Isana, Nagellack Entferner (Bezacetonowy zmywacz do paznokci) (stara wersja)

Isana, Nagellack Entferner (Bezacetonowy zmywacz do paznokci) (stara wersja)

Zmywacz do paznokci bez zawartości acetonu. Zawiera cenny olejek oraz substancję natłuszczającą, szybko i dokładnie usuwa lakier.

bez acetonu

+ bezproblemowa aplikacja
+ delikatny
+ nie zawiera acetonu

Robił co miał robić

Jestem jak najbardziej za zmywaczami do paznokci z marki Isana. Przede wszystkim dlatego, że są bardzo tanie i łatwo dostępne. Powyższy zmywacz szybko zmywał lakier z paznokci i nie powodował podrażnień. Dodatkowo był wydajny i opakowanie było jak najbardziej okey.

z braku laku pasował

Pamiętam, że w drogerii chwilowo nie było zielonego zmywacza Isany i zakupiłam ten. Mniejsze opakowanie, inny kolor, niestety był intensywny zapach. Do torebki się nie nadawał, bo przeciekał. Zmywać, zmywał, nie szczypał.

Bardzo dobry w dobrej cenie

Po zmywacze tej marki sięgam bardzo często. Są one nie tylko niedrogie, ale jednocześnie skuteczne. Zmywają lakier bardzo szybko, bez niepotrzebnego pocierania. Do tego nie niszczą płytki paznokcia, która po użyciu nie jest matowa ani wysuszona. Zmywacz jest bardzo wydajny o nie posiada brzydkiego zapachu.

Zmywał

Zmywacz spełniał swoje zadanie, dokładnie zmywał paznokcie i wcale się przy tym nie namęczyłam. Nic nie piekło, nie podrażniał płytki paznokcia. Wcale aż tak mocno nie śmierdział jak na zmywacz. Był wydajny. Bez acetonu. Polecam!

Dobra jakość

Zmywacz do paznokci spełnia swoją funkcję. Jest delikatny. Dobrze domywa płytkę paznokcia. Nie posiada acetonu. Przyjemnie pachnie. Jest wydajny. Dostępny w Rossmannie, w niskiej cenie.

Działa!

Często sięgam po zmywacz Isana. Uważam, że spełnia swoje zadanie, czyli zmywa lakier bardzo dobrze ( nie trzeba długo walczyć, aby lakier zszedł), do tego nie niszczy płytki ani skóry w okół paznokci. Niestety zapach jest dość mocno "zmywaczowi" i drażni nozdrza . Do tego opakowanie jest niepraktyczne, zazwyczaj wylewam za dużo środka, przydałby się mniejszy dozownik. Jednak w tej cenie i dostępności produkt się sprawdza.

Zalety:
- dobrze usuwa lakier,
- nie niszczy paznokci i skóry,
- cena,
- dostępność.

Wady:
- zapach,
- opakowanie,

Jest najlepszy

Jest bardzo dobry!
Zauważyłam, że radzi sobie lepiej niż pozostałe zmywacze.
Kiedy mam dość trwały lakier lub kilka warstw, z którymi inny zmywacz sobie nie radzi - ten domywa idealnie.
Nie muszę trzeć milion razy paznokcia, żeby cokolwiek zmyć, bo ten szybko rozpuszcza lakier i po chwili płytka jest czysta.
Cena jak na taką jakość i pojemność jest bardzo niska.

Zmywacz nie dość, że świetnie domywa to nie wysusza skórek ani płytki paznokcia.

Jedyną wadą jest jego opakowanie. Bardzo nieszczelne i jeszcze nigdy nie wymarnowałam zmywacza do końca, ponieważ więcej niż połowa mi się wylała. Teraz już dbam o to, bo wiem, że temu pojemnikowi nie można ufać. W podróż radzę nie brać. Dwa razy wylała mi się praktycznie cała zawartość niestety... :(
Do samego produktu jednak nie mogę się doczepić.

Dobrze zmywa, ale bardzo wysusza

Zmywacz kosztuje grosze. Kupilam go skuszona niska cena. Jest dobry do doraźnego użycia. Przy dłuższym stosowaniu znacznie wysusza skórę rak i paznokci. Sprawił, że paznokcie zaczęły mi się rozdwajac i były słabe.

Całkiem okej :)

Niska cena przyciągnęła mnie do niego na zakupach. Jest to niewątpliwie bardzo dobry produkt, który radzi sobie z każdym typem lakieru. Po namoczeniu wacika długo pozostaje on wilgotny i nie trzeba brać kolejnej porcji zmywacza co wpływa pozytywnie na wydajność produktu. Używam go od dłuższego czasu i nie dostrzeglam żadnego negatywnego wpływu zmywacza na moje paznokcie. Zapach charakterystyczny dla większości zmywaczy.

Tani, a dobry

+ Zmywacz nie zawiera acetonu, przez co jest mniej szkodliwy dla paznokci
+ ma w skladzie olejek pielegnacyjny, ktory ma ochraniac i dbac o paznokcie
+ jest tani
+ dostepny w duzej i w malej butlece
+ ladnie i szybko zmywa lakioery roznych firm
+ latwo dospetny
+ wydajny

- zapach

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Idealne rozwiązanie dla kobiet z niskim budżetem

Nie trzeba zarabiać kroci, żeby móc pozwolić sobie na odrobinę luksusu i zadbać o paznokcie.
Kupiłam niedawno zmywacz z Isany, co prawda ten najmniejszy (50 ml), ale wcale mi to nie przeszkadza.
Nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce, jest naprawdę wydajny, BARDZO TANI i ekonomiczny.
Ogromnym plusem jest fakt,że nie zawiera acetonu. W zamian za to ma olejek pielęgnacyjny i substancje natłuszczające, mające za zadanie chronić płytkę paznokcia.
Zapach nie jest rewelacyjny - typowy dla taniego zmywacza do paznokci.

Jest przede wszystkim skuteczny i nie sprawia szkód, więc spokojnie mogę go polecić. :)
Jestem pewna, że na pewno się z nim polubisz :)

Maddi.

Używam tego produktu od: Miesiąca