Bioderma, Hydrabio, Rich Cream (Krem nawilżający o bogatej konsystencji)

Bioderma, Hydrabio, Rich Cream (Krem nawilżający o bogatej konsystencji)

Bioderma Hydrabio Riche Krem odżywczy to krem zawierający Aquagenium, kompleks, który pobudza działanie komórek skóry, reaktywuje naturalny proces nawilżenia skóry i pomaga zatrzymać wodę w jej powierzchniowych warstwach. Kompleks ten daje efekt nawilżenia, przywraca komfort skórze i sprawia, że staje się ona gładka, delikatna i odzyskuje swój blask. Krem jest hypoalergiczny, i nie zatyka porów. Krem o bogatej, kremowej konsystencji.

uniwersalne
hipoalergiczna
Struktura
bogate
krem
z pompką
<50ml

Krem nawilżający

Bardzo dobrze nawilża, szybko się wchłania. Krem jest biały, średnio gęsty i pachnie lekko kwiatowo. Dobrze sie rozprowadza, nie marze się, ani nie roluje. Krem jest świetny na lato. Bardzo dobrze współgra z makijażem. Super wygodne opakowanie. Polecam

Super nawilżenie

Konsystencja lekka. Pomógł mi zwalczyć przesuszoną skórę po zimie. Od dłuższego czasu jest nieodzownym elementem mojej pielęgnacji. Często stosuje go pod makijaż, nie obciąża cery. Polecam spróbować

Bardzo dobry krem apteczny

Krem bioder ma o bogatej konsystencji w wersji Rich jest dość delikatny mimo nazwy.Ja okreslilabum go jako lekki krem mocno nawilżający który szybko się wchłania nie pozostawiając lepiej warstwy na twarzy. Używam od 3 lat nie uczula nie zapycha nie podrażnia. Odkąd go stosuje zapomniałam co to wizyta u dermatologa. Bioderma pomogła ustabilizować jeżeli tak to mogę określić moja cerę,wyciszyć,zapobiegać przesuszeniu w okresie zimowym z czym borykałam się przez ogrzewanie.Serdecznie polecam ,cena wysoka lecz można znaleźć taniej online.

Hydrabio riche

Krem jest wydajny nie zostawia tłustego filmu na twarzy ani twarz nie jest po nim lepka. Jak na razie krem jest jednym z lepszych kremów które miałam. Nie podrażnia,ma lekki zapach i nawilża. Jednak mimo wszystko nie poradził sobie z moją cerą do końca bo mimo wszystko i tak mam jeszcze szorstką i suchą cerę po umyciu. Za taką cenę bardzo dobry efekt.
Kupiłam za 27zl bez promocji.

Fajny, ale ...

+ Zwłaszcza w połączeniu z serum z tej serii daje efekt naprawdę porządnego nawilżenia (na dzień). Nawet w sezonie grzewczym ;)
+ Nie podrażnia skóry ani nie zapycha (pomimo parafiny w składzie, z którą moja skóra niespecjalnie się lubi).
+ Wygodne i higieniczne opakowanie z pompką.
+ Bardzo wydajny - 2 pompki wystarczą na twarz oraz szyję.
+ W aptekach i sklepach internetowych można trafić na całkiem niezłe promocje.

- Mimo wszystko pozostawia taki tłustawy film na skórze. Nie byłoby to specjalnie problemem, gdyby nie to, że kompletnie nie nadaje się pod makijaż. Próbowałam z różnymi podkładami/kremami BB, z różnymi pudrami, z użyciem bazy i bez. Za każdym razem podkład "ślizga" mi się na twarzy. Nawet przy użyciu mojego ulubionego pudru ryżowego podkład ściera się przy każdym, choćby najlżejszym, dotknięciu.

Dobry krem

Kupiłam ten krem latem w aptece- bo był w promocji. Szczerze? Strzał w dziesiątkę. Ładnie nawilża i nie pozostawia tłustej warstwy. Przy mojej cerze skłonnej do wyprysków i swiecenia byłam pewna że to będzie kolejny krem który użyje i wrzucę do kosza. Nie zapycha , nie ma chemicznego zapachu.. przesuszona słońcem czy solarium( ale też skórę po zabiegach) też uratuje. Wart swojej ceny. Higienicznie zapakowany , z pompką . Krzywdy nie zrobi.

Całkiem dobry.

Mam cerę mieszaną więc zaryzykowałam kupując ten krem, zwłaszcza jeśli chodzi o konsystencje, bo moja skóra nie lubi takich. Mimo wszystko zużyłam krem do końca. Bardzo dobrze nawilża, szybko się wchłania, używałam małą ilość aby makijaż w ciągu dnia nie spłynął. Nie zapchał mnie, nie miałam uczucia przeciążenia na skórze. Może wrócę do niego ale raczej w okresie zimowym. Jak dla mnie dobry produkt.

Dobry nawilżacz

Jako posiadaczka cery suchej i naczynkowej szukam zawsze kremów delikatnych i skutecznie nawilżających. Krem Biodermy spełnia w 100% moje oczekiwania.
Krem znajduje się w plastikowym opakowaniu z wygodą i higieniczną pompka typu airless. Niestety przez opakowanie nie można kontrolować stopnia zużycia.
Krem jest wydajny, aby pokryć nim cała twarz wystarczą tylko dwie pompki. Stosowany codziennie wieczorem wystarczył mi na okolo 4,5 miesiąca.
Krem jest biały, średnio gęsty i pachnie lekko kwiatowo. Dobrze sie rozprowadza, nie marze się, ani nie roluje. Szybko się wchłania. Daje suchej skórze komfort i ukojenie, Zostawia delikatny film. Pomimo, że ma lekką konsystencję to można odczuć, że krem jest bogaty. Rano czuję, że skóra jest dopieszczona, zadbana, mięciutka i nawilżona.
Krem nie zapycha, nie powoduje powstawania niespodzianek. Nie podrażnia.

Ratunek dla suchej skóry!

Trafiłam na niego przypadkiem w Hebe! I postanowiłam go przetestować. Jestem posiadaczką suchej skóry i ten krem świetnie się u mnie sprawdził. Przede wszystkim bardzo dobrze nawilża moją skórę, a przy tym nie zapycha! Jest bardzo wydajny, a pompka sprawia, że nie mam problemu z wydobyciem produktu do końca. Krem zdecydowanie jest wart uwagi!
Ja stosuję go w wieczornej pielęgnacji, zdarzało mi się go użyć pod makijaż i tutaj także sprawdza się bardzo dobrze!
Polecam!

Idealny dla mojej skóry

Dla mnie jest on idealny, nie zapycha i nie czuje ciężkości na twarzy. Dość szybko się wchłania i dlatego mogę wykonać od razu makijaż. Przy moim AZS się sprawdza. Szczególnie że skóra moja wymaga głębokiego nawilżenia.

SUPER PRODUKT

KREM JEST ŚWIETNY, MA SUPER KONSYSTENCJĘ I DOBRZE SIĘ WCHŁANIA. U MNIE DOBRZE SIĘ SPRAWDZA W ZIMIE. UŻYWA GO CAŁA MOJA RODZINA. NIEDAWNO MOJA ŻONA ZNALAZŁA GO W SUPER CENIE WIĘC ZAPAS JUŻ ZROBIONY. GORĄCO POLECAM:)

Dobry dla wszystkich

Krem godny polecenia również dla mężczyzn. Dobrze nawilża, jest łągodny i daje uczucie komfortu. Można stosować również po goleniu. Konsystencja jest fajna, dobrze się wchłania, skóra po użyciu jest gładka. Daje poczucie komfortu.