Max Factor, 2000 Calorie Curved Brush Mascara (Tusz podkręcająco - pogrubiający do rzęs)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

2000 Calorie ze szczoteczką w kształcie łuku, która pozwala wymodelować rzęsy. 2000 Calorie Curved Brush to tusz pogrubiający i zagęszczający rzęsy, a dzięki szczoteczce umożliwia dodatkowo efekt zalotnego podkręcenia. Polimery zmiękczają, uelastyczniają i modelują rzęsy Naturalne woski wzmacniają i uzupełniają uszkodzoną strukturę rzęs. Ponadto charakteryzują się dużą odpornością na wysokie temperatury i wilgotne powietrze, dzięki czemu makijaż rzęs jest odporny na ścieranie i nie rozmazuje się. Tusz Max Factor jest hipoalergiczny.

niewodoodporne
hipoalergiczna
Efekt
podkręcające, pogrubiające
Szczoteczka
z włosia

Bardzo dobry POLECAM

Bardzo dobry tusz jeden z moich ulubionych :)))
daje fajny efekt długo sie trzyma choc pod wieczór mam wrazenie ze mam "lekkie" cienie pod oczami ale moze to kredka???
Rzesy sa grubsze dłuuuzsze ale nie wyglada to jakos strasznie sztucznie. W sumie to zalezy czy troche nad nimi posiedzimy i je porządnie przeszczotkujemy czy tylko pociagniemy trzy razy :D

Musze kupic sobie ten telescopic loreala bo szukam bardziej spektakularnego efektu :)))

Ale jestem pewna ze kupie ten jeszcze nie raz. Ogólnie POLECAM

Używam tego produktu od:PARU MIESIECY
Ilość zużytych opakowań:2OP.

to chyba nie max factor

Jestem bardzo zawiedziona. Przedtem używałam "masterpiece" też MF, efekt był świetny, ale chciałam czegoś jeszcze lepszego, po "2000" spodziewałam się samych rewelacji. Rewelacji nie ma, nie ma w ogóle efektu. Rzęsy niby są podkręcone, ale widziałam już lepsze efekty tańszymi mascarami, poza tym 0 pogrubienia. Żałuję też, że kupiłam wersję z tą "niesamowitą" szczoteczką, niewygodna jest tylko. Jak na taki rezultat stanowczo za droga.
Plusy? nie skleja rzęs, jestem w stanie ją zużyć do końca, nie muszę od razu wyrzucać przez okno.

Niezły

Miałam wcześniej ten tusz ze zwykłą szczoteczką i był świetny. Tusz z wygiętą szczoteczką jest też niczego sobie ale daje mniejszy efekt. Być może to dlatego że został kupiony na allegro.. Ale ogólnie to nie żałuję zakupu. Tusz świetnie podkręca (chyba bardzie podkręcić ich się nie da) i wydłuża rzęsy, tylko pogrubienie takie sobie. Ale jak już wspomniałam to zakup z allegro a tam jest ruletka :) Dwie warstwy spokojnie wystarczą żeby osiągnąć zadawalający efekt. Suma sumarum polecam produkt :)

super!

za 36 złotych kupiłam cudo:)daje efekt pomiędzy teatralnym a naturalnym.Dla mnie własnie o to chodziło.Super podkręca, nie osypuje sie. Czerń jest naprawdę czarna.Dla mnie KWC, może kiedyś wymyślą coś lepszego więc daje 4 gwaizdki, ale z tego co jest dostępne na rynku w chwili obecnej, to dla mnie MF jest po prostu najlepszy.

B. Dobry :D

No na pewno za ta cene jest bardzo dobry. Musze przyznac ze lepszy niz lacome hypnose a tanszy prawie 2 razy. ladnie porgrubia, rozdziela. No ja jakos nie zauwazylam wielkiego podkrecenia moich rzes. No i wysusza sie dosc szybko. Ale za cene 40 zl jest naprawde bardzo dobry. Ja ciagle szukam swojego idealu.

Używam tego produktu od: 2-m

Super tusz.

Uwielbiam mocno podkreślone rzęsy, pogrubione, kruczoczarne. Dzięki temu tuszowi taki efekt można osiągnąć kilkoma pociągnięciami szczoteczki. Jest chyba nawet lepszy niż wersja klasyczna, lepiej rozdziela rzęsy, lekko je wywija. Nie pozostawia grudek, nie osypuje się, owadzie nóżki nie występują. Trzyma się idealnie przez calutki dzień, a to dla mnie równie ważne w tuszu, co piękny efekt. Mogę pomalować rzęsy o 7 rano, wyjść na cały dzień na uczelnię, wieczór spędzić z TŻ i zmywając makijaż w środku nocy moje rzęsy będą wyglądać tak samo, jak kiedy wychodziłam z domu. Świetny. Efekt, jaki daje na bazie rzuca juz całkiem na kolana - gęsta firanka czarnych i podkręconych rzęs. Musze wspomnieć o jedynym nieprzyjemnym doznaniu, jakie miałam w związku z tym tuszem: kiedy odkręciłam go od razu po zakupie szczoteczka była obklejona tuszem. Nie wiem, czemu, ale wyglądało to bardzo nieestetycznie i bałam się, że tak będzie non-stop. Nie było :)

Używam tego produktu od: 2 m-cy

jeszcze lepszy niż klasyk

Najpierw poznałam wersję z prostą szczoteczką, w której zakochałam się od pierwszego użycia. Tę kupiłam z nadzieją, że będzie jeszcze lepsza i się nie zawiodłam. W zasadzie, to powinnam obniżyć notę klasycznej wersji (co też zaraz uczynię), bo jednak tamtą szczoteczką czasem zdarzało mi się umazać górną powiekę, a z tą tego problemu nie ma. Mam raczej gęste rzęsy i zauważyłam, że właśnie najlepiej służą im wyprofilowane w łuk szczoteczki - raz-dwa i rzęsy wytuszowane, a makijaż powieki nietknięty :) Poza tym tusz ładnie i trwale je wywija, trochę wydłuża, trochę pogrubia, ale przede wszystkim świetnie zagęszcza. Jeden z moich faworytów, zwłaszcza, że można go dostać w brązie - ciemnym jak to u MF, ale brązie.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Mój tusz wszechczasów :)

Kupi?am ten tusz ze wzgl?du na pozytywne recenzje jego odpowiednika z prost? szczoteczka i si? nie zawiod?am. To najlepszy tusz jakiego uzywa?am a mia?am ich w swojej kolekcji naprawde wiele. Nie tylko bajecznie pogrubia rz?sy ale równie? tak je wyd?uza ze prawie dotykaj? brwi, chocia? rz?sy mam bardzo przeci?tne ;) Naprawde spektakularny efekt :) :) :)

U?ywam tego produktu od:miesi?ca
Ilo?? zu?ytych opakowa?:w trakcie pierwszego

naprawde swietny

To pierwszy tusz do rzes, ktory naprawde mi odpowiada! Daje wyrazisty efekt bez sklejania rzes, naprawde ladnie podkresla oko i niesamowicie pogrubia rzesy. Wywinieta szczoteczka moim zdaniem nie ulatwia malowania ;) no i nabiera sie na nia zdecydowanie za duzo tuszu, wiec za za to wszystko gwiazdke.ale tusz naprawde bardzo mi sie podoba i na pewno do neigo jeszcze wroce, ale moze do wersji z prosta szczoteczka :)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Wyraźnie pogrubia

Używam go na przemian z Teleskopic Loreala.
Kiedyś miałam klasyczny 2000 Calorie,ale nie byłam zbytnio zadowolona z jego efektów.
Ta wersja jest o niebo lepsza.
Wyraźnie pogrubia cienkie rzęsy,wydłuża je.Nie skleja rzęs,nie osypuje się.Niestety mam wrażenie że ze względu na dosyć sucha konsystencję,tusz w szybkim czasie mi wyschnie.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

kusząc rzęsy :)

używałam wersji z prostą szczoteczką i byłam zachwycona a potem przez przypadek wzięłam wersję podkręcającą i nie zawiodłam się :) moje rzęsy są wspaniałe jak nigdy a podkręcenie dodaje uroku, zaloności i nutki intrygi :) POLCAM