Nivea, Hair Care, Ekspresowa maseczka ożywiająca kolor

Nivea, Hair Care, Ekspresowa maseczka ożywiająca kolor

Kategoria
Marka

W swoim składzie maseczka zawiera:
- Kapsułki witaminy E - witamina wnika w strukturę każdego włosa i powoduje odbudowanie jego zniszczonej części.
- Filtr UV - chroni włos przed matowieniem i utratą koloru na skutek działania słońca.
- Przeciwutleniacze - neutralizują szkodliwe działanie wolnych rodników powodujących porowatość i łamliwość włosów.
- Kompleks Wapniowo-witaminowy - uelastycznia włosy, jednocześnie chroniąc je przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Maseczka działa intensywnie pozostawiona na włosach przez 2-3 minuty.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Hydroxypropyl Methylcellulose, Benzophenone-4, Methylparaben, Lactose, Behentrimonium Chloride, Propylparaben, Oryzanol, Cellulose, Sodium Citrate, Tocopheryl Acetate, Parfum, CI 77007

Cena: 11 zł

przetłuszcza włosy

maseczka sprawia wrażenie treściwej, konkretnej i taka też jest w rzeczywistości. być może dlatego strasznie przetłuszcza włosy co w moim przypadku dyskfalifikuje ją z użycia.. Dodam, że mam włosy kręcone-a wiec z natury suche, porowate, pozostające świeże nawet kilka dni, na nic do tej pory nie reagowały przetłuszczeniem, a tu proszę... rozczarowanie. Nakładam naprawdę minimalną ilość, ale to i tak pozostaje bez wpływu. Klapnięta, klejąca sie fryzura..

Trudno ocenić mi jej działanie, gdyż efekt psuje klapnięta fryzura, wymagająca natychmiastowego mycia...

Można znaleźć lżejsze, dobrze działające maseczki w podobnej cenie.

Używam tego produktu od:miesiaca

fajna, ale

Bardzo dobra odżywka, jak dla mnie naprawdę dobra, ładnie pachnie, jest wystarczająco gęsta, nie spływa z włosów, ładnie pachnie, włosy są po niej gładkie, miłe w dotyku, dobrze pielęgnuje, włosy po niej dobrze się rozczesują, nie są sianowate, jestem zadowolona, jedynie może tuba którą trzeba odkręcać jest mniej poręczna, wole takie które można otworzyć jedną ręką, ale i tak ją lubię,
musze coś dodać po skończeniu tubki, okazało się że to najprawdopodobniej ta odżywka była powodem wysypu syfków w okolicy skroni i przy linii włosów, kiedyś miałam już tak z odżywką, maską i szamponem z Avonu, podczas używania tej maseczki było podobnie, ale łudziłam się że nie ma to związku z ta maseczką, jednak zaraz po jej odstawieniu i zmianie na inną problem się skończył, stare syfki zaczęły się goić, i nic nowego już nie wyskoczyło, widocznie ta maseczka ma również coś w składzie co powoduje u mnie dziwne wypryski w okolicach gdzie podczas zmywania skapuje maseczka i piana z niej, teraz wszystko się zagoiło i nic nowego nie wyskakuje, gdzie podczas stosowania tej maski co dzień jakieś dziwne wypryski namnażały się, mimo iż odżywka przyzwoita dla włosów, to jednak ze względu na cerę nigdy więcej jej nie użyję

ilość zużytych opakowań: 1

dobra

Wrócę do niej:)

kiedyś używałam tej maseczki.
Za każdym razem urzekał mnie jej zapach i to,jak bardzo wygładzała włoski.
świetnie regeneruje i nawilża włosy zniszczone farbowaniem.
kolor jest błyszczący i trwalszy,naprawdę.
polecam.

Ja napewno do niej wrócę

dla mnie super

maseczka w natychmiastowym tempie nawilza wlosy i regeneruje je.doskonala dla wlosow zniszczonych farbowaniem.

Nie dla moich włosów :(

Ma milutki zapach, włosy po użyciu są gładkie, miękkie, ale tylko w dzień zastosowania. Na drugi dzień włosy są już piekielnie przetłuszczone :( (mam włosy cienkie i delikatne), podczas gdy normalnie mogę swobodnie nie myć ich przez 3 dni. Dodam jeszcze, że stosowałam się do uwag producenta: niewielka ilość+ zmycie po 2-3 minutach. Stosowałam tą maseczkę przez jakieś trzy miesiące (dość nieregularnie) i żadnych efektów upiększających nie zauważyłam.Używałam tego produktu przez ok 3 miesiące (nieregularnie)

mięciutkie jak kaczuszka

Rzeczywiście, maseczka jest świetna. Już, kiedy ją spłukuje z włosów czuję, że są one miękkie i gładkie. Po wyschnięciu również można odczuć ten efekt- dzięki temu także lepiej sie układają. Nie wiem, na ile maseczka dodaje włosom blasku, bo zazwyczaj po użyciu farby włosy są błyszczące. Nie daję 5* tylko dlatego,że mam słabe porównanie z innymi tego typu preparatami, ale być może maseczka Nivei właśnie na tyle zasługuje.Aha, świetna cena :)

Jest super

Idealna odzywka do włosków.Poprawia wygląd nawet bardzo zniszczonym włosom,nadaje im połysku oraz odżywia kolor.jest poprostu marzeniem każdej z nas:)))

bardzo dobra

Mimo swojej niskiej ceny kosmetyk jest wyjątkowo dobrej jakości. Do tej pory używałam wielu odżywek do włosów z wyższych półek cenowych, ale maseczka Nivea wcale nie jest gorsza. Włosy po jej stosowaniu są nawilżone, gładkie i błyszczące.