Jackpot, Jackpot for Women (EDT)

Jackpot, Jackpot for Women (EDT)

Filozofia i wartości kolekcji Jackpot przejawiają się najpełniej poprzez charakter kobiety noszącej ubrania tej marki. Jest to nowoczesna, młoda kobieta w wieku 25-35 lat. Ceni w życiu rzeczy proste, kocha swoją rodzinę, jest otoczona przyjaciółmi. Kobieta marki Jackpot podchodzi do życia pogodnie i wszędzie, gdzie się pojawia, wnosi powiew świeżości. Kwiaty stanowią dla jej żywej wyobraźni istotne źródło inspiracji. Dla takiej właśnie kobiety Pierre Bourdon stworzył romantyczną linię zapachową z przyjemną, łagodnie kwiatową nutą serca. Podobnie jak kolekcje odzieży, również opakowanie dla linii wód marki Jackpot wyróżnia czystość formy. Wysmukła butelka o precyzyjnie modelowanym kształcie zwieńczona jest połyskującym, srebrnym korkiem. Woda uzyskała delikatne różowe zabarwienie, przywodząc na myśl zamknięty w butelce różany aromat.

Górna nuta – można ją opisać jako świeżą, a zarazem ciepłą i barwną. Wyczuwalne są akcenty mandarynki i czarnej porzeczki.

W nucie serca uwalnia się bogaty bukiet romantycznych aromatów kwiatowych, wśród których najsilniejszym jest różany.

W nucie bazy kompozycję zamyka mozaika zapachów drzew szlachetnych, połączona ze słodkimi akcentami i jedwabistą gładkością palisandra i wanilii.

Nuta głowy owocowa, aromatyczna

BERGAMOTKA, MANDARYNKA, CZARNA PORZECZKA, BIAŁY PIEPRZ, GOŹDZIKI

Nuta serca bogata kwiatowa

RÓŻA, JAŚMIN, LILIA, MAGNOLIA, WICIOKRZEW, YLANG YLANG, FIOŁEK

Nuta bazy drzewna, bursztynowa, piżmowa

PALISANDER, KOSACIEC FLORENCKI, PALCZATKA, NEKTARYNKA, WANILIA, BURSZTYN, PIŻMO

Cena: ? / ? ml

Bukiet pełen... wszystkiego

To zapach, do którego trzeba się przekonać. Przynajmniej tak było w moim wypadku. W pierwszej chwili nie bardzo przypadł mi do gustu, ale potem... był moim przyjacielem dość długo(niestety jest już wycofany ze sprzedaży... nie mam pojęcia dlaczego). Kwiatowy, niebanalny, bardzo przyjemny. W charakterze nieco podobny do "Duende" J. del Pozo, tylko z mocno wyczuwalną różą, której w "Duende" prawie nie czuć. Trwały, w pięknej butelce. Zdecydowanie polecam.Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:zużyłam kilka butelek

urzekające

Kolejny sezonowy zapach o wyjątkowj kompozycji. Bardzo letni, bardzo lekki i świeży. W sam raz na kilka letnich miesięcy, kiedy potrzebujemy czegos nowego i orzeźwiającego w upalne dni. Nuty zapachu cudownie rozwijają się wraz z upływem czasu, na początku kwiatowe, po upływie czasu wyraźnie czuć cytrusy polaczone z różaną mgiełką. Woń nie jest mocna, bardzo delikatnie wyczuwalna a mimo to trwała. Flakon - klasyka! Powiem szczerze, że obwąchiwałam się z nim przez miesiąc, aż w końcu skuszona kupiłam całe opakowanie. Baaaardzo mi się podoba, z dnia na dzień coraz bardziej :)
PS. Przy okazji pięknie dziekuję pracowitej Mrówencji za tak szybkie zatwierdzenie zgłoszenia, w ciągu 2 godzin :) Expresowe tempo! :D