For Your Beauty, Steffi, gumki do włosów

For Your Beauty, Steffi, gumki do włosów

Gumki do włosów w odcieniach - od ecru do ciemnego brązu.

gumki
Kształt
okrągłe

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 3

Jak to gumki do włosów

Na początku używania byłam bardzo zadowolona. Gumki świetnie trzymały włosy. Cenowo też świetnie wychodziło. Niestety jak to gumki do włosów po jakimś okresie użytkowania porozciągały się do tego stopnia aż gumka pękła.

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 5

Jakoś taka sobie ale ja za taką cenę to ok

Mam włosy do ramion i nie lubię jak wsomu mi wchodzą do buzi a potem wpadają do jedzenia dlatego je związuje.
Gumki kupiłam w hipermarkecie.
W opakowaniu mamy 10 sztuk gumek różnych odcieniach.
Gumki dobrze trzymają się włosów jednak po.paru razach albo się rozrywają ale już nie są takie elastyczne jak były
Ale jak za taką cenę to wiadomo że wieczne nie będą.
Gumki nie wyrywają włosów przy ściąganiu .

Prosty design, super wytrzymałość

Rewelacyjne gumeczki, które służą mi już od dawna. Bardzo je lubię za ich prostotę i jednoczesny komfort podczas noszenia.

Gumki są cienkie, ale mega wytrzymałe. Mimo niemalże codziennego używania służą mi i służą, rozciągają się w bardzo powolnym tempie.

Występują w pakiecie, który zawiera kilka sztuk w kilku odcieniach. Lubię gumki, których odcienie są przybliżone do moich włosów, więc te akurat są strzałem w dziesiątkę.

Porządnie trzymają włosy związane w kucyk czy koczka. Są mało zauważalne. Nie zawierają żadnych elementów metalowych i za to również je uwielbiam.

Super trwałość i prosty design.

• Design produktu: 5

Gumki do włosów For your beauty są super. Kupiłam je bo potrzebowałam gumek do włosów, a że były na promocji w Rossmanie wiec wzięłam. Są super. Bardzo dobrze trzymają włosy, nie ześlizgują się i co najważniejsze nie ciągną. Niestety nie są długowieczne, lekkie naderwanie czy zużycie i pękają. Ale i tak je uwielbiam.

Świetne

Świetne gumki do włosów. Nie mają żadnych metalowych wykończeń i dobrze trzymają włosy. Nie plączą włosów i dana fryzura trzyma się cały dzień bez żadnych problemów. Jak dla mnie tanie, łatwo dostępne i dobrze wykonane.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 3

Gumki do włosów

Akcesoria do włosów od For Your Beauty często goszczą w mojej łazience, raz, że są łatwo dostępne, a dwa ich cena jest niska. Mam długie włosy, dość gęste więc wszelkiego rodzaju gumki itd są niezbędne by choć trochę je ujarzmić (jestem pewnie w mniejszości, ale niewygodnie mi w rozpuszczonych włosach), zwłaszcza w pracy lubię mieć je spięte. Gumki Steffi kupiłam jakiś czas temu w odcieniu brązu i beżu, tak co by się nie odznaczały we włosach. Używam zwykle do warkocza lub kucyka, czasami uda się złapać koka, ale to dopiero wtedy kiedy gumka lekko się "wyrobi" i rozciągnie. Gumki są generalnie niezłe choć dla mnie momentami za ciasne i jednak musi minąć chwila by się porozciągały. Gumki nie pękają, nie rozrywają się jeśli chodzi o ten materiał, ale czasami w środku coś się rozerwie, zwłaszcza gdy minie sporo czasu od rozpoczęcia ich używania. To co ważne to jeśli nie założy się ich za ciasno to nie niszczą zbytnio włosów, nie tną ich, nie powodują ich łamania itd. a jest to dla mnie istotne żeby moja czupryna nie ucierpiała na ich noszeniu. Ja ogólnie jestem zadowolona bo jakość idzie w parze z cena i wydajnością.

• Design produktu: 5

Świetna jakość w dobrej cenie

Gumki sa mocne, wytrzymałe , służą wiele miesięcy . Są dostępne w każdej drogerii Rossmann i można je kupić w wielu zestawieniach kolorystycznych . Mój ulubiony zestaw kolorów to brązowo - białe . Mocno trzymają kucyka nie trzeba go co chwilę poprawiać . Polecam świetny produkt za rozsądne pieniądze .

Dobre, w dobrej cenie

Jak za te pieniądze i szeroką dostępność są bardzo dobre. Długo wytrzymują, nie ciągnął za włosy. Według mnie nie ma tutaj minusów. Ta paleta kolorów znakomicie sprawdza się dla włosów w odcieniach blondu.

• Design produktu: 5

Bardzo porządne, wytrzymałe gumki do włosów. Ja na co dzień noszę włosy rozpuszczone, a wiążę tylko do ćwiczeń albo pod prysznic jak nie chcę ich zamoczyć, więc zalezy mi wtedy na mocnym trzymaniu. Te gumki się trochę rozciągają w miarę używania, ale nawet wtedy świetnie trzymają włosy, nic nie ucieka. Rozrywają się dopiero po wielu miesiącach noszenia, także niedroga, a jakże dobra inwestycja :) No i nie szarpią włosów przy ściąganiu, to też duży plus.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Czy warto?

Gumki do włosów u mnie mimo kupienia dużej ilości, często gdzieś zaginą więc dokupuje ich więcej i więcej. Te są naprawdę wporządku, super desing oraz cena. Kolorystyka też jest spora, więc jest w czym wybierać. Nie rozciągają się tak szybko ani nie pękają. Warto je mieć!

Moje ulubione!

Tak! Zdecydowanie są to moje ulubione gumki do włosów. Używam ich kilka lat, nie narzekam!
Dobrze trzymają włosy, czy to warkocz, kitka, czy kok - sprawdzają się w każdej fryzurze. Fajnie się rozciągają oraz są bardzo trwałe.
Cena jest bardzo przystępna. Jest ich w opakowaniu sporo, a tak na prawdę kosztują niewiele. Również kolorystyka jest świetna, nie rzucające się w oczy kolory, które pasują do każdych włosów oraz do każdego ubioru.

• Design produktu: 4

Bardzo dobre

Zwykle gumki, a dają tyle szczęścia.
Przede wszystkim gama kolorystyczna jest bardzo bogata, przez co łatwo idzie dobrać gumkę pod swój kolor włosów. A jeśli nie, to mimo wszystko prezentują się na włosach bardzo ładnie, nie wyglądają tandetnie.

Nieco za wąskie i silne jak na pierwsze użytkowanie, ale w miarę szybko się dopasowują (na poczatku użytkowania z trudem zawiazuję kucyk na 3 razy. Na 2 jest z kolei za luźny). Jednocześnie są bardzo trwałe, nie rozściągają się w ekstremalnie krótkim czasie.

Pomimo dosyć mocnego ucisku, nie uszkadzają one włosów taj mocno jak inne cienkie odpowiedniki z metalowymi wstawkami. Nie plączą włosów, przez co unikniemy wyrywania pasem. Są wykonane z delikatnego materiału.

Bardzo dobre gumki do włosów. Raz kupione stanowią długoterminową inwestycję.