Avon, Gąbeczki do nakładania podkładu trójkątne

Avon, Gąbeczki do nakładania podkładu trójkątne

Miękkie, wygodne gąbeczki do podkładu o kształcie trójkąta, co pozwala na bardzo precyzyjne nałożenie podkładu nawet w trudno dostępnych miejscach. Nie drażnią skóry.

Cena: 3 zł

nie polecam

nie jestem zwolenniczką nakładania podkładu gąbką, zaznaczę od razu - bo za dużo go się marnuje, mniej kryje
kupiłam kiedyś te gąbki, bo chciałam szybko zuzyć podkład, który mnie wkurzał
są ok przez jakieś 2 miesiace, potem wysychają na kamień i kruszą się!
a były myte regularnie i przechowywane normalnie
miałam jeszcze gąbeczkę innej firmy, była trwalsza
polecam je tylko do wycierania nadmiaru podlkładu, kiedy czasem zrobi nam sie maska, lub z brwi i linii włosów

Używam tego produktu od: 2-3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1opakowanie czyli 2 gąbki

nie polecam

gąbeczki (2 w opakowaniu) są cóz...... na początku całkiem fajne. delikatne i ładnie rozprowadzaja podkład. ale po szybkim czasie zaczynają się kruszyć i odpadać po kawałku. poza tym dużo podkładu w nie wsiąka.

Używam tego produktu od:kilka lat temu

Gorąco polecam!!!

Są poprostu idealne. Podejżewam ,że recenzentka powyzej musiała trafić na "przeterminowaną" wersje tych gąbeczek. Mi się "zepsuły" najwcześniej po dwóch latach...
świetnie rozprowadzją podkład! zwłaszcz ich trójkątny kształt bardzo to ułatwia. Fluid lekk w nie wsiąka, ale można go łatwo wycisnąć spowrotem -to bardzo ułatwie równomierne nałożenie produktu. Nigdy w życiu bym sobie tak dobrze nie rozprowadziła podkładu ręką!!!
Jakość porównywalna do gąbeczek sprzedawanych w H&M...
łatwo się czyszczą: uzywam do tego poprostu wody z mydłem i pare razy ściskam pod wodą....

Używam tego produktu od: wielu lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam, ale 2 napewno ;)

Okropne...

Uzywałam ich dawno temu jednak doskonale zapamiętalam:
1.Faktura:mnie drapaly, były jakieś takie szorstkie nie podpasowaly mi tą drapiącą strukturą
2.Trwałośc:szybko sie kruszyły a odkształacały już po pierwszym "praniu".
3.Działanie:całkiem niezle rozprowadzały podakład, problem w tym że więcej wchłanialy niz nakladały, a chyba nie o to chodzi....
4.Cena:niska ale za taką jakość za wysoka.

Używam tego produktu od:używałam raz kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

średni

używałam jakiś czas temu tych gąbeczek. całkiem fajnie rozprowadzały podkład, zbierały jego nadmiar. ale były bardzo nietrwałe. jak chciałam nimi nakładać dermacol z kremem nawilżającym to bardzo szybko się starły. w przeciwiaństwie do gąbeczek oriflame, którymi mogłam nałożyć wszystko i się nie kruszyły. więcej ich na pewno nie kupie bo szkoda nawet tych kilku złoty, skoro za tą samą cenę jest dużo innych, lepszych. w opakowaniu miałam 2 gąbeczki

Używam tego produktu od:4 miesiące, później się rozwaliły
Ilość zużytych opakowań:2 gąbeczki

moglyby byc bardziej trwale

bardzo milo je wspominam szkoda tylkoz enieco trwalsze nei byłyale mialam na to patent obcinajac je bo sa dosyc grube ogolnie fajne były

średnie

hmmm - dobrze rozprowadzaja podkład,nadmiar kosmetyku wchłaniają,ale są bardzo nietrwałe,szybciutko się kruszą i nadają się tylko do kosza :(

Niezłe :-)

Jak dla mnie całkiem dobry produkt. Miękkie, sprężyste, świetnie rozporwadzają kosmetyk na twarzy. Wchłaniają nadmiar podkładu, a nie całą ilość kosmetyku wycisniętą na gąbkę. Zdecydowanie pomocne w codziennym makijażu.

Kruszą się

Gąbki są mięciutkie, ale bardzo szybko się ścierają, szczególnie na końcówkach, które z czasem kruszą się. Mimo to łatwo dzięki nim nałożyć podkład.

fatalne

Gąbeczki są dobre do pierwszego mycia. Potem bardzo tracą na jakości, a po kilku myciach przestają się nadawać do użytku. Rozmiękają coraz więcej podkładu zostaje wewnątrz gąbeczki. Więcej ich nie kupię.

beznadziejne

Nie są ani trwałe, ani wygodne, ani specjalnie dobry jakościowo.<BR>Taki sobie gadżet na naciągnięcie kasy.

trójkątny bubel :)

Mnie nie odpowiadał ani kształt, ani same gąbki - a dokładnie to z czego są zrobione - są dość twarde i jakieś takie "gumowe" na powierzchni. Wolę płaskie, prostokątne, miękkie gąbki, takie jak InterVionu. Te są udziwnione, i zamiast ułatwiać nakładanie podkładu, to je utrudniają. Z trwałością też bardzo kiepsko - szybko zaczęły się rozpadać. Na pewno ich więcej nie kupię (zwłaszcza, że je z oferty wycofali;))