Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Vis Plantis Helix Hand Care, Odmładzający balsam naprawczy z filtratem śluzu ślimaka `Acai i malina moroszka` 

4,4 na 55 opinii
80% kupi ponownie
Product wycofany
Przeglądasz produkt, który nie jest już dostępny na rynku, w związku z tym nie możesz dodać nowej opinii o tym produkcie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,4 na 5
Kupi ponownie: 80% osób
  • Kiia
    Kiia
    4 / 5
    11 kwietnia 2020 o 1:40
    Skuteczny
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Zakupiłam go sobie do pracy, gdyż szukałam czegoś z pompką, bo to forma zdecydowanie bardziej praktyczna niż krem w tradycyjnej tubce. Zależało mi na czymś w nieco większym opakowaniu niż 100 ml. Okazało się, że znalezienie czegoś takiego może sprawić nie lada problem. Wreszcie wypatrzyłam sobie ten krem. Cena jak na tak duże opakowanie okazała się nadzwyczaj korzystna. Co do samego produktu, nie miałam jakiś większych wymagań. Nie mam z natury przesuszonej skóry dłoni. Potrzebowałam jedynie czegoś co będzie pełniło funkcję ochronną po umyciu rąk. Zasadniczo nie mam mu zbyt wiele do zarzucenia. Balsam świetnie się rozprowadza, a moje dłonie po jego użyciu są miękkie, gładkie i zregenerowane. Poza tym dobrze działa na paznokcie. Dzięki niemu są elastyczne i się nie łamią. Doszłam jednak do wniosku, że to produkt, który zdecydowanie lepiej sprawdzi się w domowej pielęgnacji niż w pracy. Wynika to z tego, że balsam dosyć długo się wchłania. Zazwyczaj nie toleruję takich kremów, ale odpowiedni poziom nawilżenia oraz korzystny wpływ na moje paznokcie sprawił, że mimo wszystko bardzo się z nim polubiłam. Tym bardziej, że jest bardzo wydajny i chociaż używam go już od paru miesięcy to końca nie widzę.
    Zalety:
    • dobrze się rozprowadza
    • ma fajne opakowanie
    • nawilża i chroni skórę rąk
    • wygładza
    • cena
    • bardzo wydajny
    Wady:
    • za długo się wchłania
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Arendta
    Arendta
    5 / 5
    9 czerwca 2019 o 10:35
    Warty uwagi
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Balsam kupiłam z tego powodu,że szukałam takiego, który będę mogła postawić zaraz obok mydła przy umywalce. Wybrałam ten produkt i jestem naprawdę miło zaskoczona. Balsam odpowiednio nawilża, stosunkowo szybko się wchłania, pozostawia warstwę ochronną, tak jak zapewnia producent. Idealnie sprawdza się po tym jak skóra miała kontakt z produktami do sprzątania (np. płyn do mycia naczyń). Idealnie nawilża suchą skórę. Zimą skóra po zastosowaniu produktu nie staje się spierzchnięta i nie pęka pod wpływem warunków atmosferycznych. Miałam trochę obawy,że będzie nieprzyjemnie pachniał,ale moje obawy minęły po pierwszym zastosowaniu. Balsam pachnie delikatnie, zapach jest prawie niewyczuwalne, więc nie dominuję nad innymi zapachami na naszej skórze. Opakowanie z pompką jest dużym plusem, bo nie tracimy czasu na odkręcanie zakrętek itd. Produkt nakłada w odpowiedniej ilości. Jak dla mnie opakowanie mogłoby być troszkę węższe i wyższe, ze względu na to,że mam mało miejsca przy umywalce oraz byłby zbliżony kształtem do mojego dozownika na mydło.
    Zalety:
    • nawilża
    • wygładza
    • tworzy warstwę ochronną
    • chroni przed warunkami atmosferycznymi
    • delikatnie pachnie
    • wchłanianie
    • opakowanie
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 17 listopada 2018 o 12:59
    Delikatny zapach. Jestem zadowolona.
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Delikatny kremik do rąk. Łagodzi moje suche dłonie. Nawilża, pachnie cudnie. Na długo wystarcza. Opakowanie z pompką jest bardzo wygodne. Cena idealna jak na taki krem. Pierwszy raz zdecydowałam się na produkt z tej firmy i nie żałuję. Kiedyś miałam już produkt z śluzem ślimaka, ale nie byłam z niego taka zadowolona jak z tego kremu. Trochę długo wchłania się w skórę, ale mi to nie przeszkadza. Polecam !
    Zalety:
    • Pompka, cena,zapach,działanie.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 4 października 2018 o 18:44
    W porządku
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kosmetyk ma wygodne opakowanie w pompce i jest wydajny, ma przyjemny delikatny, zapach, szybko się wchłania, nie pozostawia uciążliwego i tłustego filmu na rękach, nawilża i odżywia skórę dłoni, a także poprawia stan paznokci. Polecam!
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 20 sierpnia 2018 o 10:08
    Warto kupić
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupiłam ten balsam, ponieważ dużo dobrego słyszałam o śluzie ślimaka i nie zawiodłam się. Skóra dłoni jest nawilżona i gładka. Zapach delikatny. Dobrze rozprowadza się na dłoniach i szybko wchłania, więc dłonie po użyciu nie są nadmiernie tluste. Lekka formuła. Dozownik z pompką sprawia, że krem starcza na długo. Dla mnie bardzo fajny kosmetyk wart swojej ceny.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W aptece
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.