Johnson`s, Chusteczki do oczyszczania twarzy 3 w 1

Johnson`s, Chusteczki do oczyszczania twarzy 3 w 1

Pojemność 25 szt

Czyszczą głęboko do wnętrza porów usuwając zanieczyszczenia i tłuszcz oraz pomagają zapobiegać powstawaniu pryszczy, każda chusteczka zawiera składnik antybakteryjny, uczucie lekkiego mrowienia skóry wskazuje, że została ona dokładnie oczyszczona.

bardzo przyjemny

Chusteczki bardzo fajne a jeszcze lepsze w zestawie z kremem z tej samej seri

+jedna chusteczka wystarczy na zmycie całego makijażu twarzy , wiec jest dosyć wydajny
+przyjemny zapach
+nie podrażniają mojej skory
+ nawilżają ja wystarczająco jesli chodzi o jesień na zime muszę juz stosować dodatkowo krem z tej samej serii

- pół gwiazdki odejmuje za to ze chusteczki sa jednak troszkę za szorstkie , czasami sie czuje jakbym czyściła twarz czymś szorstkim ,

Używam tego produktu od: od 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: całe 2 opakowania

Dobrze zmywają makijaż

Używam tych chusteczek od wielu lat - zawsze w wersji dla skóry mieszanej (jak na zdjęciu w załączniku)

:) + dobrze zmywają makijaż
:) + chusteczki są duże, wystarczają na całą twarz
:) + chusteczki są wytrzymałe, nie drą się
:) + nie podrażniają
:) + delikatnie pachną
:) + wygodne opakowanie wielokrotnie zamykane - nie rozkleja się ani nie drze
:) + przystępna cena

:( - twarz po nich nie jest idealnie oczyszczona - po przemyciu skóry płynem micelarnym zawsze zostaną drobne zanieczyszczenia

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka(naście)

Najlepsze

Uzywalam wiele chusteczek, by zawsze wrocic potulnie do tych. Sa najlepsze. Nie za suche, idelana wielkosc by zmyc cala twarz bez problemow.
Zawsze po nich i tak uzywam toniku bo pozostawiaja lekko tlustawa wartwe, ale akurat dla mnie to pozytyw.

Ilość zużytych opakowań: nie pamietam ile, duzo

nie dla wrażliwców

+ bardzo ładnie usuwają makijaż
+ oczyszczają
+ jedna chusteczka wystarczy na zmycie całego makijażu
+ nie wysychają (a miałam je otwarte przez ponad pół roku!)

- moment przecierania twarzy był dla mnie koszmarem. jakbym przecierała papierem ściernym!
- twarz po nich jest jakby lepka, więc i tak domywam ją żelem

Używam tego produktu od: czerwca 2010

KWC :)

Są to najlepsze chusteczki do oczyszczania twarzy, jakich kiedykolwiek używałam, bardzo szybko i skutecznie zmywają makijaż, nie podrażniają cery, wygodne, solidne opakowanie.
Polecam :)

Używam tego produktu od: lipiec 2009
Ilość zużytych opakowań: kilka

bdb

Bardzo fajne chusteczki. Dobrze zmywają makijaż, ewentualny brud i zanieczyszczenia z twarzy. Twarz nie lepi się po nic, może tylko dramatycznie świeci, ale tylko na chwilę. Bardzo dobre np. w czasie letnich wypadów nad wodę czy gdzieś. Idealnie odświeżają. Nie podrażniają oczu. Jedyną ich wadą jest to, że dość szybko wysychają.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

ok

Nie są złe. Dobrze zmywają makijaż pozostawiając uczucie świeżości na skórze. Jednak wolę te chusteczki od Nivea a mój faworyt to o wiele tańsze chusteczki z Rossmana, które radzą sobie o niebo lepiej. Do tego te mają dziwny zapach.

Używam tego produktu od:czasu do czasu

ok ale nie dla mnie

chusteczki o ładnym zapachu tak jak balsam który mam z tej samej serii, długo utrzymuje się na buzi. Są lekkie, nawilżają bardzo dobrze. Dość dobrze usuwają makijaż.
Niestety dla mnie nie odpowiednie ponieważ uczulają mnie a twarz po nich mnie szczypie.
Używam tego produktu od: paru dni

uniwersalne

Bardzo dobry produkt. Mam je przez przypadek, bo kupując balsam dostałam chusteczki w prezencie. Bardzo przydatne podczas podróży. Dobrze zmywają makijaż, nie podrażniają, tonizują i nawilżają. Na co dzień jestem przyzwyczajona do innych produktów do pielęgnacji twarzy, ale w podróży cenię sobie przede wszystkim wygodę i ten kosmetyk się sprawdza!:)

dla leniuchów ok!

Na codzień w domu staram się używać jakiś bardziej profesjonalnych preparatów do demakijażu, które dodatkowo nawilżają i pielęgnują skórę.

Na chusteczki zdecydowałam się z powodu częstych wyjazdów, gdzie nie zawsze mam czas i siłę na wieczorne zmywanie twarzy, poza tym nie będę ze sobą woziła stacjonarnych opakowań z pompką.

Podsumowując produkt (mam wersje do suchej skóry- niebieską):

Zalety:

+ wydajność (jedną chusteczką można zmyć cały makijaż)
+ fajny zapach
+ nie szczypie w oczy
+ jakoś specjalnie nie podrażnia i nie wysusza
+ nie drogi (12 zł w osiedlowym sklepie, w SP czy Ross pewnie mniej)
+ praktyczne dla leniuchów

Wady:
- czasami odczuwam pieczenie
- brzydkie i nie praktyczne opakowanie, które szybko się rozwala
- nietrwała naklejka

Ogólnie polecam, może nie na codzień ale na wyjazdy, wakacje czy nocny powrót z imprezy jak najbardziej.
Używam tego produktu od: kilku tyg
Ilość zużytych opakowań: -

Bardzo dobre

Zwykle nie używam chusteczek do demakijażu, bo większość nie zmywa makijażu do końca. Jednak chusteczki Johnsona są rewelacyjne. Bez problemu zmywają tusz, nawet wodoodporny, są dobrze nawilżone i przyjemnie pachną. Szkoda, że trochę podrażniają skórę, ale pieczenie szybko mija.

Używam tego produktu od: mięsiąc temu

Wygoda i działanie.

Uwielbiam te chusteczki, przede wszystkim są wygodne w użyciu, na przykład na wyjazd pod namioty, świetnie usuwają makijaż, nie podrażniają, nie powodują by powstawały jakieś niedoskonałości, jest ich dużo - a cena stosunkowo niewielka, te do cery mieszanej radzą sobie doskonale. Nie wysychają w opakowaniu mimo, że naklejka nie działa już najsprawniej. Same plusy :D

Używam tego produktu od: 2 m-c
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze