Avon, Prowl EDT

Avon, Prowl EDT

Oryginalny, wspaniały zapach z kategorii leśno - orientalnej. Wyróżniający spośród innych - jakby lekko drapieżny i niebanalny.

Z pazurem, ale jednocześnie cieplutki

Za późno się zorientowałam, kiedy ta woda była wycofywana, kupiłam wtedy flakonik w jakiejś mega promocji a po jakimś czasie okazało się, że są już niedostępne. Niedawno kupiłam dwie buteleczki, cena mega ale już nie w promocji:) jednak musiałam je mieć ponieważ mam z nim bardzo miłe wspomnienia. Zapach jest tak jak opisują inne wizażystki - drapieżny ale za razem ciepły ,taki herbatnikowy:). Ma w sobie to coś, jak magnez- przyciąga, Myślę jest to raczej zapach na noc ponieważ jest z rodzaju tych cięższych i raczej dla Pań odważniejszych, które wiedzą czego chcą. Na pewno idealnie nadaje się na jesień i zimę. Kojarzy mi się z cieplutkim sweterkiem i szaliczkiem oraz poczuciem bezpieczeństwa, gdy na dworze zimno i mokro.

Używam tego produktu od: Dawna, teraz na nowo
Ilość zużytych opakowań: kiedyś 1 teraz zaczęłam nową

Slodka noc grudniowa ....

Zupelnie nie rozumiem, dlaczego Avon wycofal ten zapach, bo byl naprawde ladny.

Cieply, slodki, troszke herbatnikowy ale z jakims delikatnym pazurkiem.
Kojarzy mi sie ze spacerem w grudniowy wieczor. Pada snieg, jest bardzo bardzo cicho, mroz skrzypi pod butami....Mam na sobie futerko i wtulam nos w szal pachnacy Prowl.

Ilość zużytych opakowań: 2 po 50 ml

ciepły i seksowny

Jeden z niewielu orientalnych zapachów ktory nie narzucał się otoczeniu, zwracał uwagę płci przeciwnej a i wśród pań miał wiele zwolenniczek. Niestety wycofany, natomiast takie potworki jak far away dalej straszą...

Używam tego produktu od: x lat temu

dlaczego?

Od dawna tego zapachu nie ma już w katalogu, a do dzisiaj pamiętam jaki był śliczny...Zupełnie wyjątkowy, ciepły, złożony, seksowny...Rzeczywiście "prowl";)
Dlaczego go wycofano? Przecież niektóre avonowe zapachy potrafią przetrwać lata, jak Far Away czy Celebre...Może uda mi się dorwać flaszkę na allegro kiedyś??Stąd opcja "nie wiem"...

Używam tego produktu od:wiele lat temu
Ilość zużytych opakowań:testy

Dlaczego zniknął? :(

Nie kupię, bo już go nie ma... :(
Zapach z charakterem.
Troszkę ciężki, bardzo zmysłowy i seksowny... Zdecydowanie nie dla wszystkich.
Raczej dla kobiet, które chcą pozostać długo zapamiętane.
Idealny na randkę i wieczór we dwoje...
Nie ma go... może kobiety się go bały?
Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: próbka

taka kokietka

Owszem zapach ciekawy,intrygujący,dosyć trwały,idealny dla zdecydowanej kobiety (eee to raczej nie ja:-)Nadaje sie bardziej na jakąś randkę niż do użycia na każdy dzień powszedni.Ale stosowałam go i nawet trochę lubiłam.W każdym razie wyeksploatowałam 1 opakowanie,co w przypadku zapachów avonu to duży sukces...

Używam tego produktu od:dawno

Szkoda, że już go nie ma

Zgadzam się z moją poprzedniczką. Bardzo ciekawy oryginalny zapach, dośc trwały i najlepszy ze wszystkich AVON-owskich zapachów. Żałuję, że już jest niedostępny. Chętnie bym go znowu kupiła, gdyby się pojawił ponownie.

Używam tego produktu od:

czemu gorsze zostały?

wycofany!!!???- choć nie powinien być wycofany- był nietypowy- a avon i jego słodycz jest już nudna- a prowl miał charakter- mocny zapach, nic z rodzaju kwiatowego i o to właśnie chodziło że nie każda chce pachniec jak różowy kwiatek.:) Prowl- nie był dziecinny i nie był milutki ale był dziko-ostro-gorący-... no ale cóż bye bye prowl :)

Używam tego produktu od:kilka lat

... kwestia gustu ...

No więc to jest typowy zapach dla brunetki, ostry, z pazurem, zdecydowanie nie dla mnie :) W ogóle w moim domu nie uzyskał aprobaty, to też pełnnowymiarowy produkt nie znalazł się na półce. Ale niegdyś byłam dystrybutorem kosmetyków Avon i wiem, że owa woda toaletowa trafiła idealnie w niektóre gusty, a jako że o gustach się nie dyskutuje, to ..
Co więcej, zapach rozwijał się całkiem przyjemnie, a do tego był diabelnie trawały.

Wycofana z oferty dość dawno.

Używam tego produktu od: --
Ilość zużytych opakowań: próbka

Szkaradztwo.

Nie wiem co mnie kopnęło, żeby kupić tę wodę, chyba oferta Demo. Pomyłka życia. :/
Zapach jest duszny, ciężki i świdrujący, po chwili zamiast się rozwinąć przechodzi w coś co przypomina mi wypachnione spocone ciało.
Nie rozumiem jak kobieta może chcieć tak "pachnieć"?!
Tragedia. Nawet dezodorant jest okropny - zwykle dezo tłumi zapach potu, ten jakoś tak się z nim łączy, że efekt jest nie do wytrzymania.
Fe.

Używałam tego produktu: chwilę
Ilość zużytych opakowań: kąsek jednego

dlaczego go wycofali??????????

Mój ukochany zapach: ciepły, tajemniczy, niebanalny...Uwielbiam takie orientalne zapachy. Niestety. Avon jak to Avon, jak ma coś fajnego w ofercie, to albo to "udoskonali" albo wycofa. Tak jak wycofał ten zapach, dając w zamian nowe banalne perfumki....I na facetów też działał.

Używam tego produktu od:dawno temu używałam

nie mogę go nie mieć

ze wzgledu na dobro ludzkości muszę mieć ten kosmetyk w kosmetyczce zawsze
jeździ ze mną wszędzie,zawsze leży pod ręką
bardzo podoba się mojemu TŻ-pewnie przez skojarzenie z naszymi pierwszymi randkami.. jakies 4 lata temu:)

zapach raczej nie na dzień,mocny i ciężki, słodki ale przebogaty

przede wszystkim-ciepły, rozgrzewa ciało i duszę, poprawia mi humor, choć 100x bardziej chyba ceni go moj TŻ

do buteleczki nic nie mam-kupuję zapach dla zapachu:)
bardzo mnie zdziwiło,że nie znalazłam go w dziale kosmetyków zapomnianych, podczas gdy juz w ubiegłym roku miałam problem z jego dostaniem(ale sie udało:D)Używam tego produktu od:4 lata
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3