Catzy, Healing Shampoo (Leczniczy szampon przeciwłupieżowy) (stara wersja)

Catzy, Healing Shampoo (Leczniczy szampon przeciwłupieżowy) (stara wersja)

Przeciwłupieżowy szampon z pirytionem cynkowym.
Substancja lecznicza w szamponie oddziaływuje przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie. Szampon przeznaczony jest do stosowania w przypadku łupieżu i łojotokowego zapalenia skóry. Szampon może być stosowany do każdego rodzaju włosów.
Zawiera 1g pirytionu cynkowego na 100g szamponu.

Cena: 9 zł / 200 ml

cudowny

Gdy tylko zorienowalam się, że mam łupież pobiegłam do apteki. Nie mogę porównać go z jakimkolwiek innym szamponem przeciwłupieżowym , ponieważ to jest jedyny jaki stosowałam. Polecony przez farmaceutkę. w rewelacyjnej cenie.

Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.
- ma całkiem fajny zapach
- konsystencje idealną
-dobrze się pieni (chociaż dopiero przy drugim myciu)
-spełnia swoje zadanie, tj. wyleczył mnie z łupieżu
-nawilżył moje włosy
-świetnie się po nim włosy rozczesują
-są przyjemne w dotyku, lśniące, sypkie
-jest niesamowicie wydajny

Jedyne czego żałuję, to to, że nie mogę go używać na stałe

Używam tego produktu od: przez trzy tygodnie regularnie, później co 1-2 tygodnie profilaktycznie (zalecenia farmaceutki)

świetny

Bardzo fajnie pachnie, lubie takie zapachy
świetna konsystencja
przyjemny w uzyciu
śliczne, profesjonalne opakowanie
nie przesusza
świetna jakość za śmieszne pieniądze
ogólnodostępny
DZIAŁA!

12 złotych

Bardzo podoba mi się ten szampon, ponieważ moje włosy były w fatalnym stanie, plątały się i swędziała mnie skóra głowy. po 3 tygodniach używania wiem, ze jest produktem który polecam każdemu

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

the beściak!:)

miałam wersje czerwona przeciwlupiezowa. Powiem Wam drogie wizazanki, iz szamponik jest bardzo dobry. Wbrew pozorom od razu go znalazlam w aptece w carrefourze i zaplacilam zaledwie 14,07zł. bardzo wydajny, pieknie pachnie, a co najwazniejsze dobrze działa, niweluje łupiez i nie sypie sie tak z glowy bo go poprostu usuwa.

Nie jest wydajny :( myje glowe srednio co 3 dni a wystarczyl mi na 3 tyg.

za to nawilza wloski i dobrze sie pieni:)

kupcie, bo warto

wielki niewypał

Szampon mimo obietnic producenta nie usunął w moim przypadku łupieżu a wręcz nasilił jego występowanie. Po umyciu włosy są sztywne i splątane, co jednak można uratować używając dobrej odżywki. Generalnie same minusy:
- nie usuwa łupieżu!!!
- nasila jego występowanie
- wysusza skórę głowy
- plącze włosy, które stają się matowe i pozbawione blasku

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 2 opakowania

Tak tak tak

Dla mnie ten szampon jest rewelacyjny. Wcześniej kupowałam Nizoral na szaszetki, bo na cały nie było mnie stać, później przerzuciłam się na Nizax, jednak tu z kolei ciężko było dostać szampon w butelce, łatwiej było o saszetki. Catzy natomiast zobaczyłam u mamy, powiedziała, że działa, więc kupiłam i jestem pod wielkim wrażeniem. Nie dostrzegam w nim żadnych minusów, a z plusów widzę:
+ piękny zapach, niespotykany w szamponach przeciwłupieżowych,
+ niska cena
+ pieni się
+ przede wszystkim DZIAŁA :)
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: obecne

godny polecenia, mój KWC

naprawdę godny polecenia dla osób z wrażliwą skórą głowy i ze skłonnościami do łupieżu. nie podrażnia, nie powoduje swędzenia skóry głowy zaraz po jej umyciu nim. jest dosyć wydajny.

jedyne czego można by się czepić, to ciężko rozczesać po nim włosy, ale użycie odżywki czy jedwabiu rozwiązuje tę niedogodność.

używam go na przemiennie z innym szamponem.

w każdym bądź razie swoje zadanie spełnia w 100%

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200ml

Rewelacja od dobrych paru lat

Używam tego produktu od 5 lat około. NIe używam go bezustannie wtedy kiedy pojawia się łupież kupuję go i łupież to tylko wspomnienie . Wielkim plusem tego produktu jest to że jest tani , kosztuje w mojej aptece 14.81 .Zastanawiam sie tylko dlaczego zmieniają opakowania. Używam tej wersji czerwonej . Kolejnym plusem to to że dzieki niemu nie przetłuszczają sie włosy .włosy sa baardzo czyste . Moje włosy mają skłonność do przetłuszczania sie . używałam elseve, nizoral i jakiś drogi apteczny specyfik ale jak już powiedzialam jest jak przyjaciel do którego zawsze wracam i zawsze mi pomoże.

Polecam goracp

Używam tego produktu od: ok 5 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo ok 7

niestety nie dla mnie :(

czekam i czekam aż ten wstrętny łupież zniknie i nic! a zużyłam już prawie cała butelkę:( nie zauważyłam nawet żeby było go trochę mniej....
niestety na mnie nie działa

Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

skutecznie usuwa łupież

po zmaganiach z łupieżem, za namową koleżanki postanowiłam kupić go, zniwelował łupież, skóra przestała swędzieć, żaden, reklamowany szampon czy niz... nie zadziałał, należy wspomnieć że do kupienia tylko w aptece, jest gesty i dobrze się pieni

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu i zastosuje jak łupież powróci
Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

Działa! :)
Próbowałam dziesiątki różnych szamponów, niektóre pomagały, ale tylko na chwilę np. Nizoral strasznie wysusza, a nic nie działa. Head&Shoulder to najgorszy szampon na świecie, od niego zaczęły się moje problemy z łupieżem ;/ Ale Catzy jest świetny, po tygodniu łupież znacznie mi się zredukował i jestem bardzo zadowolona, polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia

rewelacja

Szampon przepisany przez lekarza.
Okazał się strzałem w dziesiątkę. Zlikwidował łupież i co dziwne, prawie zupełnie przestały mi po nim wychodzić włosy. Zazwyczaj po myciu głowy zostawało ich dość dużo w odpływie a teraz znacznie mniej.
Dodatkowo nie wysusza włosów, wystarczy do niego jakaś lekka odżywka bez spłukiwania.
Nie przetłuszcza włosów.
Ogólnie godny polecenia.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: dwa