Oillan, Winter, Ochronny krem do rąk

Oillan, Winter, Ochronny krem do rąk

Specjalna ochronna formuła kremu zabezpiecza podrażnioną, suchą oraz łuszczącą się skórę dzieci i dorosłych przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych (wiatr, chłód, mróz). Ekstrakt z alg antarktycznych Durvillea antartica intensywnie nawilża oraz zapobiega utracie wody z naskórka. Olej parafinowy tworzy delikatny film ochronny na powierzchni skóry, wzmacnia barierę ochronną oraz doskonale natłuszcza i wygładza naskórek. Krem zawiera hipoalergiczną substancję zapachową.
Nie zawiera parabenów i barwników.
pH neutralne dla skóry.

kremy do rąk
regenerujące, nawilżające
hipoalergiczna
w tubce
bogate
sucha

nie na zimę

Mam bardzo wymagające dłonie, tym bardziej zimą. Od tego produktu, z uwagi na nazwę oczekiwałam wiele i niestety się zawiodłam.
Krem opakowany jest w ładne, skromne opakowanie. Nie jest drogi.
Tubka jest odkręcana, ja wolę te na klik, ale nie biorę tego za minus.
Krem ma biały kolor i niby całkiem treściwą konsystencję, choć spodziewałam się czegoś jeszcze bardziej gęstego.
Zapach ma swój, nie pachnie niczym szczególnie.
Wchłania się szybko delikatnie nawilżając. Zimą to zdecydowanie za mało. Próbowałam używać go jako maski na noc, ale też mi nie odpowiadał. Nie nawilżał, a to przecież jego główne zadanie. Gdyby nie był nazwany kremem zimowym nie czułabym się chyba tak zawiedziona.
Zdecydowanie lepiej używałoby mi się go latem, kiedy dłonie nie potrzebują zbyt wiele. Niestety, ale jestem na nie.