RoC, Retinol Anti-Cellulite

RoC, Retinol Anti-Cellulite

Specyfik w postaci żelu o lekkiej konsystencji, o potrójnym działaniu :
- redukującym efekt "skórki pomarańczowej" - aż do 45%
- trwale ujędrniającym
- intensywnie nawilżającym przez 24 godziny.
Formuła tego kosmetyku oparta jest na unikalnym połączeniu Retinolu (wykorzystywanego do redukcji cellulitu jedynie przez RoC) i kompleksu C.E.D. (czterech aktywnych składników zamkniętych w mikrosferach dla precyzji działania). Producent obiecuje, że już po jednorazowej aplikacji odczuje sie wrażenie świeżości, miękkości i komfortu skóry. Formuła minimalizująca ryzyko alergii. Pomysłowe opakowanie - zewnętrzne opakowanie zawiera w środku aluminiową torebkę pod ciśnieniem. Dzięki temu można aplikować specyfik w dowolnej pozycji (tzn. trzymając "do góry nogami" nie będzie problemu z wyciśnięciem nawet resztki kosmetyku).

Zawiodlam sie :)

Zawiodlam sie na tym produkcie.
Nic mam wielkich problemow ze skora wszak jednak zawsze lepiej zapobiegac niz leczyc :)
Stanowczo mam po nim gladka skore, przyjemna w dotyku jednak nic pozatym. Nie sadze aby cokowlwiek dzialal a przynajmniej na mnie. Piekny zapach.

Używam tego produktu od: 2miesiecy

Pozostawia lepką warstwę

Liczyłam na wiele ze względu na retinol w składzie.Nie zauważyłam żeby zmniejszał cellulit ale za to też nie zauważyłam pogorszenia.A wiadomo że raczej kosmetyk nie zlikwiduje cellulitu.Skóra jest gładka i bardziej elastyczna.To duży plus.Ale jest coś co doprowadza mnie do szału.A mianowicie lepka warstwa która powoduje efekt przyklejania się ubrania do skóry.
Nie wiem czy kupie ponownie.Jeśli już to na pewno nie ze względu na działanie antycellulitowe.Zapach mi się podoba.Przypomina świeżego ogórka.

Używam tego produktu od:m-ca

Pomógł

+ zredukował cellulit. Był to mój pierwszy kosmetyk na cellulit i podczas używania zredukował go, aż nie mogłam wyjść z podziwu.
+ dobra konsystencja
+ kolorek ;)

+/- średnio wydajny

- efekt nietrwały. Gdy przestawałam go używać choćby na dwa dni - cellulit wracał.
- cena

Nie wiem, czy kupię ponownie, bo cena jest dla mnie wysoka, ale będę go szukać :)

Używam tego produktu od: miesiąca, może więcej
Ilość zużytych opakowań: połowa (bo miałam odlewkę)

Zdecydowanie mój KWC

Najbardziej skuteczny preparat do redukcji skórki pomarańczowej i wyszczuplania. Przy czym jest to prawdziwa przyjemność, a nie walka, jak w przypadku innych kosmetyków.
Bez masażu, bez wysuszania czy ściągniętej lub lepiącej się skóry. Bez podrażnionych naczynek. Ujędrnienie, nawilżenie, wygładzenie. Do tego wspaniałe i wygodne opakowanie.W moim przypadku nastąpiła redukcja celullitu o dwa stopnie, przy czym bez stosowania żadnych diet ani uprawiania sportu. Po pół roku używania regularnie dwa razy dziennie (kupowany w promocyjnym dwupaku i bardzo wydajny specyfik) moje uda schudły 3,5 cm w obwodzie każde, aż mi się prześwity porobiły ;-))
Smarowałam też brzuch, łydki i inne rejony newralgiczne z identycznie wspaniałym skutkiem. Odpowiadał mi także zapach i konsystencja. Jednym słowem kosmetyk dla leniwych ale systematycznych :-)
Niestety od ponad roku nie udaje mi się go kupić na terenie naszego kraju, firma wycofała się z polskiego rynku. Po kilku fatalnych wyborach pozostałam przy Elancylu, ale żeby uzyskać podobne rezultaty (nie identyczne niestety) trzeba dołożyć dietę, CLA i ćwiczenia, więc chyba wyszło mi to na zdrowie ;-))

Używam tego produktu od: używałam około roku
Ilość zużytych opakowań: ponad 10

nie polecam

Całe szczęście ze kupiłam opakowanie promocyjne 2 w cenie 1, bo inaczej plułabym sobie w twarz, ze tyle pieniędzy wyrzuciłam w błoto. Dosyć fajna, lekka żelowa konsystencja, którą łatwo się rozprowadza. Ale lepi się. W miarę szybko się wchłania ( a raczej zasycha na skórze, pozostawiając na niej biało-różową powłokę, która zresztą się po jakimś czasie się wałkuje i znika. No i w rezultacie to nie wiem czy ten kosmetyk się wchłonął czy nie, bo jeśli nie to jak on niby ma zadziałać. Jedyne co zauważyłam po jego stosowaniu to wygładzona, elastyczna i miękka skóra. Główne pole działania kosmetyku, czyli ujędrnienie i redukcja cellulitu niezauważalne.

bardzo taki sobie

Jak dla mnie żadne cudo. Nie zauważyłam efektów redukcyjnych niestety:-( Stosowałam regularnie, skóra wygładziła się, ale ja oczekiwałam spektakularnych efektów! :-)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie, szukam dalej :-)

Średniaczek

Kosmetyk w poręcznym opakowaniu, łatwo go aplikować na skórę, błyskawicznie się wchłania, żadnego lepienia się nie zauważyłam. Bardzo ładnie ujędrnia i wygładza skórę która staje się gładka i milutka w dotyku. Oprócz uelastycznienia i wygładzenia skóry nie zauważyłam znaczącego efektu antycellulitowego, nie wyszczupla ani troszkę. Wadą jest dla mnie to że lekko przesuszył mi skórę.

Niezły, ale....

Pięknie wygładza i uelastycznia skórę , ale trudno to polecić komuś , kto naprawdę chce walczyć z cellulitem, bo efekt jest mizerny. Ja kupiłam go w dużej promocji, 2 opakowania w cenie 1 wiec nie jestem zawiedziona, ale 80 złotych to on nie jest wart. Zwłaszcza że za połowę tej ceny można mieć kosmetyk dający prawdziwe, trwałe efekty.Zaraz po wyciśnięciu zapach jest okropny, ale znika błyskawicznie wiec dla mnie jest to doprzyjęcia. Ilość zużytych opakowań: 2

lubilam

Bardzo lubilam ten zelik i wlasciwie dalej lubie, tyle ze przestalam juz liczyc na efekty. Pieknie wygladza skore - od razu. Robi sie mieciutka, pachnaca - po porstu jedwab! Robi sie tez elastyczna.. I do tego go uzywam. Na cellulit zadzialal bardzo umiarkowanie. Jakies tam efekty widac, ale po taim czasie stosowania (chyba ze 4-5 miesiecy) powinny byc lepsze.

Najlepszy

Ja uważam, że jest znakomity. Mam porównanie, bo używałam już ponad 9 preparatów, także tych bardzo drogich. Skóra po nim jest dobrze napięta i bardzo miła w dotyku. Znacznie wygładza skórę, na tyle, że skórka pomarańczowa zanika. Ja mam problemy z systematycznością, więc pewnie tylko dlatego cellulit nie znikł zupełnie. Jeżeli jednak używa się go bradzo systematycznie przez min. 2 m-ce (tylko raz mi się to zdarzyło) - zmiana w wyglądzie skóry jest ogromna. Co do "wałkowania"? To nie jest preparat do masażu!!! Należy go rozsmarować na umytym i osuszonym ciele i przez kilka minut poczekać aż się wchłonie (ja w tym czasie zmywam makijaż, wklepuję krem itp.). Szkoda, że nie mogę go już kupić w promocyjnych (podwójnych) opakowaniach... bo niestety nie jest tani.

wałkuje się :(

Ten sam problem miałam przy ocenianiu preparatu na cellulit Loreala Perfectslim. I oba tak samo nie sprawdziły się na mojej skórze :( Spokojnie ocene tamtego preparatu mogłabym skopiować tu, bo co można powiedzieć o efektach preparatu skoro w chwilę po nałożeniu łuszczy się i schodzi z miejsc nim posmarowanych ?? :( Bardzo mnie to zdenerwoało bo wydałam pieniądze na coś co zafundowało mi szybką powtórną kąpiel bo nie jestem w stanie spokojnie siedzieć gdy gdziekolwiek na nodze się nie dotknę tam coś się na skórze wałkuje. Dlatego już wiem czemu w promocji są dwa w cenie jednego. Też się dałam nabrać.Owszem odpowiadała mi jego formuła i zapach też dosyć, nawet różowaty kolorek :) Troszkę się kleił na ciele, ale poza tym nie zauważyłam żadnych rezultatów bo nie miał on nawet kiedy na moim ciele zadziałać bo juz się łuszczył :( No i jak dla mnie bardzo szybko się skończył - dla mnie dobrze, dla kogoś zadowolonego nie bardzo. Trudno mi go polecać lub nie - to loteria komu będzie pasował :)

kosztowne nic

Od takich preparatów nie oczekuję cudów bo jestem realistką ;), ale ten nie zadziałał w żaden widoczny sposób :(Niestety, ani nie wygładził skóry, ani jej nie ujędrnił, że o 'skórce popmarańczowej' nie wspomnę.