Bell, Puder w kremie matujący

Bell, Puder w kremie matujący

Pokrywa niedoskonałosci skóry i przy tym jest niewidoczny. Twarz jest przez cały dzień w doskonałej formie. Nie ściąga skóry i nie nabłyszcza, jest bardzo naturalny. Odcienie są w lekkiej tonacji żółtej ale takiej właśnie szukałam i muszę przyznać że pasuje idealnie. A co ważne dobrze trzyma się buzi. Jak zapewnia producent zawiera witaminę C i E a wyciąg z bratka, który łagodzi podrażnienia.

Fajny, dobry, miło wspominam :)

Używałam ten podkład dawno temu, ale z chęcią kupiłabym go, gdybym się natknęła na niego w drogerii, tym bardziej, że Bell ma tanie kosmetyki. 7 lat temu moja cera miała więcej wyprysków, a z tego co pamiętam ładnie krył, dobrze krył, ale nie pozostawiał wrażenia maski, skóra była jasna, jakby czysta (podkład miał specyficzny kolor), w dotyku satynowa. Podkład bardzo ładnie pachniał (czułam ciasteczko :)), zapach utrzymywał się dosyć długo (dla mnie to plus). Nie pamiętam jak z trwałością, dlatego odejmuję pół gwiazdki, bo takiej trwałości jak obecnie mają podkłądy na pewno nie miał.

Wydaje mi się, że już go nie produkują, jeśli jednak jakimś cudem ktoś się na niego natknie to proszę o info ;)

Używam tego produktu od: 2007-2008 :P
Ilość zużytych opakowań: 1 (spróbowałabym jeszcze raz, gdybym go znalazła)

historyczne cudenko

Hej dziewczyny,czy któraś z Was wie może gdzie udałoby się go zakupić w Krakowie?
Uzywalam kiedyś jego wcześniejszą wersje i do momentu aż go nie wycofali moja cera była w stanie całkiem dobrym,lecz gdy zmuszona zostałam do zmiany podkładu dało się odczuć negatywna różnicę.
Podkladzik ten niegdyś był w trochę innej tubeczce.Duży plusik za kolorki i delikatna konsystencje.Nie zapychał,nie obciążał,nie psuł cery.I jeszcze dodatkowo ta cena;)
Pozdrawiam serdecznie

Używam tego produktu od:uzywalam wcześniejszą wersje

Naprawde bardzo fajny!!

Najlepszy podklad jaki mialam do tej pory.Ladnie matuje,ale nie dlugo,dobrze nawilza,jest bardzo wydajny,ma bardzo fajne kolory(ja mam 2-jasny) i jest super.Super wygladza skore i jest nie mal nie widoczny.Dosc dlugo sie trzyma na skorze,niska cena.Minus to to ze jest malo dostepny.Ale najwiekszy plus daje za palete kolorow !! Polecam z czystym sumieniem :)Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:nie cale jedno

rewelacja

bardzo dobry kosmetyk i do tego niedrogi.producent oferuje kilka odcieni.ja mam numer 1.jest bardzo wydajny,matuje twarz na kilka godzin,nie wysusza cery,bardzo dobrze sie rozprowadza.dobry dla kobiet z cera mieszana.kosztuje obecnie 11 zeta,nie tworzy na twarzy maski.

Używam tego produktu od:2lat

nie pasuje mi

plusy:
-tani, malo wydajny, ladny zapach :)
minusy:
-wcale nie matuje wrecz przeciwnie po jego uzyciu moja twarz sie swiecila
-lejacy
-nie kyje
-efekt maski

Używam tego produktu od:ok miesiaca

Bardzo dobry jak na swoją cenę

Miałam ten puder w trochę innym opakowaniu (tubce), ale to ten sam.

Dosyć dobrze kryje, matuje przez kilka godzin. Nie waży się na skórze, utrzymuje cały dzień. Nie "zapycha" mojej skóry. Jest dość lekki, może być na cieplejsze dni.
Jest dostępny jasny odcień, dobrze dopasowujący się do skóry. Bardzo dobrze się rozprowadza i nie tworzy plam na twarzy. Dużym plusem jest jego wydajność - 1 opakowanie używałam codziennie przez ponad 2-krotnie dłuższy czas niż innego podkładu o tej samej objetości.
Używałam go na codzień na dzień.

Nie daję mu max. ilości gwiazdek, bo jednak mógłby dłużej matować.

Niestety, ostatnio nigdzie nie mogę go zdobyć.

Ilość zużytych opakowań: chyba 3

fajny, lecz nietrwały! :(

Pierwszy raz zobaczyłam go w swojej łazience (lecz nie swojej kosmetyczce) baaardzo dawno temu. Wtedy należał do mojej mamy... Używała go daaawno jakoś z 5 lat temu! :O

Miała odcień brzoskwiniowy i całkiem fajnie jej twarz wtedy wyglądała po jego użyciu (ja jako 10-11 latka zbytnio się kosmetykami wtedy nie interesowałam).

Minęło 5 lat i juz go nigdy nie zobaczyłam.

ale... do czasu...

Jakieś 2 miesiące temu zauważyłam, że siostra mojej przyjaciolki posiada ten puder. Zapytałam się gdzie go kupiła- okazało sie, ze w najblizszym sklepie kosmetycznym; u nas na osiedlu na specjalne zamowienie. Pobiegłam wtedy i skusiłam się na odcień BRZOSKWINIOWY. Podkład bardzo ładnie pachnie, fajnie się rozprowadza bez kremu, lekko kryje, wyrownuje kolor skory.

Ale jest nietrwały... i jak wracam ze szkoły to tak jakbym nic na buźce nie miała. Żadnego fluidu :(

Zapłaciłam 10,50- super cena i fajny efekt. Na pewno jeszcze kiedyś go kupię, bo narazie po skonczeniu tego poluję na AA rozświetlający.

Buzka :*Używam tego produktu od: jakiegoś miesiąca ;)

dobry

Jest to bardzo dobry kosmetyk
plusy:
-dosc dobrze ktuje niedoskonałości
-matuje skorę na ok. 4 godz.
- dobra cena
-nie daje efektu maski
- fajne kolorki

minusy:
-nie da się używać go oszczędnie
-dziwny zapach, ale ujdzie

uzawam go od: kilku miesięcy

Bleee

To mój pierwszy podkład,który skutecznie zniechęcił mnie do kosmetyków firmy Bell :( Twarz wygląda po nałożeniu jakbym miała żółtaczkę.Strasznie się świeciłam.No i przede wszystkim brudził ubrania.Był wszędzie tam gdzie nie powinien czyli nie na twarzy :(Nie polecam!

Używam tego produktu od:dawno temu

Boski

Kiedyś używałam tego podkładu jak miałam problemy z wypryskami...smarowałam się różnymi maściami i nawet pod podkład się nadawały! a to się rzadko zdarza...nie zatykał konsystencja wprost idealnie się rozprowadzała i jest poza tym tak lekka że dla osób z takimi problemami jak znalazł...ma nawet filtry UV ale nie można liczyć że to wystarczy bo na pewno ma niskie ale na wiosne jest idealny...choć za wiele niedoskonałości nie ukryje to jednak przy nim można się wyleczyć z tych paści...aha i jest idealny na basen jak się pływa bo tak szybko się nie ściera...no może tylko troche króciutko matuje :P ....ale przy takiej cenie nic tylko godny polecenia

Delikatny jak mgiełka

Bardzo lekki i delikatny podkład, nie tworzy na twarzy maski. Doskonale rozświetla skórę i ma bogaty wybór odcieni w tym bardzo jasnych. Odpowiedni dla niezbyt tłustej cery, słabo kryje. Poza tym rewelacja.

ilość zużytych opakowań: 2

miło wspominam

Już nie pamiętam dlaczego i po co , ale kiedys kupiłam ten podkład :P
I powiem szczerze,że jak ostatnio tak rozmyślałam nad podkładami w sklepie, przypomniał mi się ten nie pozorny kosmetyk Bell i bardzo miło go wspominam.
Nie pamiętam koloru,miałam go ponad rok temu,ale wiem,że super się stapiał z moją cerą i uwaga..naprawdę była matowa..
Chyba rozejrzę się za nim teraz..
mogę go polecić z czystym wspomnieniem..sumieniem ;-)