Pojemność 1 000 szt

Płatki do manicure 1000 szt. (2 rolki po 500 szt.) - 12 warstwowe
Waciki z celulozy, nie pozostawiają pyłków, polecane do przemywania masy UV jak również do zmywania lakieru z paznokci.

inne

Opinia o wacikach z marki semilac.

Bardzo dobre waciki. Takie waciki są dla mnie wielozadaniowe. Nie tylko super sprawdzają się podczas manicure hybrydowym, ale lubię używać ich do innych rzeczy. Rolka jest wygodna. Łatwo się odrywają i nie psują się przy tym. Chłonną płyn i nie przeciekają i nie rozpadają się na warstwy. Cena dość wysoka. Ale jest to zrozumiałe, bo za jakość się płaci.

świetnie się sprawdzają

Mam duże opakowanie tych wacików (1000 sztuk) i chociaż już dużo ich użyłam to nadal mnóstwo mi ich pozostało.
Waciki są zawinięte w rolkę i każdy kolejny trzeba oderwać.
Waciki są niewielkie. Są raczej cienkie. Nie rozrywają się, ani nie rozwarstwiają się. Dobrze chłoną cleaner czy aceton. Nie pylą. Dobrze przeciera się nimi paznokcie. Nie zostawiają smug.
Używam je czasem do demakijażu oczu i tu również się świetnie sprawdzają.

Używam od lat

Te waciki są ze mną od początku przygody z hybrydą, a także teraz kiedy robię paznokcie żelowe. Sprawdzają się idealnie. Mają dobry kształt i nie zostawiają pyłku na paznokciach, co jest niezwykle ważne przy wykonywaniu mani. Istotne jest również to, że w dobrej cenie można kupić sporą rolkę tych wacików. A co za tym idzie są też bardzo wydajne, choć idzie ich trochę na wykonanie jednych paznokci. Dla mnie są świetne i na pewno jeszcze wiele razy do nich wrócę.

must have manicure hybrydowego

Waciki bezpyłowe otrzymałam w zestawie startowym Semilac i jestem z nich bardzo zadowolona. Bez nich nie wykonałabym dobrze manicure hybrydowego.

Są stosunkowo grube, dobrze wchłaniają aceton czy odtłuszczacz, nie gubią nitek, mają solidną strukturę.

Całe opakowanie wystarczy na wykonanie około 10 manicure hybrydowego.

Super!

Waciki bezpyłowe z Semilaca są naprawdę super zakupem.
Są stosunkowo grube, dobrze wchłaniają wszystkie preparaty, nie "kruszą się" / nie gubią nitek, mają naprawdę solidną strukturę.
Całe opakowanie jest bardzo wydajne i wystarcza na długo.

jedne z lepszych

Bardzo dobre, tanie waciki. Opakowanie starcza na długo. Waciki są grube, dobrze trzymają płyn, nie zostawiają nitek na paznokciach. Jednym wacikiem spokojnie można przemyć dwie ręce i każdy paznokieć jest dobrze oczyszczony. Kupowałam waciki no name ale nie równają się z tymi semilaca <3

Bardzo dobry produkt

Bardzo dobry produkt w niskiej cenie. Opakowanie jest duże i w niskiej cenie. Waciki podczas pracy nie sprawiają żadnych kłopotów. Wacik w chwili gdy jest nasiąknięty acetonem/cleanerem nie rozwarstwia się - co jest wielkim plusem.

Pomocne i niezbędne

Waciki bezpyłowe są podstawą dla osób robiących paznokcie żelowe albo hybrydowe a ja oczywiście do takich należę. Sama robię sobie dłonie i stopy więc nie wyobrażam sobie nie mieć tego typu wacików. Normalne nie nadają się gdyż zostawiają włókienka na płytce.
Te z Semilaca są chyba najpopularniejsze ponieważ najłatwiej je dostać, swoje kupiłam stacjonarnie już bardzo dawno temu i do dzisiaj je mam. To duża paczka 1000 sztuk. Ponad rok mam i dalej końca nie widać.
Jest ich dużo ale są też cienkie dosyć i lubią się rozrywać albo rozwarstwiać troszkę ale to nie jest dla mnie problem, najważniejsze, że pełną swoją funkcję. Trudno porównywać mi jakość do innych marek, widziałam tylko różnicę pomiędzy wacikami których używała kiedyś kosmetyczka robiąca moje paznokcie. Mam wrażenie, że tamte których ona używała były nieco grubsze i tak nie rozrywały się aczkolwiek te z Semilaca są bardzo przyjemne, gładkie i bezproblemowo spełniają swoje zadanie.
Nie zostawiają pyłków na płytce więc nadają się do przemywania żelu uv oraz tak samo do zmywania lakierów tradycyjnych. Mi jeden wacik wystarcza na przemycie jednej dłoni (przy żelu uv) a przy zmywaniu lakieru to wiadomo, że więcej sie zużywa ale i tak lepiej pracuje się takim wacikiem niż tradycyjnymi.

Idealne bezpyłowe waciki

Długo używałam zwykłych wacików kosmetycznych do demakijażu i zawsze się denerwowałam, że zostają włoski na lakierze. Przerzuciłam się na to, co powinnam od dawna. Te waciki naprawdę są bezpyłowe, ani jeden włosek nie zostaje na paznokciu.
Waciki się nie rozwarstwiają, nie są cienkie i po zamoczeniu w cleanerze nie rozpadają się.
Są bardzo wydajne, a jak na taką jakość to cena dość fajna.

Najlepsze

Kupiłam je żeby mieć na długo i co fakt dla mnie tylko to i na rok wystarcza. Robię w domu paznokcie już długi czas i nie wyobrażam sobie życia bez tych wacikow. Są super Chłonne, nie pylą i spełniają swoje kryteria w 100%.

Semilac, Waciki bezpyłowe

Zanim zaczęłam używać wacików bezpyłowych użerałam się z niestety z wacikami do demakijażu oraz folią aż miałam dość, w końcu ktoś pomyślał o nas dziewczynach które same robią manicure jak i pedicure. Waciki spełniają swoją funkcję przede wszystkim nie zostawiają żadnych pyłków przy zdejmowaniu hybryd, nie rozwarstwiają się , są trwałe , nie muszę się martwić nakładając bazę żę został jakikolwiek paproszek.

uwielbiam

od dawna robie pazurki w domu, szukałam tez od dawna własnie takich bezpyłowych wacików. Testowałam rózne i powiem szczerze że te od Semilac są the best. Odpowiedni rozmiar sprawia, że fajnie przeciera sie nimi paznokcie. Dodatkowo nie pękają i nie niszczą się w czasie uzytkowania. Bardzo je lubie i polecam