For Your Beauty, Basic, Separator do palców u stóp

For Your Beauty, Basic, Separator do palców u stóp

Pojemność 2 szt

Malowanie paznokci u stóp bez separatora może być ciężkie i uciążliwet, gdyżrudno nie naruszyć mokrego jeszcze lakieru i dokładnie pomalować każdy paznokieć. Dzięki separatorowi staje się to dużo prostsze.Separator Rossman wykonany jest z miękkiej gąbeczki, by malowanie stało się przyjemniejsze i poręczniejsze. Dostępne różne kolory.

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Przydatny gadżet, ale jego jakość pozostawia jednak trochę do życzenia.

Słowem wstępu: od dawien dawna pedicure domowy to moja specjalność, a teraz w corona-czasach to już w ogóle, dlatego lubię wszelkie urządzenia i gadżety, które mi ułatwiają życie. Separator zakupiłam na szybko "z nagłej potrzeby" i nie było innego wyboru więc brałam, co było.

Moje stopy i paznokcie - warto zaznaczyć, że paluszki zachodzą mi jeden na drugi i zawsze ciężko mi było malować paznokcie bez naruszenia lakieru czy pomazania stópek.

#PRODUKT/DZIAŁANIE:
1. Ten separator to w sumie taki zygzaczek, który łatwo przechowywać bo wypustki zachodzą na siebie w parę.
2. Wykonany jest z miękkiej gąbeczki, co ma akurat swoje plusy i minusy.
Zaletą jest to że nie uwiera w palce, natomiast główną wadą to, że wręcz ma tendencję, szczegolnie z czasem uzywania, do zbyt dużego rozchodzenia się i coraz trudniej go złożyć do przechowania a i palce nie są tak dobrze odseparowane od siebie.
3. Dostępny w niskiej cenie w Ross. oraz w różnej gamie kolorystycznej

Ogólnie jest to przydatny i wygodny gadżet, który ułatwia pedicure, ale mógłby być znacznie trwalszy. Myślę, że sprawdzi się na wakacjach bądź na parę razy dosłownie. Do trwalszego uzytku zainwestowałabym w lepszy.

Mała rzecz a cieszy ;)

Bardzo przydatny i pomocny gadżet. Łatwo i dobrze oddziela palce i stóp, co bardzo ułatwia nakładanie lakieru. Mam ten separator już chyba drugi rok i nic się z kim nie dzieje, choć czasem dzieci biorą go do zabawy ;)

Mała rzecz a cieszy

Separatory odkryłam u mojej mamy. Wtedy pierwszy raz zobaczyłam, że w ogóle coś takiego istnieje. Od razu się skusiłam i kupiłam w Rossmannie dla siebie. Niestety moje palce są bardzo blisko siebie więc nietrudno o jakieś niedociągnięcia w pedicure. Teraz paznokcie od stóp maluje mi się dużo łatwiej i poświęcam mniej swojego czasu na poprawki :) Polecam! Cena jest bardzo niska a ten gadżet uprzyjemnia życie

Przydatny gadżet

Separatory do palców u stóp znacznie ułatwiają zrobienie pedicure. Bez nich często zdarzało się, że przypadkowo palce się stykały, co niszczyło misternie nałożoną warstwę lakieru. Dzięki separatorom oszczędzimy sobie nerwów i czasu.

Separatorki wykonane są z miękkiej pianki, którą łatwo można dopasować do przestrzeni między palcami. Dostępne są w różnych kolorach i można je kupić w niskiej cenie.

Po kilku miesiącach używania tych separatorów z jednej strony warstwa pianki zaczęła się troszkę złuszczać. Możliwe jednak, że trafiłam na wadliwy egzemplarz. Nie przeszkadza to w korzystaniu z separatorów, jest to raczej kwestia estetyczna.

Tanie i bardzo OK

Kupiłam nie tak dawno. Na opakowaniu jest napis separatory do pedicure, nie ma nazwy BASIC ale marka i wygląd się zgadza, więc pewnie zmiana opakowania nastąpiła.
Po pierwsze : cena - zapłaciłam 1,99zł (promocja); standardowa cena to 2,59zł, więc wciąż mniej, niż innych marek.
Separatory są znacznie miększe, niż moje poprzednie (też jakiejś marketowej marki), więc dla mnie zmiana na lepsze i kolejny + dla For Your Beaty. Na początku obawiałam się, że ta miękkość może być równoznaczna z nietrwałością produktu ale tak nie jest. Są wystarczająco plastyczne.
Dla mnie są trochę przyduże. Pewnie Producent kierował się jakimiś badaniami i przyjął normatywny dla swego regionu rozmiar; producent chyba niemiecki ;)
Cóż rzec więcej: spełniają swoja funkcję. Uważam, że dobry zakup.

Bywają lepsze...

Kupiłam ten separator, gdy mój poprzedni się zużył i chciałam go wymienić na nowy. Skusiło mnie to,że mam dobre doświadczenia z marką For Your Beauty. Tym razem jednak to nie był dobry zakup. Jak dla mnie jest on trochę dziwny. Jakoś niespecjalnie dopasowuje się do moich stóp. Mam długie, dość szczupłe palce u stóp - może dlatego. Niezależnie czy włożę go tak czy odwrotnie to zawsze jest coś nie tak. Poprzedni innej firmy był znacznie lepszy. Ogólnie jest trwały. Mam go już kilka miesięcy i nadal wygląda dobrze, jednak następnym razem napewno kupię inny, nawet jak będzie droższy. W sumie jakość adekwatna do ceny.

Jak dla mnie jest całkiem OK

Za każdym razem, gdy maluje paznokcie u stóp zawsze sięgam po te separatory. Mam już je bardzo długo i jak na chwilę obecną nie narzekam. Ułatwiają mi malowanie i to by było na tyle .

Zbędny produkt

Kupiłam go po prostu z ciekawości.
Ale jak dla moich palców jest za duży oraz nie wygodny. Potrafię malować paznokcie bez tego produktu więc jest on po prostu zbędny.

Przydatne

Fajny i przydatny gadżet. Umożliwia bezproblemowo pomalowanie paznokciach u stóp bez starcia lakieru do wyschnięcia. Miękkie, bardzo często i chętnie ich używam.

Przydatne

Są szczególnie przydatne kiedy maluję paznokcie innej osobie - mamie czy koleżance. Nie ma wtedy obawy, że któraś się zagapi, a palce w miejscu stykania się pobrudzą lub zetrą lakier z paznokcia.
Separatory są lekkie, elastyczne, do tego bardzo tanie, więc nie żal kiedy się pobrudzą.
Nie są zbyt wygodne i moim zdaniem mogłyby mniej separować, aż tak duża przerwa między palcami nie jest konieczna do ich precyzyjnego pomalowania. Mimo wszystko to przydatny i łatwo dostępny gadżet.

Must have przy malowaniu

Separatory do pedicure to rzecz niezwykle przydatna i pomocna przy wykonywaniu tego zabiegu. Nie wyobrażam sobie malowania paznokci bez nich.

OPAKOWANIE

Są zapakowane w foliowy woreczek z tekturową przekładką z logo marki, nazwą produktu i opisem. Tylna część jest kolorowa, przeważa róż a na grafice zobaczymy motywy kwiatowe. Dzięki przezroczystemu woreczkowi dokładnie widzimy co jest w środku. Całość jest prosta, ale efektywna.

SEPARAKTORKI

Wykonano je z miękkiej pianki. Design typowy dla tego typu produktów. Posiadają różne kolory, więc każdy znajdzie swój ulubiony. Ja akurat zakupiłam w kolorze różowym, bo innego niestety już nie było. Świetnie spełniają swoją funkcję – idealnie rozdzielają paznokcie. Są trwałe, służą mi już kilka miesięcy i nic się z nimi nie stało, choć na początku obawiałam się o ich rozerwanie. Bez nich malowanie paznokci u stóp było trudne, zawsze musiałam robić poprawki w miejscach gdzie palce się bardziej stykały, dzięki nim zapomniałam o tym problemie i mój pedicure jest zawsze perfekcyjny. Cena bardzo korzystna, dobra dostępność.

PLUSY:
+ trwałość
+ funkcjonalność
+ niska cena

Nie dla mnie

Nie wspominam tego gadżetu dobrze, bo ciężko mi było z nim wytrzymać, bardzo bolały mnie od niego palce. Malowanie z nim było mniej wygodne, niż bez niego. Dla mnie to zbędny produkt, ponieważ potrafię wymalować paznokcie bez niego, nie naruszając przy tym lakieru.