lekkie a po wysuszeniu nie dostrzegłam żadnych nowych uszkodzeń. Co więcej układały się o wiele lepiej niż zazwyczaj :)

Z koloru jestem bardzo zadowolona, nareszcie uzyskałam chłodny, popielaty kolor na jakim mi bardzo zależało, zniknął kurczak i rudości, a odrost (średni mysi blond) rozjaśnił się jednolicie z resztą na chłodną nutę.

Dodaję fotki z telefonu, niestety nie oddają rzeczywistego koloru, który jest wielotonowy i zdecydowanie popielaty :)

EDIT Zapomniałam dodać, że jeśli farba nie spłucze się zbyt szybko i kolor się utrzyma do następnego farbowania dam max gwiazdek i uznam ją za swój hit i KWC. Nigdy nie byłam jeszcze tak zadowolona :)

EDIT2 Jako że już październik i mam kolejne farbowania Joanną za sobą mogę tylko potwierdzić co pisałam wcześniej, to absolutnie najlepsza farba z jaką miałam do czynienia, stopniowo mój kolor stawał się coraz bardziej czysty i wielowymiarowy, często słyszę komplementy, nieznajome osoby chwalą mój blond ( z tym się wcześniej nie spotkałam) znajome uważają go za bardzo naturalny. Jestem bardzo bardzo zadowolona. farba nie wymywa się za szybko, uzywam raz w miesiącu tylko ze względu na odrosty, nie rudzieje i nie żółknie. Po prostu cudo :)

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

trwała farba o ładnym połysku

A ja będę chwalić tę farbę!
Kupiłam ją w sklepie internetowym. Od razu 4 tubki (dla siebie i mamy) i utleniacz.
Bardzo łatwo nałożyć ją w domu, nie wymaga jakiś wybitnych czy profesjonalnych umiejętności :)
Miałam kolor brąz (5) i czekoladowy brąz (5,36).
Kolorki wyszły śliczne! Moja mama, która ma już siwe włosy w ok. 25% powiedziała, że jeszcze nigdy żadna farba nie utrzymywała się na jej włosach tak dlugo! Ważne jest to, że odcień nie wypłowiał, nie sprał się pod wpływem mycia głowy - po prostu pojawiły się odrosty i trzeba było powtórzyć farbowanie.
Być może blondy spisują się gorzej - stąd te opinie - ale barwy ciemne, typu brąz, czy wspomniana czekolada - polecam gorąco.


Używam tego produktu od: luty 2010
Ilość zużytych opakowań: 4

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

najlepsza

Używałam wielu farb do włosów, w końcu udało mi się znaleźć najlepszą. Właściwie ma same plusy:

- standardowy wybór odcieni, które można ze sobą mieszać (w nawiązaniu do recenzji poniżej: należy zapoznać się ze standardami kolorystyki fryzjerskiej; jeśli ktoś kupuje farbę jasny brąz, ale marzy o ciemnym blondzie to naprawdę powinien darować sobie eksperymenty domowe i wybrać się zwyczajnie do fryzjera, bo to znaczy, że nie ma pojęcia o koloryzacji włosów);
- świetną konsystencję i miły, kwiatowy zapach (nie ma co udawać, że nie czuć amoniaku, ale jego "aromat" jest zdecydowanie lżejszy niż w przypadku innych farb);
- nie niszczy włosów, jest delikatna;
- jednocześnie jest trwała (ja używam utleniacza 3% i zmywa się standardowo, na utleniaczu 6% właściwie się nie zmywa) i pokrywa siwe włosy;
- cena: farbę dla siebie i Mamy kupuję w internetowym sklepie Joanny, gdzie tubka kosztuje mnie aż całe 6,89, do tego litr utleniacza - jakieś 13 zł.

Zdradziłam dla niej Alfaparf i była to zdrada, która wyszła mi na dobre.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 10

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Wydajność: 1
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Zapach: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 1

Fatalna farba

Farbowałam tą farbą włosy kilka lat temu, kiedy myślałam, że w ciemnym brązie mi do twarzy. Używałam koloru 6.36 oznaczony przez firmę jako Czekoladowy Ciemny Blond, który z blondem nie ma nic wspólnego, ale wiedziałam o tym, więc pretensje mogę mieć tylko do siebie. Farbę nakładałam tak jak przykazano, trzymałam też tak jak trzeba. W ogóle nie mam nic do sposobu nakładania, zapachu. Trzeba mieć własną miseczkę, wodę, farba śmierdzi, ale ja byłam tego świadoma, więc mi to nie przeszkadzało. Nakładałam farbę na naturalne włosy w kolorze średniego blondu i wychodziła ciemna czekolada. Za ciemna dla mnie, bo nie jaśniała nawet po wielu myciach. Kolor był jednak lśniący tyle, że włosy nie były w super kondycji, były suche, a po jakims czasie traciły blask. Najgoorsze jednak jest to, że kolor wyglądał płasko, był jak kask. Jak widzę siebie na zdjęciach sprzed lat z tym kolorem to mi wstyd, że sobie takie coś robiłam. Duży odrost pojawiał się już po 2 miesiącach. Nakładałam jeszcze potem tę farbę ze 2 czy 3 razy i zaprzestałam tego, bo włosy były w coraz gorszym stanie i nie chciałam ich dobijać. Kolor zszedł, dałam włosom odrosnąć i nie wyobrażam sobie nigdy więcej farbować chemicznie. Dla mnie ta farba jest słabej jakości, kolory wychodzą o wiele za ciemne, bo mój wychodził naprawdę mega ciemny co z moją jasną cerą i urodą w typie ciepłym mocno się gryzło. Wyglądałam jak w peruce. Nigdy więcej.

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Zaiste CIEMNY blond

Uparłam się na tę Joannę i fryzjerka, która przychodzi do mnie do domu powiedziała, że zrobi mi włosy Joanną, ale ja biorę odpowiedzialność za efekt, ona tylko mi dobierze kolor, utleniacz i nałoży ją jak należy. Mam włosy w kolorze ciemnoblond, wybrałam miedziano-złoty ciemny blond, utleniacz 9% kazano mi kupić bo kolor ponoć o ton jaśniejszy od mojego.
Nie chcę powtarzać co powiedziałam po zmyciu farby.
Mam bardzo ciemne włosy, prawie czarne, z miedzianym połyskiem, żeby nie było:( Porażka.
Już nigdy nie będę eksperymentować na włosach.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: jedno

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Mój ulubieniec !

sama ten produkt zgłosiłam wiec daje recenzje . jestem z niego bardzo zadowolona farba jest gesta ale nie wplywa to na jej aplikacje jest wydajna i co najwazniejsze nie niszcz włosow!
nadaje im piekny połysk i sa mieciutkie uzywam jej od dawna i jest z niej barzo zadowolona i przstepna cena.
Gorąco polacam!

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:dużo

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    333
    pochwał

    10,00

  2. 2

    6
    produktów

    3
    recenzji

    1155
    pochwał

    9,32

  3. 3

    0
    produktów

    4
    recenzji

    1106
    pochwał

    8,98

Zobacz cały ranking