Urban Decay, All Nighter Foundation (Kryjący podkład w płynie)

Urban Decay, All Nighter Foundation (Kryjący podkład w płynie)

Wodoodporny, kryjący podkład w płynie. Jest niezwykle trwały i sprawdzi się w każdej sytuacji.

NIEZNISZCZALNY

To podkład do zadań specjalnych, na pewno nie na co dzień i nie dla niewprawionej ręki. Idealny na wesela i całonocne imprezy jak Sylwester. Mega mocno kryjący (bardziej niż double wear). Przygotowanie skóry jest bardzo ważne. Należy zrobić próby z naszymi kosmetykami pielęgnacyjnymi, do tego dzień wcześniej obowiązkowo maska nawilżająca. Na mojej skórze nie oksyduje, mam 2 różne odcienie, z tymi jaśniejszymi można mieć problem. Wymaga szybkiego wklepania. Jak zastygnie to już na dobre. Niemożliwe jest wykonanie poprawek czy budowanie warstw. Nie każdy potrzebuje tak mocnego krycia. Na zdjęciach wygląda dobrze, nie ma efektu maski przy flashu. Po nałożeniu pudru ryżowego wygląda o wiele lepiej i naturalniej.

Używa produktu od: próbka

Zapycha!

W sephorze poprosiłam o tester tego podkładu i ciesze się, że nie kupiłam całego opakowania. Podkład oksydował, zapchał, tworzył maskę na całej twarzy, która z czasem noszenia tworzyła ciastko i co najgorsze uczulił mnie. Nie polecam

mieszane uczucia

Kupiłam ten podkład za namową praktycznie całego youtube, który aż krzyczał jak UD wypuściło ten podkład. Szukałam czegoś mega trwałego bo miałam kilka wesel, niedługo sylwester itp. Z jednej strony rzeczywiście krycie na najwyższym poziomie ale nakłada sie go bardzo trudno, trzeba się w to wprawić. Nie jest też idealny do suchej skóry, a ja sama mam niestety suchą :)

Jest taki sobie

Jeśli chodzi o mnie to jestem posiadaczka cery suchej jednak ten podkład nie robi mi aż tak wielkiej katastrofy na buzi jak inne.
Odpowiednio przygotowana twarz i podkład matowy jest dla każdego.
Jedyne dwie rzeczy jakie mam mu do zarzucenia to to, że oksyduje i jest strasznie drogi.Ogólna ocena to takie mocne 3 gwiazdki.
Do tego trzeba uważać przy wyborze kolorów.Ja na przykład się dowiedziałam, że myk z gamą kolorystyczną jest taki, że te numerki odpowiadające odcieniom mają znaczenie.Np. te z końcówką .5 są w różowej tonacji, te .0 żółtej/ciepłej, .25 neutralne, .75 złote co nie zmienia faktu, że jak oksyduje to zmienia się automatycznie na ciemniejszy.Miejcie to na uwadze jak go kupujecie.

Bardziej dla profesjonaistów

Podkład, który nie jest do codziennego użytku, ponieważ mógłby wysuszać i zapychać skórę. Jest to dość dobry podkład pod warunkiem, że umiemy się z nim obchodzić. Konsystencja płynna, ale szybko zastygająca na buzi, potrzeba dobrej ręki i wprawy, aby wyglądał dobrze. Ma bardzo dobre krycie, nie pozostawia efektu maski na twarzy i uczucia zastygnięcia, utrzymuje się na twarzy długo. Polecałaby go Panną Młodym, którym zależy na dobrym kryciu. Ładnie wygląda na buzi, gdy zostanie precyzyjnie nałożony. Uważam, że jest to dobry podkład do pracy dla makijażystek lub osób, które mają wiedzę i pojęcie o tego typu podkładach. Nie polecam osobą, które zaczynają przygodę z makijażem mogą mieć problem z jego aplikacją. Później efekt jest jaki jest i pełno negatywnych komentarzy.

Dobry

Podkład ten daje dobre krycie, łatwo się rozprowadza, najlepiej do tego sprawdza się gąbka. Trzyma się stosunkowo długo w porównaniu z innymi podkładami. Jak dla mnie jest on średnio wydajny.

Super krycie, lecz nie dla każdego

Podkład poleciła mi Pani w Sephorze, szukałam czegoś mocno kryjącego na moje przebarwienia. Dostałam dwie próbki - kultowego Double Wear oraz All Nightera. Ten pierwszy niestety sie u mnie nie sprawdził, za to Urban Decay wyglądał na mojej skórze perfekcyjnie. Zakupiłam całe opakowanie w odcieniu 1.0. Myśle, że kluczem do używania tego podkładu jest nakładanie go w bardzo małej ilości. Podkład zawsze nakładałam gąbeczka i tutaj również ta opcja najlepiej sie sprawdziła. Powiedzmy sobie wprost - jeśli ktoś ma skórę suchą to niestety ten podkład nie jest dla niego. Na mojej przetłuszczającej sie skórze, która uwielbia sie świecić po godzinie od zrobieniu makijażu, All Nighter przypudrowany pudrem Stay Matte trzymał sie cały dzień, wyglądał perfekcyjnie a skóra była wprost idealna. Nie rozumiem tak wielu negatywnych opinii na jego temat. Trzeba po prostu umiejętnie go używać, i nakładać odpowiednią ilość. Nie znalazłam drugiego takiego podkładu, który tak pięknie kryje. Kultowy Revlon ma przy podkładzie z Urban Decay średnie krycie! Co do opakowania - jest po prostu świetnie, i ogromnym plusem jest, że zużywamy absolutnie cały produkt i nic w środku nie zostanie. Minusem jest cena niestety kosmiczna. Podkład opłaca sie kupować jedynie gdy Sephora ma jakieś promocje :( Ale jest bardzo wydajny, przez pigmentację, dlatego starczy na bardzo bardzo długi czas. Polecam wziąć próbkę w Sephorze, i przekonać sie czy podkład będzie dla Was! :)

Total cover

Podkład dla zaawansowanych w makijażu. Jego uzycie nie jest proste i ktoś kto postanowił od święta kupić sobie podkład na jedną czy dwie imprezy go nie polubi bo trzeba się przy nim napracować. Daje super idealne krycie i dlatego trzeba z nim uważać, bo zastyga i niewprawiona ręka nie rozłoży go ładnie na skórze, przez co efekt moze być koszmarny. Moim zdaniem jeden z lepszych podkładów bo trwałość jest powalająca i jest wydajny. Trzeba uważać na kolory bo mogą oksydować (nie wszystkie).

Meeeega kryjący podkład:) Cera jest po prostu nieskazitelna :) Nie nadaje się jednak na codzień-7dni w tygodniu:) Powiedziałabym,że jest takim pewniakiem na większe wyjścia:) Przy dłuższym stosowaniu,bez przerw,daje uczucie ściągnięcia i przesuszenia,czyli pojawiają się suche skórki.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Pełne krycie nic poza tym

Niesamowite, że jeden i ten sam produkt może wzbudzać tak skrajne odczucia. To się chyba rzadko zdarza, bo albo coś jest dobre albo nie. Bezdyskusyjną zaletą tego podkładu jest jego krycie. To jest totalna sceniczna tapeta. Co z tego jak ta tapeta się w ogóle nie trzyma twarzy. Będąc posiadaczką cery mieszanej z ogromną tendencją do przetłuszczania się w strefie T, musiałam przetestować ten podkład. Pierwsze wrażenie po nałożeniu podkładu jest nawet ok, bo raz że wszystkie niedoskonałości zostają zakryte , dwa że otrzymujemy idealny mat. Jednak wystarczy godzina, a z podkładem zaczynają się już dziać cuda wianki. Główny mój zarzut jest taki, że kosmetyk nie scala się ze skórą, pozostaje jakby na jej wierzchu i w związku z czym jest ruchomy. To powoduje, że produkt transferuje nam na ubrania, a po dotknięciu czymkolwiek do twarzy pojawiają się dziury w makijażu. Mówiąc prosto bardzo szybko się ściera. Kiedy w trakcie noszenia na twarzy pojawia się sebum, podkład zaczyna się ważyć, zbierać i migrować. Już po godzinie buzia bardzo się świeci. Położony na skórze z niedoskonałościami, czy niewypilingowanej, będzie bardzo uwidaczniał suche skórki i wszelkie zmiany. W moim odczuciu ten podkład absolutnie nie nadaje się dla skór mieszanych i tłustych, a także skór trądzikowych. W takim razie dla kogo jest ten podkład? Dla idealnie gładkich, bezproblemowych skór suchych i normalnych? Tylko proszę mi powiedzieć po co komuś kto ma ładną, gładką buzię podkład całkowicie kryjący o mocnym matującym wykończeniu.

Tragedia

Strata pieniędzy. Nigdy, ale to przenigdy nie kupię tego podkładu.
Zacznijmy od tego, że myślałam, że znalazłam idealny odcień. Myliłam się. Z pięknego żółtego odcienia oksydował do wściekłej pomarańczki (o 2 tony!!). W jakim szoku byłam gdy zobaczyłam się w lustrze. Musiałam go porządnie rozjaśnić.
Druga sprawa - jakkolwiek go utrwalę, nałożę, jakąkolwiek bazę nałożę - ściera się tragicznie. Po podkładzie zostają wytarte plamy. Nigdy nie nazwałabym go "All Nighter" bo nawet Borjouis Healthy Mix jest trwalszy.
Trzecia sprawa - wydajność. Po kilku pompkach zauważyłam znaczny ubytek w podkładzie. Na długo nie wystarcza.
Czwarta: Podkład zastyga w pompce. Także pierwsza pompka to zastygnięty podkład, który należy wyrzucić.
Piąta: wygląda jak ciastko po przypudrowaniu. Psiknęłam Prep and Primem i nic nie pomogło. Plus przy kontakcie z prep and prime zrobiły się starte dziury, także wodoodporny na pewno nie jest, a co obiecuje producent.
Mogę tak wymieniać, ale nie ma sensu. Za takie pieniądze polecam każdy inny podkład, nawet drogeryjny.

Nie do cer mieszanych

Podkład ma świetne krycie daje lekko mokry efekt i piękne wychodzi na zdjęciach. Łatwo rozprowadza się po twarzy. Ciemnieje dobre pół tonu po nałożeniu. Nałożony na bazę matujaca i zagruntowany matujacym i fixujacym pudrem trzyma mat około 4 godzin. Nie ściera się z nosa ale ciastkuje przy brodzie. Co ciekawe na cerach naczynkowych czy normalnych w kierunku suchych nie Ciemnieje aż tak jak na mojej mieszanej. Nie zapycha porów i jest wydajny ale szkoda że nie można ujarzmić go żadnym pudrem matujacym od Rimmel Stay Matte po Mac Patric Starrr powder. I tak cera się błyszczy a szkoda bo potencjał maopakowanie