Pollena-Malwa, Maseczka antystresowa Upiększająca - kolagenowa z witaminami

Pollena-Malwa, Maseczka antystresowa Upiększająca - kolagenowa z witaminami

Jest to maseczka żelowa, nieperfumowana. Zawiera kolagen z elastyną, NMF, alantoinę i kompleks witamin A, E, F, H i z grupy B. Polecana dla osób o różnym typie skóry, szczególnie delikatnej, wrażliwej. Odżywia, nawilża i ujędrnia naskórek. Zdecydowanie poprawia ogólny wygląd skóry, wyraźnie ją odświeża. W czasie stosowania daje przyjemne uczucie uspokojenia skóry. Polecana do stosowania w domu, także w gabinetach kosmetycznych.
Zawartość saszetki wystarcza na dwukrotne użycie.
Zalecany czas pozostawienia na twarzy: 15 - 20 minut.
Cera po jej użyciu jest gładka, dobrze nawilżona i ujędrniona.

Niepozorna perełka

Maseczka jest fenomenalna dla cery, która zaczyna się starzeć. Świetny skład przekłada się na dobre działanie. Nadaje skórze życia, napina, zmniejsza widoczność zmarszczek i ożywia koloryt. Faktycznie skóra wygląda po niej bardzo, bardzo dobrze – jak po porządnych wakacjach i długim śnie.
Ale najlepsze jest to, że można stosować ją często, bo nic nie przytyka ani nie rozregulowuje produkcji sebum. Dobrze znosi ją zarówno moja tłusta strefa T (nie błyszczy się), jak i suche policzki (nie szczypią, jak to bywa przy humektantach).
Saszetka jest taniutka i starcza na dwa użycia. Bardzo podoba mi się to, że nie ma zapachu.
Jedna z fajniejszych, uniwersalnych maseczek.

takie nic

Rzeczywiście jest żelowa i właściwie nie sprawia mi to frajdy mając ją na twarzy. Miałam wrażenie, że posmarowałam się żelem takim do włosów. Nie pachniała zbytnio niczym, więc nie miałam przyjemności żadnej. Nie odczuwałam działania antystresowego. Upiększającego zresztą też nie. Skóra była po prostu przyjemnie nawilżona i tyle. Był moim podejrzanym, bo coś mi zatkało pory i pojawiły się jakieś niedoskonałości. A ja dostałam świra. Nie lepiła się i dobrze się zmywała, to tyle z zalet. Tej konkretnej maseczki nie kupię więcej.

Przeciętna.

Kupiłam tę maseczkę z pół roku temu i dopiero teraz postanowiłam jej użyć. Jest to maseczka żelowa, bezzapachowa. Ma swoje plusy, ale zadziwiających efektów nie zauważyłam.
Maseczka starczyła mi na więcej niż 2 użycia, dobrze się ją nakłada, zmywa się troszkę gorzej, ale nie jest tak źle. Po nałożeniu czuje się przyjemne chłodzenie, co dla mnie jest plusem. Skóra po tej maseczce jest odświeżona, lekko nawilżona i miła w dotyku. Jest też lekko napięta, ale nie ujędrnia jakoś szczególnie. Nie zauważyłam żeby jakoś wyraźnie poprawiła ogólny wygląd skóry, może trzeba zużyć więcej saszetek. Maseczka nie jest zła, ale nie wyróżnia się raczej niczym, po innych maseczkach efekt jest podobny.

Świetna

Używałam tej maseczki wiele lat temu. Później miałam problem taki, że ciężko było ją dostać.
Maseczka u mnie sprawdziła się super.
Żelowa konsystencja mi odpowiadała.
Po użyciu moja twarz nabierała kolorów, cienie pod oczami stawały się prawie niewidoczne. Skóra była lekko napięta. Wyglądała na wypoczętą.
Nigdy nie spowodowała podrażnień.
Jestem w szoku, że tak taki produkt może być hitem :)
Szukam tej maseczki, ale póki co znalazłam tylko ogórkową , a ta mi nie odpowiada.

Używam tego produktu od: Dawno temu
Ilość zużytych opakowań: Ok. 20 saszetek

Jest ok

Cudow nie dziala,jednak zla tez nie jest.
+przyjemnie chlodzi
+niska cena
+dostepna w niektorych supermarketach
+skora nie jest wysuszona
+matowi skore

Używam tego produktu od: mniej niz 10 razy
Ilość zużytych opakowań: kolo 5

Brak efektów:(

Niestety ta maseczka to nieudany zakup, nigdy więcej do niej nie wrócę. Kupiłam z nadzieją, ze jak obiecuje producent odżywi, nawilży i ujędrni moją skórę- a tu nic!
Kosmetyk ma konsystencję przeźroczystego żelu-galaretki, dość gęstego, nie spływającego z twarzy. Już po nałożeniu odczuwałam bardzo silne uczucie chłodzenia, na buzi trzymało się ją nawet przyjemnie- nie piekła, nie podrażniała, a nawet miałam lekkie wrażenie ukojenia. Gorsze przyszło potem- trochę ciężko się zmywała przy tym ciągnęła i kleiła. Po zmyciu nie zauważyłam żadnych, ale to żadnych pozytywnych rezultatów- zero nawilżenia, zero wygładzenia, zero odżywienia. Jedyne co było widoczne- to lekkie zaczerwienienie, a jak przemywałam później twarz tonikiem i nakładałam krem na noc- poczułam lekkie podrażnienie. Podrażnienie było wyczuwalne także następnego dnia rano, przy porannej toalecie i aplikacji toniku i kremu na dzień ( a nigdy wcześniej się nie zdarzało)-stąd wniosek, ze jakiś składnik maseczki podrażnił mi skórę.
Więcej jej nie kupię, do mojej cery się nie nadaje:(

Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Średniak...

Za cenę niecałych 2 zł (kupiłam w promocji) mamy maseczkę na 3 użycia- jest zatem bardzo wydajna. rzeczywiście zostawia skórę gładką, miłą w dotyku i nawilżoną. Nie zauważyłam jednak spektakularnego efektu- może przy dłuższym stosowaniu byłby widoczny. Przede wszystkim NIE PODRAŻNIA, co w przypadku maseczek różnie bywa.
Może jeszcze kiedyś się skuszę, jednak wydaje mi się, że bardziej skuteczne są świeżo przygotowanie maseczki domowej roboty.

Używam tego produktu od: miesiac

beznadziejna...

Czego oczekuję od maseczki? Odżywienia, nawilżenia i kilku chwil relaksu. Ta maseczka tych oczekiwań zdecydowanie nie spełnia -
po pierwsze - mam wrażenie, że ze skórą nie robi nic, co więcej - cera jest po niej lekko zaczerwieniona i "tępa" w dotyku,
po drugie - okropnie pachnie, jak klej albo coś w tym guście - o relaksie nie ma mowy...

Jednym słowem: nigdy więcej.

Używam tego produktu od: jeden raz
Ilość zużytych opakowań: pojedyncza saszetka

bardzo dobra

Maseczka jest w formie lejącego żelu.
Chłodzi, nawet mocno. Przy niskiej temperaturze otoczenia nadmierna ilość preparatu na twarzy może powodować dyskomfort.
Myślę, że prawdziwą przyjemność sprawi stosowana podczas letnich upałów.
Jedna porcja (15 ml) starcza na co najmniej kilka zastosowań. Szkoda, że producent zamknął maseczkę w saszetce - przechowywanie i używanie jest przez to średnio komfortowe.

Najważniejsze dla mnie jednak jest to, że maseczka cudownie działa. Stosuję ją na noc - co kilka dni aplikuję cienką warstwę, zmywam dopiero rano. Skóra po niej jest niesamowicie gładka, delikatna i świetnie nawilżona. Maseczka absolutnie nie zapycha -naprawdę rzadko spotykam takie kosmetyki.
Jest świetna - zamierzam wprowadzić ją do swojej pielęgnacji na stałe.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 op

paskudny żel

Taka sobie maź, którą już od chwili nałożenia chciałam zmyć, ale pomyślałam-czego się nie robi dla urody-no przecież miała nieomal zdziałać cuda......

Uczucie jakie pojawiło się po jej nałożeniu jest porównywalne do trzymania na stopach żelu na opuchnięte nóżki i to jeszcze nie najlepszych lotów.

Dla mnie te kilka chwil z maseczką musi być relaksem, którego to coś mi nie dostarcza.
I znów muszę się poskarżyć na saszetki, bo nie cierpię wygrzebywania kosmetyku paluchami i już nie wspomnę o tym, że nawet nie można tego jakoś zamknąć szczelnie przed następnym użyciem.

Tej maseczce zdecydowanie mówię NIE!

Używam tego produktu od:nie używam

Chłodek i przyjemność

Zachęcona opiniami zakupiłam i dodam, że zakup okazał się trafiony. Maseczka ma żelową konsystencję, bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy, szyi i dekoldzie. Przede wszystkim daje uczucie przyjemnego chłodu (co nabiera szczególnej mocy zwłaszcza w ciepłe dni) gdy tak sobie siedzi na twarzy. Przezroczystość sprawia, że cały czas można kontrolować czy aby coś złego się z twarzą nie dzieje ;). Po jej zmyciu skóra jest nawilżona, miękka i taka jakby bardziej sprężysta.

Tylko przed użyciem nie doczytałam, że starcza na 2 użycia ;) i wpakowałam całą na raz. Stąd przydałoby się opakowanie podzielone na 2 części.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kilka

wracam do niej co raz:D

Jest to dla mnie jeden z tych kosmetyków, do których mimowolnie się wraca po nieudanych eksperymentach z innymi lub tak po prostu:D

Uwielbiam je wszystkie i mimo wszystko wciąż pozostaje im wierna. Dobre, tanie no i niezbędne niekiedy po opłakanych w skutkach próbach z nowościami;) Nie nakrzyczą, nie skarcą, tylko przyjmną z otwartymi rękami i znowu doprowadzą twarz do porządku:D

No ale teraz do rzeczy:
- super się nakładają; nie "zjeżdżają" z twarzy i równie super szybko się zmywają,
- nie podrażniają mojej wrażliwej skóry,
- dobrze nawilżają,
- "rozświetlają" twarz tzn. poprawiają jej koloryt i ogólny "widok";),
- w czasie stosowania fajnie chłodzą skórę, czy jak to tam producent określa "dają przyjemne uczucie uspokojenia skóry";).

Wad nie znam; za tą cenę i za to co robi niezmiennie z moją skórą daje jej 4 *. Na KWC trzeba u mnie zapracować, ale jest to coś pomiędzy 4 * a KWC właśnie:D