KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Mary Kay TimeWise, Microdermabrasion (Zestaw do mikrodermabrazji)

3,3 na 528 opinii

30 stycznia 2010 o 20:18
    czary mary:)
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Zakupiłam ten produkt żeby zwęzić moje rozszerzone pory na policzkach i nosku.Stosowałam 2 razy w tygodniu zamiast peelingu i już po miesiącu moja skóra wyglądała o niebo lepiej a po dwóch po prostu świetnie:)Dodam,że mimo tłustej skóry podczas tej "kuracji" musiałam ją dodatkowo nawilżać emulsją. Używam tego produktu od:3 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1
  • 15 grudnia 2010 o 19:37
    może być
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Jest OK, ale nie tak jak obiecuje producent. Peeling nie jest aż tak głęboki, nie radzi sobie z zaskórnikami, spłycaniem zmarszczek ani zwężaniem porów. Po prostu trochę mocniej złuszcza skórę (po tym zabiegu moja buzia zawsze jest lekko podrażniona). Preparat nr 2 w ogóle ni grzeje ni ziębi, jak dla mnie w ogóle mogłoby go nie być ;) Cena - chora, o wiele za wysoka jak na takie kiepskie działanie produktu. No i znowu ogromny minus za przekłamanie dla firmy - to nie jest prawdziwa mikrodermabrazja! To się tyczy także innych produktów, np. rzekomo mineralnych kosmetyków do makijażu. Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: 1 małe
  • 12 sierpnia 2012 o 20:08
    Producent pomylił nazwę :)
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Tak, producent pomylił nazwę. Gdyby napisał, że jest to peeling, to byłaby to najprawdziwsza prawda, a tak? Niestety, koło mikrodemrabrazji to nawet nie stało :nie: Jest to po prostu dobry peeling i tyle. Preparat nie wygładził zmarszczek, ani drobnych ani tym bardziej głębszych. Owszem, skóra jest delikatniejsza i jakby trochę rozjaśniona. Jest też dość wydajny. I tyle, a tyle to potrafi większość tradycyjnych peelingów. Nie wiem, może na skórze bardziej problemowej, z grudkami, zaskórnikami czy innymi tego typu "kwiatkami" na twarzy efekty byłby bardziej spektakularne, ale szczęśliwie posiadam tylko zmarszczki mimiczne. Cena skutecznie odstrasza kolejny zakup. Można spróbować, ale lepiej kupić próbki. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
  • 16 listopada 2014 o 23:54
    Jestem na tak
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Oceniam działanie, które uzyskałam nie dzięki pełnej wersji produktu, a zaledwie próbki. Krok 1: Bardzo fajny peeling. Naprawdę porządny zdzierak z ewidentnie wyczuwalnymi, silnymi drobinkami. Twarz po dłuższym (ok. 2 minuty) masowaniu zaczęła wręcz być odczuwalna - lecz taki efekt lubię. Krok 2: Nie wiem, czym to miałoby być w zamiarze - czy kremem, czy serum, czy maską. Nie mniej jednak ten produkt mnie zaskoczył. Jest dość mocno wodnistym żelem o lekko fioletowym zabarwieniu. Bardzo, ale to bardzo wygładza twarz - czułam, jakby była wręcz.. totalnie "płaska". Myślę, że byłby to świetny produkt pod makijaż - rewelacyjnie wypełnia zmarszczki (które w moim wypadku dopiero zaczynają myśleć o pojawianiu się ;)) oraz wszelkie niedoskonałości. Minus za cenę - podobne peelingi można kupić za naprawdę niewielkie pieniążki (lub zrobić samemu, np. z korundem), nie mniej jednak chętnie zakupiłabym sam produkt numer dwa. Używam tego produktu od: pierwszy raz Ilość zużytych opakowań: próbki
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 21 maja 2014 o 20:38
    Nie zły peeling nic więcej
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Temu zestawowi do prawdziwej mikrodermabracji jak stąd do nieba. Owszem dobrze peelinguje ale to za mało jak na ta cenę. Jest wydajny, twarz po zastosowaniu zestawu jest gładka ale nic więcej, nie usuwa zaskórników. Na pewno nie daje efektu jaki jest po prawdziwej mikrodermadbazji. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie