Marbert, Effectiva Body Line, Active Bust Lifting Gel

Marbert, Effectiva Body Line, Active Bust Lifting Gel

Żel do pielęgnacji biustu poprawiający elastyczność i jędrność skóry. Powoduje efekt liftingu biustu i dekoltu, jeżeli aplikowany jest w połączeniu z masażem. Czynnik BUSTIGHT podnosi wilgotność skóry i przyspiesza syntezę kolagenu oraz stabilizuje tkankę łączną. Działa antyseptycznie i relaksująco dzięki olejkom z geranium, jaśminu i drzewa sandałowego.

zdecydowanie fajny

tylko że mógłby być o połowę tańszy ... Nabyłam go sobie w pełnej świadomości ile kosztuje, za to nie sprawdzając pojemności na opakowaniu, które jest "rozdmuchane" i na oko pomieściłoby spokojnie 100 ml. No, ale do rzeczy:<BR>jest to jeden z najlepiej wchłaniających się żeli do biustu jakie miałam. Konsystencja jest w sam raz - nie ścieka, a jest na tyle rzadki, że wchłaniając się powoduje wrażenie natychmiastowego zmiękczenia i uelastycznienia skóry. Po zużyciu jednego opakowania mogę powiedzieć, że efekt pielęgnacyjny i kondycjonujący jest bez zarzutu. I jeszcze żel ma fantastyczny zapach geranium (który uwielbiam). Tylko ta cena - tym bardziej że nie jest specjalnie wydajny ... w kolejce już mam YR, zobaczymy co wygra.