Escada, Tropical Punch EDT

Escada, Tropical Punch EDT

Bardzo soczysty, owocowo - kwiatowy zapach, w którym na pierwszy plan wysuwa się woń hibiskusa gwinejskiego, frezji i nuty egzotycznych owoców, takich jak papaja, gujawa, pitahay(zwana także owocem smoka), granat i brzoskwinie. W bazie zapachu pobrzmiewa piżmo dodające mu jeszcze więcej zmysłowowści i ciepła. Tropical Punch, jak sugeruje jego nazwa, przypomina letni koktajl z egzotycznych owoców, idealny na upalne, letnie dni. Jest słoneczny, radosny i słodko-szalony.
Buteleczka idealnie oddaje ideę zapachu, poprzez zestawienie kontrastowych kolorów, kojarzących się ze słodyczą tropikalnych owoców i żarem słońca na podzwrotnikowej plaży.

Cena: ok. 130 zł za 30 ml

legendy czar;)

Jak słuchałam i czytałam jakie to kiedys Escada robiła zapachy to załowałam, ze sie nie urodziłam 20 lat wczesniej;) Ale tak było tylko do czasu poznania kilku starych zapachów. Tropical Punch absolutnie nie podbił mojego serca;) Zapach jest mało słodki. Jest wręcz kwaśny. Sa to takie kwaskowate kwiatki... Nic zachwycającego.. Nie rozumiem jak ktos mógł szlaec na punkcie tego zpaachu...
Flakonik Escadowy ładny choc rozowy... ;)

Ilość zużytych opakowań: próbka

Soczystość owoców na lato

Dziewiąta z kolei sezonówka Escady. Eksplozja egzotycznych owoców, jednak nie tak słodka jak można się tego po Eskadzie spodziewać. Tropical Punch jest zapachem raczej "wytrawnym", całkiem jak wermuth z sokiem owocowym - dobrze chłodzi w najbardziej upalny dzień. Zapach bezpretensjonalny i uroczy. Jednak nie powtórzę tego zakupu, bo jest tyle innych, ciekawych.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 50 ml

to już lato :)

No tak, to już lato, a jak parne, gorące wieczory, to i Escada Tropical Punch :) Intensywne, soczyste, nawet bym powiedziała, że przyciężkawe. Na dzień na pewno nie, ale wieczorem .... mhhh. To lato w pełni, z powietrzem nasyconym intensywnymi zapachami tropikalnych kwiatów. Plaża, morze szumiące i te obłędne aromaty. Tak pachną wakacje w tropikach. Taki wieczór, kiedy po upalnym dniu, nareszcie wszystko czuć. Według mnie to są jednak perfumy bardziej dla brunetek, więc dlatego ja, blondyna, tylko je czasami latem i tylko bardzo gorącym, wyjątkowo, lubię mieć na sobie :) Używam tego produktu od: hmmm .. nie pamiętam :)

pycha :)

Przecudowny miź egzotycznych zapachów. Mimo ze słodki to jednak nie jest duszący :) W szre dni w mgnieniu oka przenosi na palmiaste plaze Hawaiów.

mniaaaam

aaah mój ulubiony zapaszek:) szkoda, że z serii limitowanej, nie jest już raczej dostępny w naszych perfumeriach, jednak udało mi się go kupić przez amerykańską stronkę i jestem cudownie wręcz szczęśliwa:))))))
zapach przypomina mi słodkie chwile, kiedy byłam małą dziewczynką:) kojarzy się z gumą balonową, latem, owocami, pachnie tak słonecznie, słodko, lecz nie jest duszący, a przeciwnie-świeżutki
używam jak najczęściej, bo wprawia mnie w radosny nastrój:)

na kolorowe wakacje

Mily, bezpretensjonalny i radosny wakacyjny zapach z wyraznie wyczuwalna nuta brzoskwini. Nie jest to moze arcydzielo perfumiarstwa, ale... od zapachu Tropical Punch az chce sie wyskoczyc na wieczorna impreze na plazy :) Jest tak milutki, ze moze nawet sie kiedys skusze :)

letnia przygoda

Lubię letnie, słodko-owocowe Escady. Są może trochę landrynkowe, trochę kiczowate i trochę ulotne, ale idealnie pasują do słońca, wakacji i beztroski. A zapachy owoców kuszą nie tylko do jedzenia...Co do opakowania - to Escada jest konsekwentna - ja nie mam nic przeciwko takim kształtom i kolorom...tylko że niektóre buteleczki są nazbyt chwiejne i często się przewracają!

na upalne dni!

na upalne letnie dni, hmm.. najlepiej na wczasy :-), dyskotekę, zabawę.. :-), na randkę w wesołym miasteczku, na spacer z lizakiem w ręce..zapach jest słodki, ale nie duszny [może dzięki przewadze owocowych a nie kwiatowych akcentów], ..."tropikalny poncz" pachnie "marzeniem o egzotycznych wakacjach", trochę jak owocowa guma balonowa, trochę jak słodki napój owocowy.. tyle, że jest bardzo zmysłowy.co do butelki. jest nieładna, ale.. bardzo pasuje do klimatu jaki wytwarzają perfumy, klimatu zabawy, beztroski dlatego przyznaję, aż 3 gwiazdki :-)

pychota!

jak na razie mój ulubiony wakacyjny zapach.tak smakowity,że chciałoby się go schrupać.udało mi się oczarować nim całe moje otoczenie.jak dla mnie-miłośniczki ciepłych słodkich zapachów,niezbyt entuzjastycznie odnoszącej się do zapachów zielonych, czy ozonowych, takich typowo letnich- to idealny kompromis.mam swieżość i mam słodycz.
zużylam jedno opakowanie.flakonu nie uważam za specjalnie brzydki.jest kiczowaty, ale bardzo w tym uroczy.do twarzy temu zapachowi z tym flakonem. ;)

typowa escadowa sztampa

w miare, jak sie starzeje ;) escada zaczyna irytowac mnie powtarzalnoscia swoich pseudolimitowanych edycji - owocowe kompozycje w klimacie dezodorantu dla nastolatek nie sa juz w stanie mnie niczym zachwycic, wydaja mi sie plaskie, bez pomyslu

jak fanta egzotyczna:-)

Te perfumki pachną zupełnie jak Fanta Egzotyczna:-) tzn nawet ładnie. Niestety zdążyły mi się juz znudzić i nie bardzo mogę je zużyć do końca, a próbuję już od roku:-( Zapach jest słodki, mocno owocowy, bardzo dobry na upalne lato. Trzyma sie raczej średnio. Koszmarne jest opakowanie-te kolory i w dodatku ten kształt serducha w centrum. Bleeee, w życiu nie miałam tak koszmarnego flakonika. Kupiłam je jednak, bo zapach naprawdę mnie urzekł przy pierwszym powąchaniu, a miałam okazje nabyć go taniej. Polecam, je więc gorąco dla krótkowidzów;-)