KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 39% osób
    inwytka
    18 lipca 2011 o 13:04
    fajna pianka
    Piankę poleciła mi koleżanka i nie zawiodłam się na niej (na piance :P). Z racji tego, że w 2009 roku nie miałam żadnych problemów skórnych, to trudno mi ocenić, czy pianka dobrze oczyszczała - ja w każdym razie byłam zadowolona. Sama forma tego produktu mi się podobała - pianka, która jest delikatna dla twarzy i nie podrażnia. Żadnych nieprzyjemnych problemów nie miałam po niej, żadnego ściągnięcia twarzy, podrażnienia czy wysypu krostek, więc uważam, że to dobry produkt. Nie wiem czy kupię, ponieważ dawno nie widziałam tej pianki, być może ją wycofali. Chociaż mogę się mylić. Używam tego produktu od: używałam podczas lata 2009 Ilość zużytych opakowań: jedno

Kiriko
    4 czerwca 2010 o 9:37
    Mój ulubieniec
    Mam cerę wrażliwą, dość suchą, ale skłonną do zapychania. Ta pianka świetnie na nią działa. Plusy: + lekka, delikatna konsystencja; + brak SLS i środków zapachowych (pierwszy raz spotykam się z kosmetykiem, który NAPRAWDĘ nie ma żadnego zapachu); + nie maluję się, więc nie wiem, jak z demakijażem, ale po całym dniu ta pianka świetnie oczyszcza mi cerę; + nie podrażnia, wręcz koi wrażliwca; + niezwykle wydajna (myję nią twarz raz dziennie i jedno opakowanie starcza mi niemal na rok!) Minusów nie zauważyłam. Edit: Po pewnym czasie jestem zmuszona odjąć półtorej gwiazdki ze względu na to, że pianka nie oczyszcza tak dobrze, jak moja skóra tego potrzebuje. Po trzech latach użytkowania dorobiłam się wysypu zaskórników w strefie T. Jednak inne jej aspekty poza dogłębnym oczyszczeniem (którego z resztą producent wcale nie obiecuje) są bez zarzutu. Używam tego produktu od: marzec 2008 Ilość zużytych opakowań: 2

fee
    9 kwietnia 2010 o 22:52
    lubie ja
    Zawsze wracam do tej pianki po nieudanych przygodach z innymi preparatami do mycia twarzy,bo wiem, że nie podrażni i nie wysuszy mojej wrażliwej cery. Poza tym lubię czuć na twarzy jej delikatną, piankową konsystencję. U mnie średnio radzi sobie z makijażem oczu, ale od tego są płyny i mleczka. co mnie do niej jeszcze przekonało to to,że nie ma SLS i jest bezzapachowa. Warto spróbować,bo na pewno nam krzywdy nie zrobi. Używam tego produktu od: dwóch lat z przerwami na testowanie innych kosmetyków do mycia twarzy Ilość zużytych opakowań: 6

countrysia
    16 lutego 2010 o 7:55
    Przyjemny zakup
    Pianka jest bardzo przyjemna w użytkowaniu. Już sama konsystencja może umilić czas spędzony na demakijażu. Z makijażem radzi sobie nieźle, gorzej z okolicami oczu. Trochę je podrażnia. Obecnie po zużyciu tego produktu przestawiam się na zmywanie twarzy olejkami z BU. Obecnie pianka to mój drugi etap oczyszczenia twarzy po nałożeniu mleczka,a po piance jeszcze płyn micelarny. Dzięki temu mam pewność, że skóra jest domyta. Niemniej jednak polecam zakup do przetestowania. Ja tak zrobiłam i nie żałuję. Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Meewa
    21 października 2009 o 11:02
    Łagodne oczyszczenie
    Bardzo przypadła mi do gustu ta pianka. Jest łagodna dla skóry, po jej użyciu nie mam uczucia ściągnięcia, ani żadnych piekących niespodzianek. Dokładnie zmywa resztki makijażu i gdy jej użyję wreszcie mam poczucie czystej i "domytej" twarzy. Jest również całkiem wydajna. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2

Miss O Club
    19 października 2009 o 17:13
    3 / 5
    Rewelacji nie ma, ale pianka przyzwoita. Po paru tygodniach stosowania zaczęła mnie ściągać. Dobrze oczyszcza. Wydajna to ona specjalnie nie jest, ale da się przeżyć. Reasumując: warto spróbować. Używam tego produktu od: kilku tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

twiggy89
    15 października 2009 o 21:58
    b. dobra
    Stosowałam ją przed rokiem, ale pamiętam że dobrze sie spisywała. Największą zaletą było to, że z łatwością zmywała makijaż i oczyszczała cerę, a także wydajność. Używam tego produktu od:roku Ilość zużytych opakowań:1

Nathi
    11 sierpnia 2009 o 10:20
    świetna!
    Do zakupu tej pianki skłoniło mnie wcześniejsze korzystanie z żelu o mycia twarzy, który podrażnił moją skórę, mimo że nie mam dużej skłonności do alergii. Po użyciu tej pianki byłam bardzo zaskoczona jej delikatnością i tym, że daje uczucie zmiękczenia skóry. Następną jej zaleta jest wydajność: 1/4 opakowania starczyła mi na pół roku ;D Jedynie słabo radzi sobie z trwałym podkładem, trzeba jej użyć więcej i nieco mocniej pocierać. To jej jedyny minus i właśnie dla tego zdecydowałam się na zakup innego specyfiku.Używam tego produktu od: 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1

acerola
    4 sierpnia 2009 o 11:38
    zaskakująca
    Kupiłam tą piankę, gdy w mojej drogerii zabrakło specyfiku, którego zwykle używam. I muszę przyznać, że zrobiła na mnie tak dobre wrażenie, że chyba zostanę przy niej na dłużej. Po pierwsze - naprawdę dobrze oczyszcza, dokładnie zmywa makijaż (przy czym - nie używam kosmetyków wodoodpornych) i filtr. Po drugie - nie uczula, nie podrażnia skóry i oczu. Po trzecie - jest wydajna. Jedno "pompniecie" wydobywa wystarczającą ilość produktu na umycie skóry bez makijażu, dwa - na pełen i skuteczny demakijaż (nie maluję się codziennie). W efekcie - w ciągu trzech tygodniu zużyłam trochę ponad 1/4 opakowania! Polecam do wypróbowania. Używam tego produktu od: trzech tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

MoulinRouge1992
    26 lipca 2009 o 16:35
    bardzo dobra pianka :)
    kupilam tą pianke jakiś tydzien temu.. od tego czasu codziennie jej używam. Dobrze usowa pozostalosci z makijazu.skóra twarzy jest widocznie gładsza.Dobrze nawilża.Mam nadzieje ze bedzie równie dobrze wydajna:) Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: w użyciu pierwszego opakowania

bw22
    17 lipca 2009 o 23:34
    polecam
    Bardzo dobra, delikatna pianka do mycia twarzy. Świetnie zmywa makijaż (tusz, podkład, cienie) oraz inne zanieczyszczenia, nie podrażnia cery i oczu. Po zastosowaniu pianki skóra twarzy nie ściąga się, nie przesusza, nie przetłuszcza, nie pojawiają się pryszcze i zaczerwienienia. Po zastosowaniu mam uczucie świeżości. Pianka nadaje się do cery tłustej i mojej mieszanej, stanowczo lepsza od mleczek, żeli itp. Mało wydajna i to chyba jedyna wada tego produktu. Używam tego produktu od:miesiąc Ilość zużytych opakowań:1

Jemiołka
    6 kwietnia 2009 o 12:37
    bardzo dobra
    Z pianką tą zaprzyjaźniłam się około miesiąca temu. Użytkuję ja pospołu z mamą i wciąż mamy 1/4 opakowania, czyli z wydajnością nie jest najgorzej. Pianka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest produktem bardzo delikatnym. Zero podrażnień, zaczerwienienia czy szczypania. Mama ma cerę naczynkową, nie podrażnia jej buzi przy myciu. Maluję się symbolicznie, więc ze zmyciem twarzy nie mam żadnego problemu. Zmywa z buzi wszystko, trochę podkładu, resztki pudru, odrobinę khola i tusz niewodoodporny, czasem jakieś cienie prasowane albo sypkie. Po zmyciu pianki mam zawsze zwyczaj przetrzeć twarz hydrolatem, wacik jest czysty, więc uznaję, że pianka robi co ma robić, czyli oczyszcza. Cenię ją za brak agresywnych detergentów i brak wysuszenia skóry, nawet przy bardzo twardej wodzie. Skóra jest po jej użyciu gładka, nieściągnięta, bez zaczerwienienia. Stosunek jakości i pojemności do ceny zadowalający. Polecam Używam tego produktu od: 4 tygodni Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Vegusia
    28 lutego 2009 o 14:59
    Delikatność ponad wszystko
    Druga pianka Lirene, ktora zrobiła na mnie duże wrażenie... Kosmetyk jest mega delikatny - nie podrażnia, nie wysusza, nie ściąga skóry i w dodatku jest bezzapachowy. Ma przyjazny, łagodny skład, w dodatku z pantenolem (na wysokim miejscu w składzie), dlatego wręcz nawilża. Bardzo przyjazny produkt. Średnio wydajny (nieco mniej niż pianka do cery wrażliwej). Cena i wygodne opakowanie to również atuty tego produkty. Moje jedyne zastrzeżenie - pianka mogłaby lepiej oczyszczać skórę. Za to obniżam ocenę o jedną gwiazdkę, chociaż powinnam przyznać trzy gwiazdki, lecz mam cerę mieszaną, a kosmetyk z zalożenia jest do cery suchej, wrażliwej. Dlatego też serdecznie polecam wyprobować osobom z takową cerą. Używam tego produktu od: około 2,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

sss7
    11 stycznia 2009 o 23:38
    3 / 5
    sama nie wiem :/
    Po jej użyciu, mam wrażenie niedomycia twarzy, dlatego zawsze myje jeszcze raz. Po drugim razie juz jestem zadowolona. Stąd pianki szybko ubywa. Faktycznie uczucie ściągnięcia po jej użyciu nie występuje. Co jest dla mnei duzym plusem. Zapach bardzo dziwny, raczej niemiły, ale to plus, że kosmetyk nie jest sztucznie perfumowany zważywszy na to, ze przeznaczony jest dla wrażliwców. Opakowanie przyjemne i widac ile jeszcze zostało Używam tego produktu od: miesiaca Ilość zużytych opakowań: 3/4
    Używa produktu od:kilka miesięcy

Motylek1983
    8 stycznia 2009 o 19:53
    W porządku!!
    Bardzo dobry produkt, jednakże jakbym miała wybrać to wybrałabym również piankę Lirene tylko, że do cery naczynkowej. Pianka ta delikatnie myje i ja przy mocniejszym makijażu musiałam zastosować ją co najmniej 2 razy. Ale i tak robię to przy większości żeli. Pianka nie podrażnia, ale lekko wysusza. Była ku mojemu zaskoczeniu tak samo wydajna jak żele. Cena też do przejścia. Jednakże jej już nie kupię, bo znalazłam lepsze produkty do mycia twarzy.Używam tego produktu od: używałam ok. 3 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1

paradiso perduto
    2 stycznia 2009 o 11:52
    5 / 5
    suuuper
    wada tej pianki jest jej mala wydajnosc za co odejmuje gwiazdke. poza tym slabo sie pieni, co daje mi poczucie, ze buzia jest niedomyta, ale po przetraciu wacikiem nasaczonym tonikiem-czysciutki. radzi sobie z makijazem, nie wysusza, nie podraznia, mysle,ze dobra dla kazdej cery bo mam i troche tlusta, i sucha, podrazniona.Używalam tego produktu przez miesiac Ilość zużytych opakowań:1 zmniejszalam ilosc dozowanej pianki i musze przyznac ze kolejne opakowanie starczylo mi naprawde na dlugo. to ze slabo pieni swiadczy o lagodnosci. bardzo polecam. sklad baaardzo podobny do drozszej pianki sensilium z eris aptecznej. efekt podobny. polecam!

trucizna007
    11 listopada 2008 o 17:03
    4 / 5
    dobre, ale bez zbytnich efektó
    szukałam czegoś do mycia twarzy, mojej naczyńkowej, suchej i wrażliwej cery. zdecydowałam się na wrażliwą, bo do suchej chyba nie było, a o naczyńka zdecydowałam zadbać kremem aptecznym. pianka jest przyjemna, miło się nią myje i nie zostawia takiego uczucia suchości, jak to w przypadku reszty pianek :kwasny: widać, że działa, jest taka puszysta :D i ogólnie "fajna". chyba jako pierwsza mi nie szkodzi i ochrania buzię. żałuję, że jakoś specjalnie nie oddziałowywuje... ale duży plus, że jest do cery wrażliwej i sprawia, że można pomyśleć iż ma się cerę normalna ;) 4+ Używam tego produktu od:września(2 miesiące) Ilość zużytych opakowań:1(w trakcie)

kaemka
    25 października 2008 o 11:44
    Mocna czwórka
    Bardzo dobra pianka do mojej tłustej cery. Bez problemu zmywa makijaż, w tym tusz niewodoodporny, przy czym nie szczypie w oczy. Nie podrażnia cery wrażliwej po stosowaniu atredermu. Wydajność średnia, ale można jej to wybaczyć, no i jest bez SLS. Polecam. Używam tego produktu od: kilku tygodni Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze