Vichy, Thermal S1

Vichy, Thermal S1

Jest rewelacyjny dla osób długo przebywających w ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach.

Dobry ale rewelacji nie ma.

Krem posiada jedną, ważną dla mnie zaletę. Pardon- dwie. Po pierwsze- wchlania się szybko i nie zostawia efektu ubocznego w postaci błyszczącego filmu, który musiałabym dodatkowo matowić. Dwa- ma lekki, przyjemny zapach adekwatny do konsystencji, bez drażniących nut \'świeżochemicznych". Jeśli chodzi jednak o nawilżanie to nie ma rewelacji. Efekt trwa od mycia do mycia a suche skórki można było znaleźć. Od marki Vichy można chyba oczekiwać lepszych efektów.Nie wiem, może to tylko moje wrazenie ale Vichy troszkę chyba zrezygnował z jakości. Wolałabym, żeby firma oferowala mniejszy wybór ale za to lepszej jakości.

Używam tego produktu od: dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Bez zachwytow

Podkradalam go mamie od czasu do czasu, gdyz stosowala go namietnie przez kilka lat, dopoki nie sprobowala mojej kolastyny za 12 zl. Odstawila ten krem na zawsze. Mnie on nie zachwycil, sprawial, ze cera wygladala na tlustą, zapychal mi pory, powodujac wysyp pryszczy, buzia strasznie mi sie po nim swiecila, slabo sie wchlanial, a i tak pozostawial nieprzyjemna lepka warstwe. W ogóle nie zauwazylam poprawy stanu skory i jako takiego nawilzenia, tylko przez chwile po nalozeniu. Stosujac ten specyfik na noc, rano nie bylo po nim sladu, cera byla zamiast wypoczeta i odzywiona, bez zycia, sucha, tak jakby caly krem wsiakl, ale w poduszke. Do tego zawsze pojawialy mi sie jakies przykre niespodzianki na czole. Jedyny plusik za przyjemna konsystencje, kremik dobrze sie rozprowdzal, byl dosc wydajny. W sumie jednak nie polecam, jest za drogi i slaby po prostu. Mysle, ze lepiej spisalby sie przy cerze normalnej, nie problematycznej, ale do takiej cery nie potrzeba przeciez wydawac tyle pieniedzy na pielegnacje, wystarczylby zwykly, ale dobry krem nawilzajacy i jakis zel myjacy, obydwa produkty w cenie jednego takiego kremu vichy, ktora jest zdecydowanie zawyżona.

Używam tego produktu od: przez kilka lat od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: ok 3

Świetny!

Używam tego kremu od bardzo dawna (przedtem poprzednia wersję Thermal S). Nie lubię innych firm poza Vichy, jakoś mam do nich zaufanie. Thermal Fix 1 jest dla cery mieszanej i lekko suchej. Nie dla tłustej i nie dla bardzo suchej. Nawilża świetnie. Mam 30 lat, moja buzia przeszła kilka razy wakacje w tropikach, trochę solarium, codzienny makijaż a nie ma na niej nawet zaczątku zmarszczek. Jak tylko zaczynałam eksperymentować z innymi kremami to od razu było widać że coś jest nie tak. Teraz uzywam go głównie na noc a na dzien Myokine.

Najlepszy z nawilżających

Najlepszy krem nawilżający, jaki miałam. Idealnie nawilża, wygładza i odświeża moją cerę. Idealny na lato, zdecydowanie warty swojej ceny.

świetny

Doskonale nawilża i wygładza twarz. Co ważne nie zapycha porów i nie daje uczucia lepkości.Przywrócił komfort nawilżenia mojej mieszanej ,odwodnionej skórze.

lekkie nawilżenie

Świetny kremik nawilżający. Jest lekki, szybko się wchłania, nawilża bez efektu natłuszczenia, nie blokuje porów. Skóra jest po nim bardzo naturalna, gładka i wypielęgnowana bez podrażnień. Zapach delikatny. Nie uczulił mnie nawet na delikatnej skórze wokół oczu.
ilość zużytych opakowań: 1

mój ulubiony

Naprawdę nawilża. Po jakichś dwóch tygodniach zwrócono mi uwagę, że moja skóra wygląda zdrowiej, promienniej. Lekki, o delikatnym zapachu, szybko się wchłania. Jedyny minus to niehigieniczne opakowanie.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: kończę 1
Recenzja: ...

mój ukochany

To mój ulubiony krem z serii tych "po prostu nawilżających".
Nawilża cudownie, nie jest przy tym tłusty, pozostawia na skórze taką satynową warstewkę, skóra wygląda pięknie, nie świeci się, ale jest rozpromieniona, wygląda zdrowo, po prostu ślicznie!
Krem cudownie pachnie, ma cudowną konsystencję.:) Kiedyś uratował moją skórę po tym jak inny krem mi ją "zepsuł", tzn.bardzo mocno przesuszył.
Po prostu krem niezbędny.Zawsze warto go mieć.

Uwaga, uczula!

Vichy jest firmą która reklamuje swoje produkty jako hipoalergiczne co nie do końca jest prawdą. Uczula ona bardzo wiele osób, a jej woda termalna jest jednym z największych nieporozumień. krem Thermal S uważam za jeden z większych niewypałów, mało skuteczny w nawilżaniu według mnie. Nie zawiera filtrów - jest jeden z filtrami, ale są one bardzo niskie. Dla mnie najwieksza wada tego kremu to to że uczula - już przy nakładaniu na policzki z oczu lecą łzy. Mnie nie nawilżył, wprost przeciwnie, skóra była ściągnięta, zaczerwieniona, potem pojawiła się swędząca wysypka, łuszczenie naskórka... Nigdy więcej!

ratunek dla mojej skóry

Zawsze zimą mam kłopot z przesuszoną cerą i zawsze Termal S1 wespół z Nutrilogie ją ratują, Termal pozwala się jej napić a Nutrilogie ją lekko natłuszcza i odżywia.

wałkuje się!

Jest paskudny!Bardzo mocno natłuszcza (tak! nie nawilża, ale właśnie natłuszcza!) skórę a po wyschnięciu wałkuje się niemiłosiernie - on chyba w ogóle nie wsiąka!Nie można stosować go pod makijaż a stosowany na noc i tak rewelacyjnych efektów nie daje.Bubel???Ilość zużytych opakowań: 1

Bardzo dobry krem!

Warto zainwestować 50 zł, bo krem jest naprawdę świetny! Lekka formuła, doskonale się wchłania, rewelacyjnie nawilża skórę, a przy tym nic a nic się nie tłuści. Taka wiosenna kuracja dla "spragnionej" skóry pozwala zapomnieć o używaniu innych nawilżających specyfików - chyba, że dla przyjemności. Ilość zużytych opakowań: 1