Philips, Suszarka do włosów HP 4892

Philips, Suszarka do włosów HP 4892

Suszarka z dyfuzorem, jonizująca.
Posiada 3 zakresy temperatury powietrza, 3 ustawienia prędkości nadmuchu, zimny nadmuch, specjalnie zaprojektowany koncentrator. Funkcja pielęgnacji jonowej. Suszy włosy z profesjonalną szybkością.
Posiada dlugi kabel - 3m.

bardzo dobra :)

sama suszarka jest zajebista, fajny wygląd, ma jonizację no i jest ceramiczna co też jest ważne , a i ma cienką końcówkę to też jest dla mnie ważne;) zawsze suszyłam włosy na okrągłą szczotkę, po tej suszarce moje włosy są po prostu zajebis** :) miękkie , gładkie , nie puszą się, nic tylko siedzieć i je głaskać cały dzień hehehe , no ale niestety dałam 4* ponieważ odejmuje jedną za... wagę .... boże to waży chyba z tonę !!! Na początku w połowie suszenia ręce mi drętwiały ale teraz jest już ok , jednakże jest zdecydowanie ZA CIĘŻKA !!!

Używam tego produktu od: jakiegoś miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 wielki karton he

nie narzekać!!

Kupiłam ją, bo jako jedna z nielicznych suszarek posiada ceramiczny dyfuzor,którego używam niemal przy każdym suszeniu, do tego jeszcze skusiły mnie bajery w stylu: jonizacja powietrza (i faktycznie włosy się nie elektryzują, chyba, że użyję mega badziewnego szamponu) ileś tam regulacji temperatury powietrza no i firma Phillips, którą uważam za porządną. Suszarka jest wielka i okrutnie ciężka - to fakt, na początku miałam z nią duży problem, ale się przyzwyczaiłam ;p ba posługuje się nią już w taki sposób jak gdyby była super lekka. Bardzo cieszy mnie możliwość czyszczenia kratki wlotowej, którą można rozłożyć na części, dzięki temu nie wlatuje tam kurz i włosy (tak miałam przy poprzedniej suszarce - kiedy włosy się tam dostały to nie rzadko czuć było swąd :/ )
Produktu już nie kupię, bo takich rzeczy nie kupuje się raczej co chwile, liczę, że starczy mi na bardzo długo.

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań: no jedno nie? ;p

totalna pomyłka/ nauczyłam się

Mam naturalnie kręcone długie włosy. Moją poprzednią suszarką był zwyły Remington bez żadnych dodatkowych funkcji. Suszyłam nię włosy z głową skierowaną w dół. Wychodziły piękne zdrowe loki. Popsuła się jednak i musiałm kupić nową. Wybrałam Philipsa, między innymi zachęcona dobrymi opiniami na wizażu. Jestem strasznie zawiedziona!! Wiedziałam, że jest duża i ciężka ale nie spodziewałam się, że aż tak trudno będzie nią operować nad głową. Po kilku minutach suszenia ręce po prostu mdleją! Używam dyfuzora więc suszenie tym olbrzymem jest dodatkowo niewygodne. To dziadostwo nie mieści mi się do żadnej szafki łazienkowej!! A co najważniejsze moje włosy po wysuszeniu nie układają się w śliczne loki jak dotychczas ale okropnie się puszą, sterczą, elektryzują, są przesuszone a po jednym dniu przetluszczają się. Po właczeniu jonizatora było jeszcze gorzej!! Próbowałam na różnych prędkościach, z różną temperaturą i ciągle to samo. Nie mam pojęcia, co ta suszarka ma w sobie ale sprawia, że moje włosy do tej pory piękne są teraz sianowate a przy skórze przetłuszczające się. Jestem rozczarowana, zdenerwowana!! Wielki klamot, żałuję bardzo tego zakupu i nie polecam.

(28.05.08) Dziś po wielu próbach spieszę zmienić moją recenzję. Nauczyłam się tej suszarki. Ćwiczyłam tyle konfiguracji, aż w końcu wypracowałam sobie na nią sposób. Suszę włosy najpierw tylko z jonizatorem a potem dosuszam z dyfuzorem i jonizatorem. Dyfuzor koniecznie w odległości ok. 15-20cm od włosów. Zmieniłam też odżywkę na bardziej bogatą i jestem w końcu zadowolona. Jest ok ale bez rewelacji.

Ilość zużytych opakowań:

a jedna mnie zaskoczyła...

A jednak mnie zaskoczyła z tymi jonami... Myślałam, że to taki chwyt reklamowy a tu proszę! Włosy są bardzie miękkie (tak jakbym zastosowała jakąś lepszą odżywę), do tego mniej się elektryzują (przy suchym powietrzu i czapce na głowie trudno oczekiwać cudów...;) ), fryzura wygląda jak od fryzjera! Błysk jak z reklamy! Jestem bardziej niż zadowolona jej działania!!
No ale żeby nie było za słodko - ma pewne niedociągnięcia :( Po pierwsze ciężar... dobrze że szybko suszy bo ręce bardzo się męczą (zaoszczędze na siłowni.. hehe :) ) No i jest za głośna :( Wybaczam jej to i POLECAM!!!
Kupie siostrze na urodziny bo warto (na bank NIE odsprzeda na allegro jako nieudany prezent;) ) Używam tego produktu od:1

super

Wiec tak, suszarka bardzo fajna, suszy szybko, zimne powietrze ma +3 stopnie a mimo to suszy szybko, nie trzena trzymac przycisku aby lecilo zimne powietrze, wlosy sa gladkie i nawilzone, z tym elektryzownie to to konca sie nie zgadzam, ale ogolnie uwazam ze bardzo fajna suszarke, chodz duza i troszke glosna ale mi to wogole nie przeszkadza, bo mam wlosy do ramion ( cienkie) i suszy mi wlosy na chlodnym i srednim w 3 min !! :)
mam nadzieje ze juz jej nie kupie boo bedzie mi sluzyc

Używam tego produktu od:tygodnia